D. Sabonis surengė dvigubo dublio šou, bet „Pacers“ nesustabdė skriejančių čempionų

Domantas Sabonis eilinį kartą dominavo po krepšiais, tačiau „Indiana Pacers“ (31-21) tai neišgelbėjo. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 106:115 (31:36, 32:28, 20:23, 23:28) nusileido Toronto „Raptors“ (38:24) ir prieš NBA čempionų titulą ginančią komandą pralaimėjo antrą kartą per tris dienas.

D.Sabonis rungtyniavo beveik 39,5 minutės, per kurias sumetė 19 taškų (8/12 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, šešis sykius suklydo ir triskart prasižengė.

„Pacers“ laikėsi praktiškai iki ketvirtojo kėlinio vidurio, kai Malcolmas Brogdonas dar buvo sumažinęs skirtumą iki 2 taškų (99:101).

Tačiau tuomet po tritaškį pataikė Serge'as Ibaka ir Terrence'as Davisas, pastarasis pridėjo dar ir dėjimą ir Kanados klubas atitrūko dviženkliu skirtumu – 109:99.

Per likusį laiką skirtumas iki mažesnio nei 8 taškai nesumenko ir „Raptors“ pasiekė pergalę.

Pagreitį pagavę čempionai pastaruoju metu rungtyniauja įspūdingai. Laimėjimas Indianapolyje Nicko Nurse'o auklėtiniams buvo jau 13-asis iš eilės, o tokia pergalių serija yra 25-tus metus gyvuojančio „Raptors“ klubo rekordas.

Savo ruožtu „Pacers“ pralaimėjo trečią kartą iš eilės ir nukrito į šeštąją Rytų konferencijos vietą.

„Pacers“: Domantas Sabonis 19 (8/12 dvit., 16 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 16 (5/15 metimai, 8 rez. perd.), Victoras Oladipo 15, Justinas Holiday ir T.J.McConnellas (7 rez. perd.) po 12, Jeremy Lambas 11.

„Raptors“: Serge'as Ibaka 22 (3/5 trit., 10 atk. kam.), Fredas VanVleetas 20 (3/7 trit., 7 rez. perd.), Terrence'as Davisas 17 (8 atk. kam.), OG Anunoby ir Kyle'as Lowry (11 rez. perd.) po 16, Pascalis Siakamas 15 (6/20 metimai).