R. Fernandezo vedama Balearų salų rinktinė pralaimėjo lietuviams

Maljorkoje (Ispanija) vykusiose draugiškose krepšinio rungtynėse tarp Lietuvos studentų ir Balearų salų krepšinio rinktinių dvikovoje pergalę 84:83 (20:19, 15:27, 19:17, 30:20) šventė lietuviai.

Sėkmingai antrą rungtynių ketvirtį sužaidę Balearų krepšininkai pirmavo beveik iki dvikovos pabaigos. Agresyviau lemiamame kėlinyje žaidę lietuviai pasivijo varžovus. Svarbius taškus likus mažiau nei minutei iki ketvirčio pabaigos pelnė tritaškį pataikęs Adas Juškevičius.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Gediminas Orelikas. A.Juškevičius pridėjo 13, Eimantas Bendžius – 11, Vytenis Čižauskas – 10, o Simas Buterlevičius ir Šarūnas Vasiliauskas – po 7. Balearų salų rinktinėje pasižymėjo net 21 tašką surinkęs Rudy Fernandezas ir 15 įmetęs Alberto Corbacho.

Lietuviai pataikė 41 proc. dvitaškių (16 iš 39), 33 proc. tritaškių (11 iš 33), įmetė tik 19 baudų iš 30, atkovojo 44 kamuolius bei 30 kartų prasižengė.

Balearų salų komandoje žaidė aštuoni Ispanijos ACB krepšinio lygoje rungtyniaujantys krepšininkai.

Šeštadienį abi ekipos susitiks antrą kartą.