Kovotoja R. Namajunas atskrido į Vilnių: pristatys patirtis atskleidžiantį filmą apie save

Vėlų sekmadienio vakarą Vilniaus tarptautiniame oro uoste kilo šurmulys, kurį netruko pakeisti sujudimas – į atvykimo salę įžengė JAV lietuvė, mišrių kovos menų kovotoja Rose Namajunas. 

Po kelerių metų pertraukos į tėvų gimtinę grįžusi atletė šįkart atvyko ypatinga proga – šią savaitę kino teatrus pasieks dokumentinis filmas apie ją „Rose Namajunas: aš čempionė“ (Thug Rose: Mixed Martial Artist).

Vos keletui dienų į Lietuvą atvykusi moteris planuoja daug laiko skirti susitikimams su plačios savo giminės nariais, bičiuliais, pokalbiams su žiniasklaidos atstovais – žinoma, ir dalyvavimui filmo premjeroje. „Tai pirmas kartas, kai į Lietuvą atvykstu ne tik aplankyti šeimos, tačiau ir, galima sakyti, darbo reikalais. Jau pirmadienį pirmąkart gyvai pasimatysiu su savo sūnėnu, nekantrauju“, – pasitikta oro uoste sakė R. Namajunas, su kuria kartu į Lietuvą atvyko kolega Chico Camus. Abu atletai domėjosi padėtimi Ukrainoje, žadėjo skirti laiko ir tiesiog turistavimui.

Lietuvių kilmės režisieriaus Mariaus A. Markeviciaus sukurtas pasakojimas – tai ne tiesiog sportininkės kelias pasaulio čempionės link. Tai filmas apie moterį, sukaupusią visas jėgas, kad ištrūktų iš psichologinių gniaužtų, ir sporte atradusią vaistą nuo kadaise patirto smurto.

Vitalijaus Otkinskio nuotr. 

„Režisierius pasistengė, kad šis filmas netaptų dar vienu prieš sporto varžybas rodomu vaizdo įrašu. Tai šis tas daug išsamesnio ir intymesnio, tai istorija, kupina pozityvumo ir žmogiškumo. Rose istorija bus artima net tiems (ar toms), kurie iki šiol nesidomėjo kovos menais“, – rašo filmą „Rose Namajunas: aš esu čempionė“ JAV jau matęs kino apžvalgininkas Tony Asankomahas.

Išankstiniai seansai norintiems sulaužyti vieną kitą stereotipą rengiami vasario 9 d. – tądien iniciatyva „Normalios Bobos EINA OUT“ rengia peržiūras „Forum Cinemas Vingis“ Vilniuje ir „Romuvoje“ Kaune.

Visos Lietuvos kino teatrus filmas pasieks penktadienį, vasario 10 d. Tą vakarą R. Namajunas apsilankys sostinės „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre, kur sudalyvaus filmo apie save seanse, prasidedančiame 18 valandą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Šaunuolė mergička

Šaunuolė mergička portretas
Welcom!
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių