„Premier“ lyga: W. Rooney pratęsė įvarčių seriją

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Liverpulyje „Everton“ 3:1 nugalėjo „Swansea“.

35-ąją rungtynių minutę Leroy Feras išvedė į priekį „Swansea“ ekipą. Pirmojo kėlinio pabaigoje progą išlyginti rezultatą turėjo Wayne'as Rooney, tačiau puolėjas neįmušė 11 metrų baudinio. Visgi, komandos draugo bandymą pataisė pirmasis prie kamuolio suskubęs Dominicas Calvertas-Lewinas, kuris ir išlygino rezultatą.

64-ąją minutę pergalingą įvartį „Everton“ įmušė buvęs „Swansea“ žaidėjas islandas Gylfis Sigurdssonas, kuris atliko nuostabų smūgį iš toli.

73-iąją minutę W.Rooney ištaisė savo klaidą ir antrą kartą idealiai įmušė 11 metrų baudinį į Lukašo Fabianskio ginamus vartus. Tai buvo jau šeštas W.Rooney įvartis per penkerias rungtynes.

Su 25 taškais Liverpulio klubas pakilo į devintąją vietą čempionate. „Swansea“ su 12 taškų rikiuojasi paskutinė.