Dramatiškose rungtynėse „Skycop“ išsigelbėjo prieš „Nevėžį“

Martynas Gecevičius ir Malcolmas Grantas kartu pelnė 42 taškus, o jų vedamas Prienų „Skycop“ (9-16) nugalėjo dramatiškose LKL rungtynėse.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo aikštėje 81:78 (13:16, 16:15, 24:17, 28:30) tik po atkaklios kovos palaužė Kėdainių „Nevėžį“ (4-21).

Kėdainiečiams tai buvo 7-asis pralaimėjimas iš eilės. Dariaus Dimavičius treniruojama ekipa su 4 pergalėmis per 25 turus lieka LKL dugne. „Skycop“ užima septintąją vietą, o nuo laipteliu žemiau esančios Alytaus „Dzūkijos“ yra atitrūkusi viena pergale. Tiesa, dzūkai yra sužaidę vienu maču mažiau.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Gecevičius smeigė tritaškį ir „Skycop“ turėjo saugų 7 taškų pranašumą – 75:68. Po minutės pertraukėlės Darjušas Lavrinovičius prasižengė prie ties tritaškiu buvusį Nikitą Balašovą ir rusas pataikė baudas, o paskui Grantas suklydo perduodamas kamuolį.

Jis galiausiai atsidūrė po krepšiu buvusio Gintauto Matulio rankose, „Nevėžio“ žaidėjas įmetė du taškus iš po krepšio ir dar išprovokavo Vytenio Lipkevičiaus pražangą. Matulis prametė baudą, pražanga sustabdytas Gecevičius realizavo baudas, bet ir tuomet prieniškių vargai nesibaigė – 77:72.

Martynas Varnas, likus žaisti 11 sekundžių, pataikė iš toli ir „Nevėžiui“ dar sužibo viltis – 76:79. Visgi vėliau vėl Gecevičius pataikė abu baudų metimus, du taškus pridėjo ir Varnas, tačiau išsigelbėti svečiams nebepavyko – 78:81.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 24, Malcolmas Grantas 18, Darjušas Lavrinovičius 14 (6 atk. kam., 4 kld.).

„Nevėžis“: Zaidas Hearstas 28, Martynas Varnas 13, Regimantas Miniotas (8 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Adonte Parkeris – po 11.

Šiame straipsnyje: SkycopNevėžisLKL