D. Motiejūnas iš „Rockets“ krepšininkų žaidė rezultatyviausiai

Trisdešimt trečią nesėkmę 72-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė septintąją vietą penkiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Hjustono „Rockets“ klubas su Donatu Motiejūnu.

Penktadienį svečiuose „Rockets“ ekipa 94:103 (29:31, 24:30, 16:23, 25:19) turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančių bei vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusių Memfio „Grizzlies“ (48 pergalės ir 24 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.

Starto penkete žaidęs lietuvis per tris pirmuosius kėlinius savo komandai pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, trissyk suklydo bei keturiskart prasižengė. Per 22 žaidimo minutes (21:54) D. Motiejūnas pataikė 2 tritaškius iš 3 bei 5 dvitaškius metimus iš 8.

16 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Chandleris Parsonsas, 15 - Carlosas Delfino, 10 - Jamesas Andersonas, 9 - Patrickas Beverley'is, 8 - Jeremy'is Linas.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Zachas Randolphas (12 sugriebtų kamuolių) ir Marcas Gasolis, 16 - Tony'is Allenas, 15 - Mike'as Conley'is (10 rezultatayvių perdavimų), 14 - Jerrydas Baylessas, 10 - Tayshaunas Prince'as.

Šiame straipsnyje: Donatas MotiejūnasRocketsNBA