Žalgiriečių derbyje pralaimėjusių nebuvo

"Įvertinus, kaip klostėsi abu kėliniai, o jie mums buvo skirtingi, lygiosios – dėsningas rezultatas“, – reziumavo Rokas Garastas. Jo treniruojami Kauno žalgiriečiai antradienį „Optibet A lygos“ čempionate kibo į atlapus Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams.

"Aukšto lygio žaidimą pademonstravo abi ekipos, bet visiškai dominuoti nepavyko nei jiems, nei mums", - sakė Rokas Garastas.

"Optibet A lygos" čempiono ir vicečempiono susidūrimas 3-iajame ture Marijampolėje baigėsi lygiosiomis – 1:1 (0:1).

Pirmasis kėlinys buvo apylygis – per jį daug aštrių epizodų sukurta nebuvo. Pirmą kartą į žaidimą turėjo įsitraukti Deividas Mikelionis, atrėmęs Bilallo Sebaihi baudos smūgį.

22-ąją minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį: kamuolys prie 16 metrų linijos dėkingai atšoko Nassimui Hnidui ir tunisietis jį puikiu smūgiu nukreipė į vartus. Netrukus D. Mikelionis atrėmė galingą Ovidijaus Verbicko šūvį.

„Kauno Žalgiris“ turėjo vieną gerą progą išlyginti rezultatą, tiesa, Xabi Auzmendi bandymą atrėmė puikią sužaidęs Tomislavas Duka.

Antrame kėlinyje intrigą nuslopinti galėjo Ovidijus Verbickas, tačiau pastarasis smūgiu galva į vartus nepataikė. Po šio epizodo kauniečiai suaktyvėjo – darbo turėjo Tomislavas Duka, sykį kamuolys atsimušė į skersinį.

73-iąją minutę „Kauno Žalgiris“ atstatė pusiausvyrą – po Xabi Auzmendi perdavimo tą padarė puikiai galva smūgiavęs Edvinas Girdvainis. Likęs laikas nugalėtojo neišaiškino, per jį ne kartą individualiais veiksmais sužibėjo Abdulgafaras Opeyemi.

"Gero lygio rungtynės, pakako ir kovos, ir gražių momentų. Mano auklėtiniai padarė per daug klaidų, klydo standartinėse situacijose. Kauniečiai tuo pasinaudojo ir pelnė išlyginamąjį įvartį", - konstatavo vilniečių vairininkas Vladimiras Čeburinas.

"Po pertraukos perėmėme iniciatyvą, susikūrėme gerų progų. Norėjome daugiau, bet komandos pasirodymu likau patenkintas", - sakė R. Garastas.