V. Putinas: Rusija Baltarusijoje dislokuos taktinius branduolinius ginklus

Grįžti į straipsnį

Taigi

Taigi portretas
Rusijos aukščiausioji vadovybė ruošia savo evakuacijos iš šalies planą tam atvejui, jeigu Rusija pralaimėtų karą su Ukraina. Iš pradžių šalimi, į kurią būtų galima pabėgti Rusijoje atsiradus kritinių problemų, buvo pasirinkta Kinija; Kremlius „greitai nusivylė“ emigracijos į Kiniją perspektyvomis. Putlerio aplinkos žmonių nuogąstavimai susiję su kinų mentalitetu: jie „per daug apsukrūs“ ir „niekina kitus, ypač pralaimėtojus“.Dabar nagrinėjami du variantai Lotynų Amerikoje – Argentina ir Venesuela; Prie projekto kodiniu pavadinimu „Noev kovčeg“ („Nojaus arka“) dirbama nuo pavasario, skelbia „Moscow Times“.

>>>>įdomu

>>>>įdomu portretas
O kur tu bėgsi ,utėle,urvą rausies ar į tarakono į subinę ?

> Idomu...

> Idomu... portretas
Idomiausia, kad putleriui ir jo banditu gaujai nebus kur begti. Bus suspardyti visi, kaip kadafis...

ĮDOMU - KUR BĖGS LANDSBERGINĖ ŠUTVĖ?

ĮDOMU - KUR BĖGS LANDSBERGINĖ ŠUTVĖ? portretas
Smetona rado prieglobstį Amerikoje. Tik...šiandien ir tenai ne pyragai. Be to, Smetona kažkaip neilgai ten pratempė....Greitai kanopas užvertė...

Rusų branduolinis Baltarusijo gal bus

Rusų branduolinis Baltarusijo gal bus portretas
Zeleninas triedžia kraujais. O fašingtonas tyli. Kaži kodėl? Paprasta. Jankių branduolinis jievropoje dislokuotas nuo neatmenamų laikų. Turkijoj, Italijoj, Vokietijoj, Belgijoj, Nyderlanduose.

Senukas

Senukas portretas
Dasižais viena karta , ...

nlk

nlk portretas
Europa apsisprendė, kad Eurovizijos konkursas šiemet vyks Hagoje; dalyvaus putler, peskov, lavrov, zacharova - kvartetas, orkestras – kiseliov, simonian, norkin, solo grajins – solovjov... Būtini atributai – plieno virbų narvai...

Aha

Aha portretas
O davai mes Kocerginej Minitmenu pastatom,ant Seimo stogo koke desetka,nebijoket tos radijacijos,matot kad Ameriksa nebijo,Ameriksa zino -Lietuviai radijacijai patys atspariausi.

Anonimas

Anonimas portretas
Bet ir nusibaigęs seniokas,botksą matyt ne užsieny prileidžia,kojytės dreba,rankytės irgi, nu ko norėti,susitikimai tik su kelių šalelių vadais, pasaulis nusigręžęs, kai bebūtų-orderis nedžiugina,nervinasi jo visi ten pakalikai...liūdnojo vaizdo teroristas,grobikas,žudikas laisvos Ukrainos.

viskas aišku

viskas aišku portretas
Pabaltijys bus karo tarp Putlerio ir amerikonu Nato poligonu.

kremliaus autai

kremliaus autai portretas
Kada tie kremliaus slykstynes dings is musu gyvenimo amziams?

Pol.

Pol. portretas
Karą Ukrainoje reikia kažkaip baigti ,reikalinga Ukrainos prezidentą pakeiti į tos šalies ir tos tautybes žmogų.Susitarimas turi būti kažkoks su Rusiją.Manau vilknti ir delsti negalima o Ameriką ir kitos šalys turi kuo mažiau kištis.

Pil.

