Paskutinę akimirką į A lygą įšokę alytiškiai neprilygo „Nevėžiui“

Tik likus mažiau nei dviem savaitėms bilietą į A lygą gavusi Alytaus „Dainava“ pirmajame ture tapo lengvu grobiu po 15 metų į aukščiausią divizioną sugrįžusiems Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkams.

Praėjusio sezono I lygos čempionai Marijampolės manieže vykusiose rungtynėse 2:0 nugalėjo alytiškius.

Rungtynių svarstyklės į kėdainiškių pusę pakrypo jau 29-ąją minutę, kai už paskutinės vilties pražangą prieš Alexą Kyeremeh iš aikštės buvo pašalintas „Dainavos“ vartininkas Martynas Matijoška.

Vietoje jo į vartus stojusiam Arijui Bražinskui per keliolika minučių dukart teko traukti kamuolį iš savo vartų.

42-ąją minutę latvis Janis Krautmanis atliko pakankamai nestiprų smūgį iš 16 metrų, o kamuolio gerai nematęs A.Bražinskas praleido apmaudų įvartį.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje, 48-ąją minutę skirtumą padvigubino A.Kyeremeh. Ganietis pasinaudojo varžovų klaida šalia savo vartų ir be vargo pasiuntė kamuolį į vartus.

„Nevėžis“ prisijungė prie jau anksčiau pergales pirmajame ture iškovojusių „Kauno Žalgirio“ bei Telšių „Džiugo“ komandų. Visos jos turi po 3 taškus. Tik praėjusią savaitę į A lygą išimtine tvarka priimta „Dainava“ sezoną pradėjo su -3 taškais.