K. Maksvytis: jei nelaimėsime, būsime neverti finalo

"Blogiausia, kad mums nusviro rankos. Paleidome rungtynes, kurias turėjome pasiimti", - raukėsi Kazys Maksvytis. Jo auklėtiniai LKL pusfinalyje 69:73 nusileido Panevėžio "Lietkabeliui" ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:2.

„Dvi skirtingos rungtynių dalys. Pirmojoje kontroliavome mačo eigą, susikūrėme persvarą. Trečiąjį kėlinį pradėjome irgi visai neblogai. Lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai „Lietkabeliui“ šiek tiek sekėsi", - dėstė K. Maksvytis.

Pasak vairininko, varžovai svarbiausiu metu efektyviai puolė, ypač rengdami greitas atakas, o kauniečiai klydo gindamiesi. Be to, žalgiriečiams koją pakišo ir pramesti metimai iš patogių padėčių.

– Ar įžvelgiate komandos progresą nuo ketvirtfinalio serijos pradžios?

– Daug bangavimų. Šiandien pirmoje pusėje mačiau progresą, bet antroje vaizdas buvo visai kitoks. Aš turiu būti pirmas, kuris tikiu savo komanda. Rezultatas yra 1:2, todėl tikėsiu iki pabaigos ir bandysiu tą tikėjimą įkvėpti savo žaidėjams.

– Ar pabaigoje nepritrūkote jėgų?

– Gali būti. Rungtynės pasidarė klampios trečiame ir ketvirtame kėliniuose. Buvome priekyje, todėl nieko blogo tai nerodė.

– Ar pasiteisino Janio Strelnieko įleidimas starto penkete, nors jis serijoje daug nerungtyniavo?

– Be abejo, pasiteisino. Pagrindinis mano tikslas buvo pagyvinti puolimą, nes praėjusiose rungtynėse įmetėme tik 55 taškus. Janis yra puolimo žaidėjas ir jis pasirodė neblogai. Gaila, kad kiti žaidėjai pradėjo žiūrėti tik į Janį ir į Luką. Ėmė trūkti komandinių veiksmų.

– Serijoje daug mėginimų žaisti arčiau krepšio. Ar tai pasiteisina?

– Šioje serijoje tai kol kas neefektyvu, nors atrodo, kad kai kuriose situacijose turime pranašumą. Norime atakuoti jų lyderius, bet negauname to, ko norime.

- Ką dabar svarbiausia padaryti iki šeštadienio rungtynių?

– Reikia taisyti psichologiją. Taktikos užtenka, nes vieni kitus jau žinome. Paprasčiausia kova, reikia parodyti charakterį. Nuvažiuoti ir laimėti, nes serija dar nesibaigė. Jei neparodysime charakterio, vadinasi, esame neverti pusfinalio ir finalo.NAUJAUSI KOMENTARAI

llūzeriui

llūzeriui portretas
šiaip komanda komplektavo ne Maksvytis....

Lūzeris

Lūzeris portretas
Maksvytis - lūzeris! Tas pats bus ir su Lietuvos rinktine!

ŽALGIRIO t r o f ė j a i JANKŪNAS,KALNIETIS, MILAKNIS yra

ŽALGIRIO t r o f ė j a i JANKŪNAS,KALNIETIS, MILAKNIS yra portretas
i š s i s ė m ę, tušti.---Sportas ne politika-- būtinas kiekvieno ž a i d ė j o INDĖLIS .--Deje, ŽALGIRYJE daug tituluotų kapitonų tik vėliavai nešti, kurie užėmę vietą, t r u k d o jauniems p a ž a n d i e m s krepšininkams, apie tai pastoviai p r i v a l o galvoti klubų vadovai,šiuo atveju geras pavyzdys LIETKABELIS.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių