Varžovai neleidžia kauniečiui motociklininkui nutolti

Arūnas Gelažninkas, laimėjęs antrą iš eilės "Tuareg" ralio etapą, tapo motociklininkų lenktynių "Motorbike Pro" klasės lyderiu.

Alžyre vykstančių varžybų trečią etapą kaunietis įveikė per 3 val. 50 min. 34 sek.

Antrą vietą užėmė Siedas-Ali Mohammedis (3 val. 52 min. 43 sek.), trečią – prancūzas Dominique'as Robinas (3 val. 56 min. 48 sek.). Kitas lietuvis Andrius Liškus (5 val. 06 min. 10 sek.) buvo 18-asis.

Bendroje įskaitoje A.Gelažninkas 1 min. 38 sek. lenkia buvusį lyderį D.Rodiną. A.Liškus – 37-asis.

"Prancūzas atsilieka labai nedaug, todėl esu maksimaliai susikaupęs, tikslai – aiškūs. Laukia dar keturios lenktynių dienos, kurios bus tikrai nelengvos", – sakė A.Gelažninkas.

Tarp "Motorbike Expert" klasės dalyvių Arūnas Nečiūnas – trečioje vietoje, o Irmantas Bražiūnas – 13-ojoje. Lyderis – vokietis Markusas Jergas.

Lenktynes aptemdė nelaimė – žuvo keturratį motociklą vairavęs 72-ejų metų italas Giovanni Stefani. Jo dukra Erika Stefani yra Italijos vidaus reikalų ministrė.

Varžybų organizatoriai informavo, kad per avariją kopose 72-ejų motociklininką užgriuvo jo keturratis ir sunkiai sužalojo. Italo nebeišgelbėjo ir netrukus atskridęs medikų sraigtasparnis.

G.Stefani, kaip ir A.Gelažninkas, yra dalyvavęs Dakaro ralyje.

Dėl Italijos lenktynininko žūties buvo atšauktas ketvirtas etapas. Keturračių motociklų klasės lyderis – Mohamedas Islamas Saibas.