Padai svyla ir „Knicks“: keltai laimėjo Niujorke (rezultatai)

Daugiausiai kartų NBA čempione tapusią Bostono „Celtics“ komandą nuo dar vieno rekordo skiria dvi pergalės.

Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 92:86 (20:22, 25:17, 24:21, 23:16) nugalėjo Niujorko „Knicks“ ir sušvelnino serijos rezultatą 2–3.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Bostone, jei prireiks septintųjų, jos vyks Niujorke.

„Celtics“ trūksta dviejų pergalių, jog taptų pirmąja komanda, laimėjusia seriją atsilikinėdama 0–3.

Susitikimą spurtu 11–0 pradėjo šeimininkai, tačiau D.Riverso auklėtiniai atsitiesė. Trečiojo kėlinio pabaigoje jie priekyje buvo šešiais taškais, tada dar pelnė devynis taškus be atsako, įgijo 15 taškų pranašumą (75:60) ir atgal nebesižvalgė.

„Celtics“ tapo vienuolikta NBA komanda, išplėšusi šeštąsias rungtynes, kada seriją pradedama 0–3.

„Būtų nuostabu, jeigu mes laimėtume seriją. Kažkas tai turi padaryti ir noriu, jog tai būtume mes“, – teigė D.Riversas.

Svečiai pataikė 100 proc. baudų metimų (17/17) ir 50 proc. tritaškių (11/22).

Po suspendavimo sugrįžęs ir pasitikėjimo neslėpęs J.R.Smithas prametė pirmuosius dešimt savo metimų, iš viso pataikė 3 iš 14 ir surinko 14 taškų.

„Mes nesijaučiame blogai. Tikrai būtų patikę šiandien pabaigti seriją, tačiau niekas nesako, kad tai turėtų būti lengva“, – sakė „Knicks“ treneris Mike‘as Woodsonas.

Bostono komanda vertėsi vos septyniais žaidėjais.

„Celtics“: Jeffas Greenas 18 (3/7 dvit., 2/2 trit., 6/6 baud.), Brandonas Bassas ir Jasonas Terry po 17, Paulas Pierce‘as ir Kevinas Garnettas (18 atk. kam.) po 16, Avery Bradley ir Terrence‘as Williamsas po 4.

„Knicks“: Carmelo Anthony 22 (8/19 dvit., 0/5 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam.), Raymondas Feltonas 21, J.R.Smithas 14, Imanas Shumpertas 12, Tysonas Chandleris 8 (11 atk. kam.).

Triuškinančią pergalę atkrintamosiose šventė ir pranašumą serijoje susigrąžino Indianos „Pacers“ komanda, kuri namuose 106:83 (21:22, 29:21, 31:24, 25:16) susitvarkė su Atlantos „Hawks“ ekipa.\

„Pacers“ trūksta vienos pergalės

Serijoje Franko Vogelio auklėtiniai pirmauja 3–2 ir ją galės pabaigti Atlantoje, tačiau čia „Pacers“ yra pralaimėjęs 13 kartų iš eilės.

Antrajame kėlinyje šeimininkai atsilikinėjo trejais taškais, kol Davidas Westas pelnė aštuonis mačo taškus iš eilės (36:31). Trečiąjį ketvirtį „Pacers“ pradėjo spurtu 12–3 (62:46) ir vėliau iniciatyvos nepaleido.

Vien per šį kėlinį buvo sušvilptos 18 asmeninos pražangos, trys techninės pražangos už tris sekundes baudos aikštelėje, trys paprastos techninės pražangos „Hawks“ žaidėjams ir viena „Pacers“ treneriui. Kėlinys trūko 57 minutes.

„Pacers“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 51:28 ir varžovams krepšį atakuoti leido 33 proc. taiklumu (25/75).

„Pacers“: Davidas Westas 24 (11/16 dvit., 2/2 baud.), Paulas George‘as 21 (10 atk. kam.), Roy Hibbertas 18 (9 atk. kam.), George‘as Hillas 15 (10 rez. perd.), D.J.Augustinas 11, Lance‘as Stephensonas 8 (12 atk. kam.).

„Hawks“: Joshas Smithas (4/13 dvit., 1/3 trit., 3/7 baud.) ir Alas Horfordas (5/14 dvit., 4/4 baud., 9 atk. kam.) po 14, Devinas Harrisas 13, Kyle‘as Korveris 10, Ivanas Johnsonas 9.

Šiame straipsnyje: CelticsKnicksKevinas Garnettas