Kilus susirėmimams, Graikijos policija prieš protestuotojus panaudojo ašarines dujas

Graikijos policija trečiadienį paleido ašarines dujas į padegamąsias bombas mėtančius protestuotojus prie parlamento Atėnuose, pranešė naujienų agentūros AFP reporteris.

Tai įvyko per didelį protestą, surengtą po praėjusią savaitę įvykusios gyvybių pareikalavusios traukinio katastrofos.

Dešimtys kaukėtų, juodai apsirengusių jaunuolių prie parlamento pastato mėtė Molotovo kokteilius ir akmenis į riaušių policiją

Graikijos sostinėje surengtoje demonstracijoje dalyvavo daugiau kaip 40 000 žmonių.

AFP policijos atstovė spaudai kiek anksčiau sakė, kad antrajame pagal dydį Graikijos mieste Salonikuose susirinko 15 tūkst. protestuotojų, o vakariniame uostamiestyje Patruose – 10 tūkstančių.

Tokiu būdu graikai reiškia pyktį dėl didžiausios pastarojo meto šalies traukinių katastrofos ir ragina atsistatydinti ministrą pirmininką.

Vasario 28-ąją krovininiam traukiniui kaktomuša susidūrus su keleiviniu traukiniu, kuriame daugiausia važiavo po ilgojo savaitgalio namo grįžtantys studentai, žuvo mažiausiai 57 žmonės, o dar 14 yra ligoninėje.

Atėnuose susirinkę demonstrantai laikė transparantus su užrašais „Tai ne nelaimingas atsitikimas, tai nusikaltimas“ ir „Tame traukinyje galėjo būti bet kuris iš mūsų“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių