Įkaitusi atmosfera Kauno rankinio derbyje: raudona kortelė ir įspėjimai treneriui

Antradienio vakarą Kauno rankinio sirgaliai turėjo galimybę stebėti įtemptą dviejų šio miesto rankinio ekipų akistatą.  Kauno derbyje susigrūmė principiniai varžovai ir turnyrinės lentelės kaimynai Kauno “Granitas-Karys” ir “Kauno Ąžuolas-KTU”.

Po įtemptos ir intensyvios kovos pergalę išplėšti pavyko “Granito-Kario” rankininkams. Rungtynės baigėsi rezultatu 31:29 (19:18).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje tvyrojo įtampa, o žaidimas buvo kovingas. Minimalia persvara pirmavo “Granito” rankininkai – 3:2, 8:7, 11:10.

Nors atmosfera ir taip kibirkščiavo, dar žibalo į ugnį šliūkštelėjo granitietis Marijus Gudeika, kurio grubi gynyba peraugo į sportininkų susistumdymą.

Emocijų nesuvaldė ne tik žaidėjai, bet ir treneriai, tad teko įsikišti teisėjams ir rungtynių inspektoriui. M. Gudeika prieš savo akis išvydo raudoną kortelę, o jo komandos draugas Tadas Bučinskas ir “Kauno Ąžuolo-KTU” žaidėjas Karolis Jankauskas buvo išsiųsti 2 minutėms pailsėti ant atsarginių suolelio. „Kauno Ąžuolo-KTU“ komandos treneris Darius Talačka buvo įspėtas geltona kortele.

Šiek tiek aprimus aistroms per likusias pirmojo kėlinio minutes aikštelės šeimininkams „Granitui-Kariui“ pavyko išsaugoti minimalią persvarą ir kėlinys baigėsi rezultatu 19:18.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo “Granito-Kario” spurtu, kurį palydėjo sėkmingų varžovų atakų serija ir rezultatas tapo lygus (22:19, 23:23). Kova tęsėsi iki paskutinių rungtynių minučių, kuomet granitiečiai pirmavo 2 įvarčiais ir šia persvara įstengė laimėti (31:29).

“Ruošėmės praleisti bent kokius 27 įvarčius, praleidome kiek daugiau. Taip pat daugiau planavome ir įmesti patys. Mes dirbame kaip komanda, pavyzdžiui, man labai padėjo gynėjai. Mes panašaus pajėgumo komandos, todėl skirtumas tarp mūsų ir buvo toks menkas”, – po rungtynių teigė Kauno “Granito-Kario” vartininkas Lukas Gurskis.

“Ruošėmės kietai gynybai ir puolimui. “Granito” pergalę, manau, nulėmė vartininkas Lukas Gurskis. Na, o mes tiesiog neįgyvendinome sau keltų užduočių ir neįmetėme įvarčių nuo 6 metrų linijos” , – kalbėjo “Kauno Ąžuolo-KTU”  žaidėjas Karolis Jankauskas.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos kovos vyks trečiadienį – VHC “Šviesa” priims Šiaulių “SC Dubysą”, o Panevėžio “Grifas” susitiks su Klaipėdos “Dragūnu”.

Kauno “Granitas-Karys”: Karolis Grigas – 8, Modestas Štarolis – 7, Dovydas Kuodys – 6, Karolis Dambrauskas – 5, Tadas Bučinskas – 4, Marijus Gudeika – 1.

RK “Kauno Ąžuolas-KTU”: Vilius Juozaitis – 10, Arminas Stankūnas – 9, Karolis Jankauskas ir Aurimas Balčiūnas – po 3, Edvinas Balčiūnas ir Mantas Sturonas – po 2.