„Real“ sutaršė „Galatasaray“, „Malaga“ ir „Borussia“ įvarčių neįmušė

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaisti dar du ketvirtfinalio susitikimai. Be didesnio vargo pergalę savo žiūrovų akivaizdoje šventė Madrido „Real“ ekipa. Ispanijos sostinės klubas užtikrintu rezultatu 3-0 susidorojo su Stambulo „Galatasaray“ vienuolike.

Šeimininkai „griebė jautį už ragų“ nuo pat pirmų susitikimo minučių. Jau devintą minutę po idealaus Mesuto Ozilo perdavimo įvartį į svečių komandos vartus įmušė „karališkojo“ klubo lyderis Cristiano Ronaldo, kuris techniškai perkėlė kamuolį per vartininką Fernando Muslerą.

Pajutę varžovų „kraujo skonį“ Madrido komandos futbolininkai siekė kuo greičiau pelnyti dar vieną įvartį, bet tai trenerio Jose Mourinho auklėtiniams pavyko padaryti tik po 20 minučių. Rungtynėse ekipoms sužaidus pusvalandį šeimininkų gretose pasižymėjo ir Karimas Benzema.

Po pertraukos į aikštę grįžę „Galatasaray“ nariai buvo priversti žaisti be vieno pagrindinių savo lyderių Wesley Sneijderio, kuris, kaip manoma, patyrė traumą ir tęsti susitikimo negalėjo.

Antroje rungtynių pusėje, tiksint 65 minutei, „Real“ strategas J.Mourinho atliko pirmąjį keitimą ir vietoje Karimo Benzema aikštėje pasirodė Gonzalo Higuainas. Argentinietis ilgai nelaukė ir jau po aštuonių minučių pelnė savo komandos trečiąjį įvartį.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių neįmušė, o užtikrintą pergalę prieš atsakomąsias rungtynes Stambule (Turkija) iškovojo Madrido miesto ekipa.

• „Real Madrid“ 3 – 0 „Galatasaray“
  • 9‘ [1 – 0] Cristiano Ronaldo
  • 29‘ [2 – 0] Karim Benzema
  • 73‘ [3 – 0] Gonzalo Higuain

„Malaga“ ir „Borussia“ rungtynių epizodas | AFP/Scanpix nuotr.

Lygiosios užfiksuotos kitame Ispanijos mieste Malagoje. Ten vietos „Malaga“ ekipa nulinėmis lygiosiomis sužaidė su grėsminguoju Vokietijos čempionu Dortmundo „Borussia“ klubu.

Nors pirmoje rungtynių pusėje kamuolį ilgiau kontroliavo šeimininkai, kur kas daugiau tikslių smūgių į vartus atliko svečiai. Mačo pradžioje šeimininkų gretose galėjo pasižymėti Javieras Saviola, tuo tarpu „Borussia“ klube ne vieną progą turėjo Robertas Lewandowskis.

Pirmosios 45 minutės išsiskyrė tik tuo, kad arbitras parodė tris geltonas korteles. Dviem nuobaudomis buvo nubausti „Malaga“ ekipos gynėjai Antunesas ir Robsonas Weligtonas. Dar viena kortele teisėjas nubaudė Dortmundo komandos saugą Keviną Grosskreutzą.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui dar vieną progą pasižymėti turėjo „Borussia“ puolėjas R.Lewandowskis. Lenkas sulaukė tikslaus Mario Gotze perdavimo, bet pasiųsti kamuolio į varžovų vartų tinklą nesugebėjo.

Artėjant susitikimo pabaigai vis pavojingesnius išpuolius kūrė tiek šeimininkai, tiek svečiai, bet ekipoms įmušti įvarčių taip ir nepavyko.

Lygiosiomis sužaidę „Malaga“ ir „Borussia“ klubai dar kartą tarpusavio jėgas išbandys kitą savaitę, bet šį kartą – Vokietijoje.

• „Malaga“ 0 – 0 „Borussia Dortmund“