„Aistes-LSU“ surakinusios „Hoptrans-Sirenos“ šventė pergalę

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (7-1) 74:50 (22:13, 14:20, 21:10, 17:7) įveikė Kauno „Aisčių-LSU“ (4-4) krepšininkes ir pasiekė šeštąją pergalę paeiliui.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkės, kurios pirmąjį kėlinį užbaigė spurtu 10:2 ir susikrovė 9 taškų pranašumą (22:13), tačiau „Aistės-LSU“ šį deficitą likvidavo Klaudijos Serkevičiūtės ir Karolinos Kazočiūnaitės pastangų dėka. Viešnios antrajame kėlinyje laimėjo atkarpą 10:0 ir savo komandos deficitą prieš prasidedant ilgajai pertraukai sumažino iki 3 taškų (33:36).

Vis dėlto, šeimininkės trečiąjį ketvirtį pradėjo kur kas aukštesne pavara ir taip pat atsakė 10:0 spurtu bei atstatė turėtą 13 taškų pranašumą (46:33). Ketvirtasis kėlinys šiame susitikime tebuvo formalumas ir „Hoptrans-Sirenos“ šventė užtikrintą pergalę.

Šeimininkės per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius į savo krepšį praleido viso labo 17 taškų, kai vien per antrąjį kėlinį viešnios sugebėjo pelnyti 20 taškų.

„Hoptrans-Sirenos“: Eglė Malašauskaitė 14 (6/8 metimai), Olena Ogorodnikova 11, Gabija Šegždaitė, Kristė Druskytė (7 atk. kam.) ir Arina Bilotserkivska po 10.

„Aistės-LSU“: Akvilė Baronėnaitė 9, Karolina Kazočiūnaitė 7, Kristina Masionytė 6.

Šiame straipsnyje: Hoptrans-SirenosAistės-LSULMKL