Arti trigubo dublio buvęs D. Sabonis lemiamame spurte nesudalyvavo

Domantas Sabonis išvykos rungtynėse Atlantoje surengė universalų pasirodymą, tačiau lietuvio atstovaujama „Indiana Pacers“ (14-13) šįkart surado būdų inicijuoti lemiamą spurtą net ir be vienos ryškiausių savo žvaigždžių. Indianapolio klubas 125:113 (27:26, 35:32, 22:29, 41:26) palaužė „Hawks“ (11-15).

D.Sabonis pergalingame mače rungtyniavo mažiau nei įprastai – tik 27 minutes, per kurias spėjo pasižymėti 14 taškų (7/11 dvit., 0/3 trit.), atkovoti 13 kamuolių, atlikti 7 rezultatyvius perdavimus, po kartą perimti ir blokuoti kamuolį.

Tiesa, lietuvis taip pat 3 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles, o ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo pasodintas ant suolo ir nuo jo nebepakilo.

Domui palikus aikštę „Pacers“ dar turėjo septynių taškų deficitą (91:98), kuris buvo beveik rekordinis (daugiausiai siekė 8 taškus), tačiau tuomet Indianapolio ekipa pakilo į šturmą ir jau po kelių akimirkų buvo pirmaujančios vaidmenyje, o visai netrukus džiaugėsi ir dviženkle persvara, kuri įtvirtino svečių pergalę.

D.Saboniui esant aikštėje „Pacers“ šią atkarpą pralaimėjo 12 taškų skirtumu, o štai žaidžiant su atsarginiu įžaidėju T.J.McConnellu pelnė net 32 taškais daugiau nei oponentai.

Šis nedidukas gynėjas išskirstė net 12 rezultatyvių perdavimų, o „Pacers“ laimėjo antrą sykį paeiliui ir Rytų konferencijoje žengia penktoje pozicijoje.

„Hawks“ pralaimėjo šešerias iš paskutinių septynerių rungtynių ir Rytuose nusmuko į devintąją poziciją.

„Atlanta Hawks“: Clintas Capela 24 (10 atk. kam.), Danilo Gallinari 20 (7 atk. kam.), Johnas Collinsas (9 atk. kam.) ir Camas Reddishas 18, Trae Youngas 15 (14 rez. perd.), Kevinas Huerteris 10 (10 rez. perd.).

„Indiana Pacers“: Dougas McDermottas 26, Mylesas Turneris 19 (10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas (8 rez. perd.) ir Aaronas Holiday po 18, Justinas Holiday 15, Domantas Sabonis 14.