Pil. portretas
Man atrodo kad dabar jau i Ameriką lėks tie branduoliniai sviediniai.Amerika juk buvo panaudojusi branduolinį ginklą Japonijoje Hirosimoje.Kodel neteisėtė tuometinio JAV prezidento.Gal jaunimas nežino kad amerika žmogžudė, papžiūrėkite filmą ,gal kada rodys "Hirosimos akmenys",taip vadinasi meninis filmas ,kuris pastatytas remiantys tikrais faktais.Kažkodel jo pakartotinai nerodo o tik Černobylio elektrinės katastrofą.

Aha

Aha portretas
Putka soks ant uraniu prisodrinto sviedinio ir leks i Amerika. Ir taip simtus tukstanciu kartu kol kokiam kaubojui nusibos ta skraidanti makaka ir pades i pavesi su paprastu vincesteriu

vanga

vanga portretas
Arteja kremliaus issigimelio-zudiko ir jo gaujos krachas, arteja... :D

juokingiausia pralaiminčio beviltiškojo frazė

juokingiausia pralaiminčio beviltiškojo frazė portretas
Rusija, žinoma, turi, ką pasakyti. Neperdedant, mes turime šimtus tūkstančių tokių sviedinių. Jų dar nepanaudojome“, – sakė jis interviu Rusijos televizijai.

to Niekas

to Niekas portretas
Nieka s net neabejoja,kad tau,kremlini,trūksta protelio, vargšai tėvai,paperėję tokį.

Anonimas

Anonimas portretas
Kada tas senis botoksinis užvers kanopas,jis užvėrė rusams,baltarusiams kelius į europą,paliko jau kartų kartas vargti, būti izoliuotais ir pasaulio niekinamais.Na,kaip pasakoja jo draugai buvę,tai jis nei žmoną vertino,nei vaikus,nei anūkus,nieko,tai pabaisa Gorila.

Raketa

Raketa portretas
Ar dar ilgai pasaulis stebes to demencinio senio issidirbinejimus?

NIEKAS NET NEABEJOJA

NIEKAS NET NEABEJOJA portretas
Rusija, reikalui esant, net neabejodama panaudos atominį ginklą. 1945 metais Amerika nesigindama nuo Japonijos, o ją pati puldama panaudojo atomines bombas. Ar jai kas nors bent pagrūmojo pirštu? Kodėl Rusija nepadarys to pačio besigindama nuo Amerikos ir jos pakalikų? Ar landsberginė šutvė bent supranta pati - kas laukia Lietuvių Tautos? Landsbergiai, kaip ir Zelenskis, jau spėjo pasistatyti namus Majamyje...

Anonimas

Anonimas portretas
Visiškai logiškas ir kariniu atžvilgiu teisingas sprendimas. Tik mūsų vadukams Vilniuje gali pradėti svilti iš baimės rūros....čia gi ne juokai.

>zalupkin

>zalupkin portretas
Nyriaj v amerikanskoi zope-Gal su askaridem pasibuciosi.

Zalupkin

Zalupkin portretas
Vatnik tancuj na putkinu zalupu

Etomu

Etomu portretas
Putkinu hujlo v žopu

NATOsoskiai

NATOsoskiai portretas
5iose laiko tokius ginklus,kas do triedimai?

Anonimas

Anonimas portretas
Tai teisingas ir labai reikalingas zingsnis kuri jau seniai reikejo padaryti. Tiktai reikalas tame kad minkst.ab.ybis putinas bijo duoti griezto, teisingo ir nedelsiant branduolinio smugio. Vakaru is.ga.mos supranta tiktai jegos kalba.kremliaus liberast-pide.ra.sinems ziurkems gaila , isivaizduojat, banditu kurie daro viska kad sunaikinti rusija. Bet koks rusijos zaidimas su vakaru banditais - garantuota rusijos mirtis.

Jonas

Jonas portretas
Labai liūdna,kad mūsų pozicija svariai prisidėjo, kad tokia galimybė būtų...

kk2

kk2 portretas
Дядя Вова, ты дурак?

chutin puilo

chutin puilo  portretas
Ka tas karlikas nori parodyti? Greiciau ta gauja reikia eliminuoti velniop!

Galerijos

Daugiau straipsnių