„Panevėžys“ pirmą kartą laimėjo Gargžduose

„Optibet A lygoje“ psichologiniu atžvilgiu labai reikalingą pergalę iškovojo 2-oje turnyro lentelės vietoje įsitvirtinęs „Panevėžys“.

18-ojo turo akistatoje panevėžiečiai 2:1 (1:1) įveikė Gargždų „Bangą“. Tai buvo pirmoji Aukštaitijos sostinės komandos pergalė Gargžduose Lietuvos čempionate.

„Panevėžys“ dar sykį šiame sezone išsiskyrė greitu įvarčiu. Į baudos aikštelę įsiveržęs Pijus Širvys surado ten Ariagnerį Smithą, kurio pirmąjį smūgį Kornelijus Smilingis, tačiau apsiginti nuo antrojo neturėjo galimybių.

Vis dėlto svečiai ilgai pranašumo neišlaikė: 19-ąją minutę Valdo Antužio perdavimo sulaukęs Vaidas Magdušauskas debiutą „Optibet A lygoje“ įprasmingo puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą.

Antrame kėlinyje „Banga“ gynėsi itin didelėmis pajėgomis ir ilgą laiką labai retai peržengdavo į oponentų aikštės pusę. Situacija pasikeitė 79-ąją minutę – tada standartinės padėties metu Wandersonas Melo taikliai smūgiavo galva.

Tai buvo penktasis brazilo įvartis šiemet.

„Panevėžiui“ pavyko atsilaikyti bei džiaugtis svarbia pergale, kuri su 36 taškais leido pagerinti savo poziciją pirmame trejete. 15 taškų turinti „Banga“ rikiuojasi aštunta.