Kasmet daugėja dėl senaties nutrauktų ikiteisminių tyrimų

nuomone

nuomone portretas
JEIGU PROKURORAI PANORĖS , TAI IKITEISMINIS TYRIMAS GALĖS TĘSTIS IKI BEGALYBĖS ?... Kadangi dauguma teisėjų yra jau prokurorų ''pakabinti '' , tai šie sutinka verčiau klastoti teismo nutartis , nei pasipriešinti prokurorams ? Trejetą metų vilkintą ikiteisminį tyrimą , kuris rėmėsi tik melagingais prokuroro teiginiais ir jame buvo klastojami faktai bei naikinami procesiniai dokumentai , Kauno m. apylinkės teismo teisėjas R. M. neteisėtai pratęsė net ...šešetą kartų , kaskart klastodamas teismo nutartis ?

ere

ere portretas
tyrimą atlieka tyrėjai. Tegul išmatuoja jų krūvį, ir vieną kartą padaro išvadas, o ne analizes pakartotines....

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
ŠIUOS IR DAUGELI KITU NUSIKALTIMŲ PRIEŠ MAŽAMEČIUS VAIKUS BANDO NUSLĖPTI IR VILNIAUS APYGARDOS TEISMO TEISĖJAI , PAVARDĖS BUS IŠVIEŠINTOS , IR LRGP D. VALYS . KAS L.R. GENERALINIS PROKURORAS D. VALYS , KORUMPUOTAS PAREIGŪNAS , PIGUS IŠKRYPĖLIS AR ELITINIS PEDOFILAS , SLEPIANTIS SUNKIUS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MAŽAMEČIUS VAIKUS ? PALIEKU SPRESTI JUMS . IDOMU KIEK JIS GAVO ATKATO KALĖDŲ PROGA UŽ TAI JOG SLĖPĖ NUSIKALTIMUS ? LR generalini prokurore Dariau Valį , JUMS BUVO PRANEŠTA , KAD VILNIAUS m. 2 VAIKŲ GLOBOS NAMŲ KIEMSARGIS PREKIAUNA KONTROBANDINĖMIS CIGARETĖMIS KURIAS PARDUODA IR ŠIŲ GLOBOS NAMŲ AUKLĖTINIAMS . Užeikite į FACEBOOK , mano sienoje yra išviešinti irodymai ir vaikų pasakojimai . Turiu taip pat irodymų jog ne viena nepilnametė pastojo šiuose globos namuose , o viena sangulauna su 30-mečiu ir visa tai bando nuslėpti Vilniaus m. Savivaldybės vaiko teisių skyrius , kartu su Danguole Misevičiene . O KAIP DABAR NUSLĖPSI PEDOFILIJOS FAKTĄ LR GENERALINI PROKURORE D. VALĮ VILNIAUS „ MINTIES „ GLOBOS NAMUOSE ? Globos namuose gyvenanti nepilnametė Justė , jai 17 metu , sangulauja su 28 metų Robertu ir vaikai sakė jog nuo jo nėščia . Ji jau globos namuose negyvena ilgą laiką , o gyvena pas Robertą , ji tik užeina tenai pasiimti maisto . Apie tai puikiai žino Dangulė Misevičienė ir nauja „ Minties „ globos namų direktorė . Ikeliu audio irašą kuriame vaikai pasakoja ne tik apie Juste , bet papasakojo ir apie kiemsargį kuris sumušė ne tik 12 metų berniuką Stasį , bet ir daužė kitą vaiką , ir apie viską šitą žinojo D. Misevičienė . Ten vaikas pasakoja kaip buvo pedofilo ROBERTO išvežtas į mišką ir paliktas prie Antavilių ežero . Tai gal ir šio fakto nežinojo Vilniaus m. „ Minties „ vaiko globos namų administracija , o konkreciai DANGUOLĖ MISEVIČIENĖ , kuri dengia ne tik pedofiliją šiose globos namuose , bet ir suklastojo nuslėpė tvirkinimo faltą , bei suklastojo tyrimą . TURIU DAR PILNAI NEPATVIRTINTOS INFORMACIJOS , BET JI GREITAI BUS PATIKRINTA . DANGUOLĖ MISEVIČIENĖ , Minties vaikų globos namų direktorės pavaduotoja galimai pardavinėjo vaikų nuotraukas pedofilams . Tai todėl ir bandomi nuslėpti visi nusikaltimai šiuose vaikų globos namuose , ir tai daro net pats LR Generalinis prokuroras D. Valys . Tai gal teiksiesi Generalini prokurore D. Valį paaiškinti kaip nepilnametė gali išeiti iš globos namų ir gyventi pas suaugusį vyrą be globos namų administracijos žinios , ir kaip toks faktas vadinasi ?

Augis

Augis portretas
Nieko sau nusikalstamumas,kas met maziausiai po simta tukstanciu nusikalstamu veiku padaroma,o kiek dar nesuzinoma,uzslepta gerai,tai dar 100000 tukstanciu dadet reikia.Ka tai reiskia,kad nusikalstamumas yra taip paplites,kad ji sutrambdyt jokio sanso nera.Nusikalstamumas Lietuvoj,kaip vezys uzvaldes kuna,daves Lietuva iki visisko zlugimo.Nusikaltimus daro dabar visi,tiek vyrai,tiek moterys,tiek pareigunai,tiek politikai,tiek ir vaikai,gera statistika.Kokia cia kontrople gali padet,jokia,nusikalteliai pasidare zymiai gudresni,pasikauste teisiskai,turi savo advokatus,kurie pataria kaip geriau nusikaltimus padaryt,ir isvengt atsakomybes.tokia sistema dabar veikia Lietuvoj.Saukiama kad krize,bet tik ne zmonem,o valstybei ta krize.

Mafijozis

Mafijozis portretas
Nuoširdžiai dėkoju savo ir gaujų vardu gen.prokurorui D.Valiui už visų stambių bylų sabotažą bei marinimą ! Garbė ir šlovė mūsų humaniškai marksistinei prezidentei už tokių impotentų skyrimą ginti teisėtvarką!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių