Brazilų triukai džiugino žiūrovus

Kauno „Vyčio“ ekipa tęsia pergalingą žygį Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate. Kauniečiai šeštadienį 6:1 sutriuškino kitą mūsų miesto ekipą „Arsenalą“.

Sporto halėje vykusios dvikovos baigtis tapo aiški dar pirmajame kėlinyje. „Vyčio“ futbolininkai 9 min. jau pirmavo triuškinamai 3:0. Jau 4-ają rungtynių minutę pasižymėjo brazilas Alexandre. Prabėgus vos porai minučių antrą įvartį pridėjo Rimvydas Lipnevičius, o 9-ąją min. kamuolį į vartus pasiuntė Genigle.  Likus 30 sekundžių iki ilgosios pertraukos Deividas Kuodis pridėjo ir ketvirtąjį įvartį.

Antrajame kėlinyje dar kartą pasižymėjo Alexandre (29 min.) ir Genigle (38 min.). „Arsenalui“ garbės įvartį pelnė Karolis Vasiliauskas (33 min.).

„Rungtynės susiklostė gana lengvai. Po dviejų atkaklių pirmųjų mačų su Mažeikių VIP ir Kauno „Inkaru“ šįsyk buvo mažiau kovos, o daugiau žaidimo, improvizacijos. Ir mažeikiškiai, ir inkariečiai prieš mus žaidė kietai, ant pražangos ribos, tad veiksmų laisvės buvo mažiau“, - sakė „Vyčio“ klubo vadovas Darius Gurskis.

Brazilas Alexandre po mačo išsiveržė į priekį rezultatyviausiųjų A lygos žaidėjų sąraše.

„Pagaliau brazilai galėjo pažaisti žiūrovams ir pasimėgauti futbolu. Legionieriai pademonstravo tokių įvarčių ir triukų, kokių Lietuvoje pamatysi nedažnai“, - pasakojo D.Gurskis.

Jo žodžiais, neseniai į Lietuvą atskridę visi penki legionieriai iš Brazilijos jau adaptavosi mūsų šalyje, pamažu įpranta ir prie lietuviško salės futbolo. Tačiau apie tikrąjį jų pajėgumą bus sprendžiama per susitikimus su šalies čempionu Panevėžio „Baltijos“ klubu, taip pat į medalius pretenduojančiomis Radviliškio „Lokomotyvo“ ir Vilniaus „Bekento“ ekipomis.

Kitame ture „Vytis“ egzaminuos Kauno „Celsio“ kolektyvą.

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų šeštadienį įsirašė ir „Baltijos“ ekipa, namuose 5:3 pranokusi „Bekentą“. Tiesa, ši dvikova vyko itin permainingai. Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko pasižymėti, o antrajame pasipylė įvarčių lietus. Iš pradžių juos mušė tik panevėžiečiai. 28 min. Pasižymėjo E.Stankevičius, 29 min. T.Markevičius, 29 min. T.Švelna, 31 min. D.Paulauskas. 33 min. J.Zagurskas rezultatą sušvelnino, o 38 min. A.Buinickis svečiams pridūrė antrą įvartį. Paskutinę min. ekipos apsikeitė A.Šteino ir A.Buinickio rezultatyviais smūgiais.

Antrą pergalę per tris turus šeštadienį įsirašė Kauno „Inkaras“, savo aikštėje lengvai įveikęs VIP, o Kauno „Celsio“ futbolininkai 3-ojo turo mačą namuose su „Vievio žiedu“ žais namuose sekmadienį 18 val.

Šiame straipsnyje: VytisSalės futbolas