- BNS inf.
- Teksto dydis:
- Spausdinti
Ketvirtadienį sužaistos dar šešerios ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ etapo paskutiniojo keturioliktojo turo rungtynės, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių poros:
Maskvos CSKA (Rusija) - Vitorijos "Caja Laboral" (Ispanija); Madrido "Real" (Ispanija) - Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis); Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) - Stambulo "Anadolu Efes" (Turkija); "FC Barcelona Regal" (Ispanija) - Atėnų "Panathinaikos" (Graikija).
Galutiniam pirmų keturių vietų pasiskirstymui E grupėje reikšmės turėjusiose rungtynėse Jono Mačiulio Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) klubas namuose 63:69 nusileido Maskvos CSKA (Rusija) krepšininkams, Madrido „Real“ (Ispanija) klubas savo aikštėje 86:66 nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) komandą, o nieko nelėmusiosiame susitikime Berlyno „Alba“ (Vokietija) penketukas svečiuose 68:55 įrodė savo pranašumą prieš Malagos „Unicaja“ (Ispanija) ekipą:
Atėnų "Panathinaikos" - Maskvos CSKA 63:69 (11:14, 23:19, 16:14, 13:22) Michael Bramos 18 Viktor Chriapa 13 Stephane Lasme 11 Saša Kaun 11 Roko-Leni Ukič 9 Nenad Krstič 9 Madrido "Real" - Stambulo "Anadolu Efes" 86:66 (25:14, 22:16, 18:18, 21:18) Sergio Llull 16 Jordan Farmar 11 Rudy Fernandez 15 Jamond Lucas 10 Jaycee Carroll 14 Kerem Gonlum 8 Malagos "Unicaja" - Berlyno "Alba" 55:68 (13:24, 14:16, 11:12, 17:16) Txemi Urtasun 12 Jekel Foster 13 Luka Zorič 12 Derrick Byars 12 Earl Calloway 8 Ali Traore 9
Mače Atėnuose 19 su puse minutės (19:19) žaidęs J. Mačiulis šeimininkams pelnė 5 (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 2/3, baudos 1/1) taškus, sugriebė 4 kamuolius, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus.
Galutinė E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):
1. Maskvos CSKA (Rusija) 11 3 1095:981 2. Madrido "Real" (Ispanija) 10 4 1085:1021 3. Stambulo "Anadolu Efes" (Turkija) 9 5 1028:1031 4. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 9 5 1001:968 -------------------------- 5. Malagos "Unicaja" (Ispanija) 7 7 988:1015 6. Kauno "Žalgiris" 6 8 1065:1040 7. Berlyno "Alba" (Vokietija) 4 10 959:1036 8. Bambergo "Brose Basket" (Vokietija) 0 14 1026:1155
Jau anksčiau pirmąją vietą F grupėje užsitikrinusi „FC Barcelona Regal“ (Ispanija) su Šarūnu Jasikevičiumi savo aikštėje 74:71 įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) krepšininkus, kuriems vietą ketvirtfinalyje garantavo Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ir Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija) komandų pergalės.
13 su puse minutės (13:36) aikštelėje praleidęs įžaidėjas iš Lietuvos nugalėtojams pelnė 2 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 0/1, baudos 2/2) taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei po du kartus suklydo ir prasižengė.
