A lygos naujokams nebepakanka ir lygiųjų

Į Lietuvos futbolo A lygą tik šiemet pakilę Gargždų „Bangos“ futbolininkai gausiai raško taškus ir aukščiausiame divizione. Tačiau 12-ajame ture „Kauno Žalgirio“ pergalių seriją nutraukę žemaičiai sustoti neketina.

„Skaudus pralaimėjimas. Žiūrovams rungtynės turėjo patikti, bet mums tai – prarasti taškai“, - atsiduso Rokas Garastas.

„Kauno Žalgirio“ treneris, komentuodamas savo aikštėje 2:3 pralaimėtas rungtynes, akcentavo, jog kauniečiai neturėjome teisės praleisti tiek daug įvarčių.

„Po trijų praleistų įmušėme du ir turėjome dar energijos trečiam ir ketvirtajam, bet, deja, ties tuo mūsų kelionė ir baigėsi. O gaila...“, - sakė jis.

Paklaustas, kodėl komanda, mačą pradėjusi neblogai, vėliau krito į tokią gilią duobę, R.Garastas atsakė, jog praleidę pirmą rezultatyvų smūgį žalgiriečiai kiek sutriko, žaidimas išsibalansavo. Antras įvartis pristabdė dar labiau. Tiesa, vaizdas po pertraukos pasikeitė, kauniečiai metėsi į ataką, jų polėkio nebesustabdė net ir trečias praleistas įvartis. Du atsakomieji įvarčiai šeimininkams sugrąžino viltį, tačiau tuomet jau pritrūko ir laiko.

Kauniečiai akistatai su „Banga“ negalėjo pasitelkti stipriausios sudėties – į aikštę nežengė Jurijus Bušmanas, dėl traumos dar pirmajame kėlinyje buvo pakeistas Philipas Otele, tiesa, po kelių rungtynių pertraukos grįžo Gratas Sirgėdas.

„Atsiliepia įtemptas tvarkaraštis, kaupiasi nuovargis, bet tikimės traumos nebus rimtos“, - sakė treneris.

Gargždų ekipos vairininkas Tomas Tamošauskas džiaugėsi augančiu auklėtiniu pasitikėjimu savo jėgomis. Pasak jo, A lygos naujokams sužaidus dviženklį rungtynių skaičių, jie vis geriau pažįsta varžovus ir žino ko iš jų tikėtis.

„Nors įmušėme tris įvarčius, teko ir pasijaudinti, ir paprakaituoti, bet smagu, kad viskas taip baigėsi“, - kalbėjo treneris.

Jis pripažino, jog didelį indėlį į pergalę įnešė legionierius iš Brazilijos Renato Matosas. Brazilas buvo vienas aktyviausių aikštėje. Anot pašnekovo, R.Matosas po vaiko gimimo buvo emocinėje duobelėje, bet pastaruoju metu pateisina komandos lūkesčius.

Tikslus vykdo ir „Banga“. Iš pirmosios lygos į aukštesnę pakopą pakilę žemaičiai buvo užsibrėžę tikslą atimti taškų iš kiekvieno varžovo A lygoje. Jam įgyvendinti pakako dviejų čempionato ratų, todėl dabar gargždiškiai kartelę išsikėlė dar aukščiau – sieks bent po kartą įveikti visas A lygos komandas.