Iš Europos lygos išmestas Vilniaus „Žalgiris“ išsiliejo ant Kauno „Žalgirio“

Skaudų kirtį nuo „Sevilla“ futbolininkų gavę vilniečiai Lietuvos čempionate pyktį išliejo ant kauniečių. Vilniaus „Žalgiris“ LFF stadione net 4:0 sutriuškino Kauno „Žalgirį“.

Jau po pirmojo kėlinio vilniečiai pirmavo 2:0. Pirma tolimu ir tiksliu smūgiu pasižymėjo Jeremy Manzorro, o pačioje kėlinio pabaigoje galva sėkmingai atakavo Liviu Antalis.

Antrajame kėlinyje Louisas Ogana pasižymėjo po Serge'o Nyuiadzio perdavimo. 70-ąją minutę varžovų triuškinimą įtvirtino antrą įvartį įmušęs L.Antalis.

Šį sezoną rumunas A lygoje jau įmušė 12 įvarčių ir yra rezultatyviausias čempionato žaidėjas.

Vilniaus „Žalgiris“ su 40 taškų A lygoje rikiuojasi antras ir 8 taškais atsilieka nuo lyderės Marijampolės „Sūduvos“. Tiesa, vilniečiai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Kauno „Žalgiris“ su 27 taškais užima penktąją vietą.