Kauno „Žalgirio“ rankininkės po permainingos kovos pateko į pusfinalį

Lietuvos moterų rankinio čempionate paaiškėjo dar viena pusfinalio dalyvė. Prie reguliariajame sezone pirmąsias dvi vietas iškovojusių Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“ ir Vilniaus SM „Sostinės tauras“ komandų prisidėjo Kauno „Žalgiris“.

Čempionių titulą ginančios „Žalgirio“ rankininkės ketvirtfinalyje po atkaklios kovos įveikė Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ komandą. Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse žalgirietės svečiuose pralaimėjo klaipėdietėms šešiais įvarčiais 28:34. Tačiau atsakomosiose rungtynėse čempionės sugebėjo atsirevanšuoti didesniu skirtumu 36:27 (16:14).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 7 įvarčius pelniusi Agnė Gudlinkytė. 6 įvarčius prie pergalės pridėjo Kamilė Rupeikaitė, 5 – Samanta Dunkulytė, po 4 – Austėja Narauskaitė, Vaida Repečkienė ir Karolina Čekuolytė. Uostamiesčio komandai 6 įvarčius pelnė Samanta Klovaitė, po 4 įvarčius įmetė Austėja Rimkutė, Mantė Žviliauskaitė, Aušra Stroputė ir Elizabeta Klapčiukaitė.

„Atsakomosiose rungtynėse merginos buvo kaip niekad vieningos. Buvo didžiulis palaikymas viena kitos ne tik aikštelėje, bet ir nuo atsarginių suolelio. Už kovą ir pasiaukojimą aikštelėje gavome pelnytą dovaną – kelialapį į pusfinalį. Pavyko pratęsti sezoną ir kovosime toliau dėl kuo aukštesnių vietų čempionate, – komentavo „Žalgirio“ rankininkes treniruojantis Miglius Astrauskas. – Mus įkvėpė noras atsirevanšuoti klaipėdietėms už du pralaimėjimus iš eilės. Tiek paskutines reguliariojo sezono rungtynes, tiek ir pirmas ketvirtfinalio rungtynes su uostamiesčio komanda sužaidėme žemiau savo galimybių. Mūsų žaidimas buvo banguotas ir daromos klaidos neleido laimėti. Atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse merginoms pavyko perlaužti susitikimo eigą. Pirmame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, o po pertraukos pavyko sumažinti klaidų skaičių, pavyko greitos atakos ir sugebėjome atitrūkti nuo varžovių“.

Lietuvos čempionato pusfinalyje titulą ginančios „Žalgirio“ rankininkės susitiks su reguliariojo sezono nugalėtoja Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“.

Paskutinis pusfinalio dalyvis paaiškės po Vilniaus „Eglės“ ir Lietuvos jaunių rinktinės dvikovų. Šios ketvirtfinalio poros dalyvės susitiks balandžio 15 ir 16 dienomis.