Medikai – B. Vanagui: pailsėkite

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Aferistas Vanagas PRIEIS aferu gala. Jis NIEKSAS.

Pietu amerika

Pietu amerika portretas
Vanage prisimink variklio varzta kurio niekaip nenorejai skolint Antanui,ir kai pravaziaves Antanas dar viena etapa ir atsidure toli gale tik tada paskolinai varzta is naujo atsarginio savo variklio puikiai Zinodamas ,kad varikli keisti draudziama,tu ne lenktyninkas tu vaznyciotojas,kuriam viskas trukdo ,dulkes, smelis ,vanduo net lenktyninkai ypac Lietuvaiciai,todel taves niekas ir negerbia tu garbetroska ir pliurpalius ir feikbuko playbojus ,protingi vadovai senai tave butu atleide ,bet tu moki prisilyzit ,taikais matyt i seima moterdauzy.

AhA

AhA portretas
Gimęs daužyti neskraidysi. Kiek važiavo Dakare tiek sudaužė naujų automobilių. Vyti jį per patrankos šūvį nuo visų Dakarų.

Didžiulė antireklama

Didžiulė antireklama portretas
Toyota ir kitiems brendams užrašytiems ant to nevykėlio mašinos. Jau vien dėl to pjūklą geriau rinktis Husqvarna, nei remti šitą karvių įsivaizduotoją.

V,L

V,L portretas
KLAUSIMAS---- Dar neprasidejue Dakaro lenktynemis ar kas tikejosi iš Vanago aukšto rezultato???? žalias-taip........raudonas - ne.

Tam \\\\\.../////

Tam  \\\\\...///// portretas
paukščiui smegenų sutrenkimas negriasia,nes jis jų neturi,tai tuščia koncervų dėžutė.

Jam nesiseka belenkaip

Jam nesiseka belenkaip  portretas
Ir daug metu nesiseka… neturi jis “farto” visai. Jam galejo buti arba smegenu sutrenkimas arba vandens kune netekimas ir nuovargis labai didelis nervinis ir fizinis.o cia ji trolinantys tai seip gyvenimo nevykeliai ir tokie kur gatveje i akis nepaziuretu. Visiski supuve bailiai,tik kompe “liutai “ .

Vienais metais mašiną

Vienais metais mašiną portretas
daužo,šįmet- savo galvą....

Pailsėkite \\\\\.../////

Pailsėkite  \\\\\...///// portretas
paukšteli ant šlubo asilo,nes jis to ir vertas.

Galerijos

Daugiau straipsnių