Lietuvai iškovojo auksą Baltarusijos lėkščiasvydžio turnyre

Lietuvos vyrų lėkščiasvydžio komanda "Disc-o-holics" sausio 21-22 d. vykusiame turnyre "Minsk*17" kaimyninėje Baltarusijoje, iškovojo aukso medalius ir pirmosios vietos trofėjų.

Tarptautinės lėkščiasvydžio varžybose tradiciškai daugiausias dalyvių buvo iš Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, bei viena komanda iš Lietuvos.

Lietuvių varžovai grupės varžybose buvo „Lynxes“, „Тёмные лошадки“, „Phoenix“, dėl patekimo į pusfinalį teko varžytis su „Rampage“, o pusfinalyje su „Крысы“. Finale lietuvaičiai susitiko su labai gerai pažįstama, ir pelnytai geriausia Baltarusijos komanda tituluojama – „X3”. Po nekokios mūsiškių pradžios, pranašumą įgijo šeimininkai. Tačiau laiku pasinaudojus minutės pertraukėle "Disc-o-holics" komandai pavyko perimti rungtynių vadžias į savo rankas. Pergalė iškovota rezultatu 13:9.

Viso turnyro naudingiausio žaidėjo apdovanojimas buvo įteiktas "Disc-o-holics" žaidėjui Kęstučiui Bačkiui.

Lietuviai šiame turnyre nėra naujokai ir dar praėjusiais metais vykusiame turnyre buvo iškovoję antrąją vietą.

Žaidimo dvasios apdovanojimas atiteko namų komandai "Good Vibes" iš Baltarusijos, Minsko.