Kauno boksininkų rankose – 16 medalių

Panevėžyje surengtame Lietuvos jaunučių (gim. 2005-2006 m.) bokso čempionate Kauno sportininkai iškovojo visų spalvų medalius.

Aukso medalius pelnė Armandas Kregždė (svorio kategorija iki 38,5 kg, treneris Marius Narkevičius, sporto mokykla "Gaja" – klubas "Daugirdas Gym"), Paulius Bublis (iki 50 kg, tr. Marius Palionis, "Gaja" – A.Šociko bokso klubas) ir Lukas Drabavičius (iki 62 kg, tr. Anatolijus Marma, "Gaja" – klubas "Gongas").

Tik finalo dvikovas pralaimėjo ir šalies vicečempionais tapo Emilis Petraitis (iki 50 kg, tr. Raimundas Plūkas, "Gaja" – Šančių sporto ir sveikatingumo centras), Jonas Dumliauskas (iki 56 kg, tr. M.Narkevičius) ir Justinas Mažeika (iki 105 kg, tr. A.Marma).

Bronzos medaliai įteikti M.Narkevičiaus auklėtiniams Nojui Jankauskui (iki 46 kg), Gustui Rimkevičiui (iki 56 kg), Kastyčiui Alaburdai (iki 68 kg) ir Giedriui Kulikauskui (iki 76 kg), R.Plūko treniruojamiems Martinui Bulotai (iki 72 kg) ir Lukui Mickevičiui (iki 80 kg), trenerio Vytauto Sinkevičiaus ("Gaja" – "Gongas") ugdomiems Nojui Zavadskui (iki 48 kg) ir Arnui Simonavičiui (iki 59 kg), A.Marmos auklėtiniui Danui Kuzmai (iki 76 kg) bei M.Palionio treniruojamam Mariui Šiaučiūnui (iki 46 kg).

Lietuvos čempionato nugalėtojai bei prizininkai pretenduos į nacionalinę jaunučių rinktinę, kuri šiemet rugpjūtį dalyvaus Tbilisyje vyksiančiame Europos čempionate.