Lygos lyderiai pasipriešino čempionams

„Kai žaidžia dvi komandos, kuriose daug rinktinės kandidatų, natūralu, kad kova būna atkakli“, - pripažino Justinas Zagurskas. Lietuvos Optibet Futsal A lygos lyderių Kauno „Vyčio“ ir Jonavos „Vikingų“ akistata antradienį baigėsi kovingomis lygiosiomis 2:2.

12-ojo turo rungtynės iškart žadėjo intrigą, nes tiek vienoje, tiek kitoje komandoje netrūksta ambicingų futbolininkų. „Vyčio“ ekipa, ginanti čempionės titulą siekia išstumti jonaviečius iš lygos lyderių pozicijos. Neveltui kaunieičiai nuo pirmųjų minučių ėmė bombarduoti varžovų vartus. Pirmasis baudos smūgiu 7 min. pasižymėjo Artūras Juchno. Vos po minutės svečiai persvarą padvigubino – graži jų kombinacija pasibaigė Luko Sendžiko šūviu į viršutinį vartų kampą.

Likus žaisti mažiau nei 2 minutes pirmajame kėlinyje, rungtynių arbitrai pirmą kartą Lietuvos Futsal A lygos istorijoje pasinaudojo VAR galimybe. Po peržiūrėto epizodo Vladimirui Derendiajevui buvo parodyta geltona kortelė, o į „Vikingų“ vartus paskirtas 10 metrų baudinys. Jo realizuoti stojo L.Sendžikas, bet vartininkas atrėmė puolėjo smūgį ir „Vytis“ savo persvaros nepadidino.

Už to „Vikingai“ bandė kabintis ir antrojo kėlinio pradžioje jiems pavyko įmušti savo pirmąjį įvartį. Žaidžiantys komandos treneris Jurijus Jeremejevas, suklaidino priešininką ir atliko tikslų perdavimą, po kurio kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Genaras Samsonikas.

„Vikingai“ toliau bandė kurtis progas įvarčiams, bet daugybės jų neišnaudojo. Visgi, svarbiausia buvo tai, kad „Vikingai“ ne tik sugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų, bet išnaudojo savo pačią paskutinę rungtynių progą. Likus vos sekundei iki rungtynių pabaigos, J.Jeremejevas pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir išplėšė savo komandai tašką.

„Pagal varžybų scenarijų turėtume džiaugtis išplėštu tašku, bet pagal žaidimą galėjome ir laimėti“, - teigė mačo didvyris.

Po šių lygiųjų „Vikingus“ ir „Vytį“ toliau skiria 5 taškai, bet antroje vietoje esantis „Vytis“ yra sužaidęs trimis rungtynėmis mažiau. Šis mačas tapo paskutine repeticija „Vyčiui“, išvykstančiam į UEFA salės futbolo Čempionų lygos egzaminą. TOP-32 etape Lietuvos čempionai žais su Vokietijos čempionais „Hohenstein-Ernstthal“ ekipą. Vienintelės rungtynės vyks Vokietijoje šeštadienį.

Šiame straipsnyje: VytisvikingaiSalės futbolas