S. Paužaitė iškovojo pasaulio kariškių orientavimosi sporto sidabro medalį

Austrijoje prasidėjusių 47-ųjų planetos kariškių orientavimosi sporto pirmenybių sidabrą vidutinėje trasoje iškovojo Sandra Paužaitė.

Ji 4,3 km trasą su 22 kontroliniais punktais įveikė per 26 minutes ir 52 sekundes ir pralaimėjo tik Rusijos atstovei Julijai Novikovai (26:34).

Bronzos apdovanojimą iškovojo kita Rusijos sportininkė Galina Vinogradova (28:15).

Likusios Lietuvos atstovės vidutinėje trasoje tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis. Indrė Valaitė (29:34) finišavo dešimta, Vesta Ambrazaitė (30:21) buvo trylikta, o Gabrielė Keinaitė (32:49) tarp 77 klasifikuotų (startavo 80) dalyvių užėmė 23-ią vietą.

Vyrų (6,2 km su 27 kontroliniais punktais) varžybose Vilius Aleliūnas (31:17) buvo 28-as, Jonas Vytautas Gvildys (31:29) - 30-as, Donatas Stulgys (31:46) - 32-as, Vytautas Beliūnas (34:25) - 65-as, o Mindaugas Stulgys (41:19) tarp 177 klasifikuotų dalyvių (startavo 185) tenkinosi 117-a pozicija.

Pasak Lietuvos orientavimosi sporto federacijos pranešimo, Simonas Krėpšta į pasaulio kariškių čempionatą neišvyko dėl traumos.

Auksą vidutinėje trasoje iškovojo šveicaras Matthiasas Kyburzas (27:19), aplenkęs austrą Gernotą Kerschbaumerį (27:59) bei tautietį Fabianą Hertnerį (28:14).

Trečiadienį pirmenybėse sportininkai varžysis ilgoje trasoje, o pasaulio kariškių čempionatas penktadienį baigsis estafečių varžybomis.