Eurolygos čempionas Pirėjo „Olympiakos“ klubas, kuriame buvo registruotas tačiau nežaidė Martynas Gecevičius, namuose 79:70 nugalėjo už atkrintamųjų varžybų borto likusią Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komandą, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis, o Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkai 76:64 įveikė taip pat paskutiniu metu į ketvirtfinalį nepatekusią Sienos „Montepaschi“ (Italija) ekipą:
Stambulo "Anadolu Efes" - Malagos "Unicaja" 64:70 (16:19, 17:9, 14:22, 17:20) Jordan Farmar 13 Marcus Williams 22 "FC Barcelona Regal" - Tel Avivo "Maccabi" 74:71 (19:19, 17:13, 15:24, 23:15) Alejandro Abrines 21 Devin Smith 16 Ante Tomič 13 Ricky Hickman 16 Juan Carlos Navarro 12 David Logan 11 Pirėjo "Olympiakos" - Maskvos srities "Chimki" 79:70 (22:20, 23:18, 15:19, 19:13) Kostas Papanikolaou 21 James Augustine 19 Vassilis Spanoulis 15 Paul Davis 13 Acie Law 10 Zoran Planinič 12 Vitorijos "Caja Laboral" - Sienos "Montepaschi" 76:64 (15:11, 24:16, 18:15, 19:22) Maciej Lampe 27 Bobby Brown 24 Andres Nocioni 13 Matthew Janning 8 Fernando San Emeterio 13 Viktor Sanikidzė 7
Galutinė F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):
1. "FC Barcelona Regal" (Ispanija) 13 1 1151:986 2. Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) 9 5 1068:1033 3. Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) 8 6 1105:1012 4. Vitorijos "Caja Laboral" (Ispanija) 8 6 1093:1045 -------------------------- 5. Maskvos srities "Chimki" (Rusija) 7 7 1133:1051 6. Sienos "Montepaschi" (Italija) 7 7 1036:1057 7. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) 2 11 982:1166 8. Stambulo "Bešiktaš JK" (Turkija) 1 12 813:1031
Paskutiniosios „Top 16“ etapo rungtynės, kuriose susitiks F grupės autsaideriai du Turkijos sostinės klubai - „Bešiktaš JK“ bei „Fenerbahce Ulker“ - bus žaidžiamos penktadienį.
NAUJAUSI KOMENTARAI
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
-
Lietuvos kyokushin karate čempionate – klaipėdiečių sėkmė
Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kyokushin karate vaikų kata čempionatas. Jame technikos demonstravimo įgūdžius rodė virš 350 karatekų iš įvairiausių Lietuvos miestų. Klaipėdos sporto klubo „Okinava“ sportininkai sėkming...
-
Lietuvos dziudo kovotoja privertė kapituliuoti favorites
Dziudo klubo „Budoka“ ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinė Ugnė Skėrytė savo sportinių trofėjų kolekciją papildė nauju medaliu, šįkart – aukso. ...
-
Trofėjų laimikis lūkesčių nepranoko
Trečią kartą per Algirdo Šociko bokso turnyro istoriją Lietuvos rinktinė pelnė tik vieną aukso medalį, tačiau šįkart – ypatingas atvejis: trofėjų iškovojo moteris – pasaulio ir Europos čempionė Gabrielė Stonkut...
-
Istorinis Lietuvos paplūdimio tinklininkių pasirodymas Brazilijoje – iškovota bronza2
Lietuvos paplūdimio tinklininkės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė žengė didelį žingsnį siekiant savo svajonės – kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes. ...
-
G. Stonkutė triumfavo tarptautiniame A. Šociko bokso turnyre4
Baigėsi kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykęs, jau 28-tą kartą iš eilės organizuotas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame lietuviai iškovojo 7 medalius – 1 aukso, 3 sidabro...
-
A. Reed ir S. Ambrulevičius pasaulio čempionate užėmė rekordinę 6-ąją vietą!23
Kanadoje, Monrealyje vykstančiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate aukščiausią – 6-ąją – vietą karjeroje užėmė Lietuvos šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. ...
-
A. Šociko turnyro finaluose varžysis keturi lietuviai
Tęsiasi kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykstantis, jau 28-tą kartą iš eilės organizuojamas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame paaiškėjo visi finalinių susitikimų dalyviai. ...
-
A. Šociko bokso turnyro pradžia pažymėta A. Starovoitovos pergale
Prasidėjo kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykstantis, jau 28-tą kartą iš eilės organizuojamas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame paaiškėjo visi pusfinalių dalyviai. ...
-
Poledinės žūklės pasaulio čempionate lietuviai sužvejojo auksą1
Nors poledinės žūklės sportas moteriškai ausiai skamba keistokai – anoks čia sportas: sėdi su meškere ir lauki, kol kažkas užkibs, tačiau Mindaugas Leonas, neseniai grįžęs iš XX poledinės žūklės pasaulio čempionato, ...
-
ES Teismas: buvęs „Formulės 1“ dalyvis N. Mazepinas išbrauktinas iš sankcijų sąrašo1
Europos Sąjungos Bendrasis Teismas trečiadienį pareiškė, kad buvęs „Formulės 1“ lenktynininkas Nikita Mazepinas turėtų būti išbrauktas iš asmenų, kuriems taikomos ES ribojamosios priemonės dėl jų vaidmens Rusijos k...