Po įtikinamo triumfo „Kaunas City“ nuo aukso skiria viena pergalė

Kovoje dėl Lietuvos ledo ritulio čempionų titulo įtikinamą pergalę iškovojo „Kaunas City“ komanda, priartėjusi prie aukso medalių.

Antrose finalo rungtynėse „Kaunas City“ Elektrėnuose 6:0 susitvarkė su „Airwell Energijos“ komanda ir serijoje iki trijų pergalių dabar pirmauja 2:0. Iki pirmųjų klubo istorijoje aukso medalių kauniečiams trūksta vienintelės pergalės.

Pirmajame kėlinyje vyravo lygus žaidimus, bet vienintelį kėlinio įvartį pelnė svečiai iš Kauno. Į vartus tiksliai metė Egidijus Binkulis (11:25, rez. perd. Lukas Žukauskas, Nursultanas Belgibayevas).

Situacija pasikeitė antrajame kėlinyje, kai kauniečiai visiškai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas. Jei iš pradžių Lukui Žukauskui nepavyko pasižymėti iš dėkingos situacijos, vėliau tikslą pasiekė Paulius Grybauskas (23:33, rez. perd. Aivaras Bendžius), o Bogdanas Stupakas pasižymėjo daugumoje pakeitęs komandos draugo iš toli atlikto metimo skriejimo kryptį (27:47, rez. perd. Povilas Verenis, Kostas Gusevas).

Antrojo kėlinio pabaigoje dar kartą daugumą realizavo B. Stupakas (38:38, rez. perd. K. Gusevas, A. Bendžius), o trečiajame kėlinyje savo persvarą „Kaunas City“ padidino dar labiau. Gražiu įvarčiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo L. Žukauskas (48:14, rez. perd. E. Binkulis), o B. Stupakas (Oleksandras Voroninas, Daniyaras Gabdulinas) šį kartą pasižymėjo mažumoje, pelnydamas savo „hat-tricką“ tuomet, kai ant ledo jo komandos draugų buvo vienu mažiau nei oponentų.

„Airwell Energijos“ treneris Arūnas Aleinikovas po rungtynių neslėpė, kad šiandien jo komandai pritrūko disciplinos.

„Kaip ir gyvenime, taip ir sporte: nėra disciplinos, nėra ir rezultato. Be disciplinos viskas išsiderina ir nieko nesigauna. Viskas žaidėjų galvose, jei tai susitvarkysime, viskas bus gerai“, - trumpai rungtynes apžvelgė A. Aleinikovas.

Tris įvarčius pelnęs B. Stupakas po rungtynių pagyrė „Kaunas City“ vartininką, šiose rungtynėse nepraleidusį nė vieno įvarčio.

„Tokios rungtynės nusipelno finalo vardo. Mums kiek pasisekė, kad pelnėme tiek įvarčių, o mūsų vartininkas tikrai gerai dirbo saugodamas savo vartus. Manau, kad vartininkas buvo geriausias mūsų komandos žaidėjas, o pačios rungtynės tikrai buvo geros“, - kalbėjo ukrainietis.

Šeštadienį komandos stos į trečiąją akistatą Kaune. Rungtynių startas 13:15 val.