NBA: „Knicks“ ir „Grizzlies“ pusfinalio serijose atstatė pusiausvyrą

Carmelo Anthony pelnė 32 taškus ir jo vedama Niujorko „Knicks“ komanda nušluodama varžovus išlygino serijos rezultatą.

Mike‘o Woodsono auklėtiniai namuose 105:79 (29:20, 18:22, 25:24, 33:13) susitvarkė su Indianos „Pacers“ klubu ir serijos rezultatas tapo 1–1.

Trečiajame kėlinyje likus žaisti pusketvirtos minutės „Pacers“ po George‘o Hillo tritaškio pirmavo 64:62, tačiau tada šeimininkai iniciatyvą perėmė po svečių stratego Franko Vogeliopaprašytos minutinės pertraukėlės.

Niujorko klubas tada per dešimt minučių laimėjo atkarpą 36–4 ir po dviejų Quentino Richardsono tritaškių paeiliui „Knicks“ pirmavo 98:68.

Per šį spurtą C.Anthony pelnė 16 taškų, o visa „Pacers“ komanda prametė visus 14 savo metimus.

Tai buvo pirmas kartas nuo 1999 metų, kada „Knicks“ atkrintamosiose viršijo 100 taškų ribą ir tai didžiausiu skirtumu iškovota pergalė nuo 1992 metų.

Indianapolio komanda prarado 21 kamuolį, o „Knicks“ – 7. Šeimininkai pasinaudoję svečių klaidomis pelnė 32 taškus. Jie šiąnakt taip pat laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37:35, kada pirmosiose rungtynėse „Pacers“ ekipai nusileido 30:44.

Trečios serijos rungtynės bus žaidžiamos Indianapolyje ir jose „Knicks“ ekipai jau gali padėti Amar‘e Stoudemire‘as.

„Knicks“: Carmelo Anthony 32 (11/21 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud., 9 atk. kam.), Imanas Shumpertas 15, Raymondas Feltonas 14, Pablo Prigioni ir Kenyonas Martinas po 10, Tysonas Chandleris ir J.R.Smithas (1/7 trit.) po 8.

„Pacers“: Paulas George‘as 20 (5/7 dvit., 3/9 trit., 1/3 baud.), Davidas Westas 13, George‘as Hillas 12, Lance‘as Stephensonas 9, Geraldas Greenas 7.

Grizliai nepasiduoda

Bene geriausias karjeros rungtynes atkrintamosiose sužaidęs Mike‘as Conley atvedė Memfio „Grizzlies“ komandą į pirmąją pergalę Vakarų konferencijos pusfinalyje.

Ji svečiuose 99:93 (23:21, 31:30, 15:23, 30:19) palaužė Oklahomos „Thunder“ ir serijos rezultatas tapo 1–1.

Per visas rungtynes komandos žaidė taškas į tašką ir rekordinis, 9 taškų skirtumas buvo pasiektas tik paskutinėmis mačo akimirkomis.

Likus žaisti 2 minutes tritaškį pataikęs „Grizzlies“ atsilikinėjo 89:90, tačiau tada M.Conley pelnė 6 taškus iš eilės, po 2 taškus pridėjo Zachas Randolphas ir Tony Allenas (99:90) bei mačo nugalėtojas buvo aiškus.

Svečiai privertė šeimininkus suklysti 21 kartą ir pasinaudodami jų klaidomis pelnė 29 taškus. „Grizzlies“ stipriai pranoko varžovus pagal baudos aikštelėje pelnytus taškus (50:30) ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (43:35).

M.Conley ir Kevinas Durantas buvo arti trigubo dublio. Abu žaidėjus nuo jo skyrė rezultatyvus perdavimas.

Kitos serijos rungtynės bus žaidžiamos Memfyje.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 26 (9/15 dvit., 2/7 trit., 2/3 baud., 10 atk. kam., 9 rez. perd.), Marca Gasolis 24, Zachas Randolphas 15 (8 atk. kam.), Tony Allenas 12, Jerrydas Baylessas 7.

„Thunder“: Kevinas Durantas 36 (8/12 dvit., 3/9 trit., 11/12 baud., 11 atk. kam., 9 rez. perd.), Derekas Fisheris 19, Serge Ibaka 11 (5 atk. kam.), Reggie Jacksonas 10, Thabo Sefolosha 7.

Šiame straipsnyje: KnicksCarmelo AnthonyNBA