Naujojoje Zelandijoje – kruvina ataka mečetėse: žuvo mažiausiai 49 žmonės

Anonimas

Anonimas portretas
Neužilgo turėsim ir Lietuvoj panašių dalykėlių. Visokių durnių pilna ir čia, o dar jei jiems valdžia duos ginklų- bus visai gražu.

vien Turkai

vien Turkai portretas
iszude 2000000 Armenu .

Mecete

Mecete portretas
tik 49 ?

Anonimas

Anonimas portretas
visa ZEMES zmoniu beda---tai religines bendruomenes ir ju apkvailinti zmogeliai

Anonimas

Anonimas portretas
tikrai taip; teroristines pakraipos musulmonu bendruomene savo shovinistiniu elgesiu isshauke neapykanta ir kova kitatauciu [..-religiniu]baisu ,kas vyksta aplink...

kita vertus

kita vertus portretas
Tas retas atvejis, kada Vakarų pasaulio išgamos atakavo taikius musulmonus jų maldos namuose taikos metu. Iki šiol tokius išpuolius Vakaruose pagrinde vykdydavo vien musulmonai. Europoje veikusios teroristinės organizacijos, tokios kaip airių IRA ir baskų ETA, niekada sąmoningai neatakuodavo taikių gyventojų, jų taikiniais būdavo kariuomenės, policijos taikiniai, politikai, teismai, vyriausybės įstaigos. Musulmonų teroristai retai kada bandydavo atakuoti tokio pobūdžio taikinius, jie buvo ir tebėra linkę paskleisti kiek galima daugiau siaubo, todėl mielai rinkdavosi ir, neabejoju, ateityje ir toliau rinksis civilinius taikinius, masinio žmonių susirinkimo vietas, visuomeninį transportą, sporto ir kultūrinius renginius. Nes tikslas yra nužudyti kiek galima daugiau "netikėlių" ir paskleisti kiek galima daugiau siaubo. Tiesa, KGB remiamos kraštutinių kairiųjų "Raudonosios brigados" taip pat daugiausiai buvo nusitaikiusios į aukų skaičių ir siaubo atmosferos sukėlimą. Na, bet tai juk KGB!

...

... portretas
Tai kad... o kur nukentėję - juk tie musulmonai tiesiu taikymu į savo rojų nulėkė.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai puiku. Tiktai gaila kad mazai tu atmatu paklojo. Muslimu banditai Irake, Sirijoje ispjove 1.500.000 Krikscioniu. Ar nors vienas sventasis pide.riu tevas Vatikane isstenejo nors viena uzuojautos zodi papjautiems krikscionims. NE popiezius uz tai muslimu banditams KOJAS LOVE. Kodel Lietuvos liberastine-pidera.sine valdzia veza situos pajuodusius socialinius parazitus i Lietuva? Kodel jiems moka iki 1.000 Eur/men nors jie NEDIRBO Lietuvoje ne vioenos minutes, o musu pensininkams kurie are visa gyvenima ir gauna vos 200 Eur./men? Kodel PIDE>RASINIS Briuselis ir zydas Sorosas is ,,pabegeliu,, daro milijardini bizni milijonais vezdami atmatas i Europa? PILIECIAI TURI TEISE i atmatu terora atsakyti GINKLU. Salin pide.rasine Lietuvos valdzia, Salin liberast-pide.rasinis Briuselio rezimas. Mirtis komunistiniam Jevrokolchozui. Europa MUSU NAMAI. Neleiskime kad musu namai butu sunaikinti negru, muslimu banditu ir liberastinio sudo.

Anonimui

Anonimui portretas
koks tavo interesas laukti panašių Lietuvoje? Tu ką mazoxistas blyn, piteris.....

to Anonimas

to Anonimas portretas
tikrai idijotų, netrūkst. Patsai tai lauki - įsitaisęs ant sofutės stebėsi reikalus?

ziauru,

ziauru, portretas
bet babajai pirmi pradejo zudyti alaxo vardu,mat ju dievas geresnis.Jie religiniai fanatai.Gryzo bumerangu.Matai jie gali kiti ne.Zydu sindromas.

Anonimas

Anonimas portretas
Laukim ir Lietuvoje panašių įvykių. Patriotų-idiotų čia yra pakankamai.

xx

xx portretas
Alacho nėra.Jėzaus nėra. meilės nėra. Yra tik pinigai, už kuriuos gali pastatyti bažnyčią, nusipirkti meilę, įsigyti ginlklą, kurį nukreipsi į kitatikį

Musu "patriotai" treniruojasi tik nulauztais skeciais

Musu "patriotai" treniruojasi tik nulauztais skeciais portretas
O kas butu, jei jie apsiginkluotu automatais?

X

X portretas
tegu jie tarpusavyje šaudosi, lietuvai nerūpi...

Anonimas

Anonimas portretas
Muslimai ne žmonės
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių