Po pergalės prieš estus – latvių iššūkis

„Baltijos taurės turnyras mums bus rimtas egzaminas prieš Europos čempionato kovas“, - mūsų portalui sakė Lietuvos salės futbolo rinktinės treneris Jevgenijus Ryvkinas. Jo auklėtiniai šiandien žais lemiamą mačą dėl regiono trofėjaus.

Lietuvos salės futbolo rinktinė Baltijos taurės turnyrą Estijoje pradėjo pergalingai. Mūsų šalies atstovai, ginantis 2017 metais Šiauliuose iškovotą Baltijos čempionų titulą, estus įveikė 3:0.

Po metų pertraukos vykstančiose varžybose lietuviai startavo pasitikėdami savo jėgomis. Pirmojo kėlinio pradžioje ekipos keitėsi išpuoliais, tačiau apčiuopiamos persvaros nesusikūrė. Vis dėlto  svečių pastangos jau 11-ąją min. subrandino vaisius. Žaibišką komandos kontrataką įvarčiu užbaigė Kauno „Vyčio“ ekipos puolėjas Lukas Sendžikas.

Estijos rinktinė galėjo atsakyti taip pat rezultatyviu dūriu, kai pirmojo kėlinio pabaigoje į Lietuvos ekipos vartus buvo paskirtas baudinys. Tačiau Maksimas Aleksejevas pataikė Lietuvos vartininkui Ernestui Maceniui į veidą ir tai išgelbėjo mus nuo išlyginamojo įvarčio. Antrajame kėlinyje svečiams pavyko įmušti du greitus įvarčius ir taip sutvirtinti savo pozicijas. 25 minutę antrą įvartį įmušė Albertas Voskunovičius, o po minutės pasižymėjo Darius Jankauskas, sulaukęs gero Manto Makutunovičiaus perdavimo.

Nors iki mačo pabaigos progų turėjo abi ekipos, rezultatas nebepasikeitė ir mūsiškiai įsirašė pirmąjį laimėjimą. Šiandien, 18:00 val. J. Ryvkino treniruojama rinktinė kibs į atlapus latviams. Sėkmės atveju, lietuviai vėl iškovos Baltijos futsal taurę.