Šveicarija išdrįso prabilti: dora skiepyta luošinant gyvenimą

AS manau

AS manau portretas
Reiketu istatymo,kad galetu patikrinti Sveicaru ir kitu saliu bankus.Kieno ten milijonai guli.? Kokiu budu jie uzdirbti.Visur turi buti teisybe.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Ne pasalpas sveikiem moketi,o suteikti darba .Idarbinti ir ,kad is algos pagal specialybe galetu uzsidirbti ir pragyventi ,islaikyti vaikus.Nereikia leisti plisti tinginiu luomui.Visiem darbo pagal sugebejimus.Ir algos pagal sugebejimus.Negali zmogus kiemsargis uzdirbti tiek kiek uzdirba turintis specialybe ir dirbantis,one tinginiaujantis.Reikia neauginti,nedauginti tinginiu.

tai

tai portretas
stai kodel jie atsisake baziniu pajamu, taip isdresuoti.

Tik isrinkit Nepota Boileri

Tik isrinkit Nepota Boileri portretas
Jis jums Sveicarija Lietuvoje igyvendins kvadratu (tik ne ta geraja, apie kuria svajojate).

Nustebęs Senis

Nustebęs Senis portretas
Tai vat iš kur totalitaristiniai pramanai:komunizmas,čučche,nacional cicilizmas ir visokie kitokie vadukų išmislai.Nedyvai ,kai vakaruose buvo vargo,buvo vargo ir visur ,kad buvo žavimasi socializmu.Ir po ta marke plėtėsi totalitarizmas su lageriais ir kitokiomis prievartomis.

Brigita

Brigita portretas
Tai dabar lietuviams tegul už viską kompensuoja, pigios darbo jėgos eksporto valstybė, kur ir kam lietuviai krauna kapitalą? Už pusę algos dirbdami, kai stambusis kapitalas yra net neapmokestinamas. Pvz Klaipedos LEZ paima pajamų milijardą per metus, bet yra neapmokestinamas, o kur visi kiti ofšorinių įmonių tinklai be apmokestinimo ir bankai, nuo milijardų sumokantys kelis tūkstančius eurų... Visuomenė naivi, todėl ir skursta kraudama kapitalą aniems. Brandi visuomenė greitai neužauga, viskam savas laikas.

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
..skaitau ir sunku patiketi,kad xx1 amziuje dar vyksta tokia shiurpi neteisybe,su jos padariniais naikinantys zmogucius nuo kudikystes,ir paverciantys juos beteisiais -beverciais,,,,tokioje valstybineje "mashinoje" ..ir tu zmogeliu -beteisiu -parduotu[[[[nes tokioje sistemoje!!!!!! beabejones vyko "biznis"]]]] jau laukdavo atatinkami darbdaviai "to gyvo kasnio""",,Netik vyriausybe bet ir tie kas lobo is tu beteisiu kudikiu darbo----visi turi atlyginti iki mirties ,,islaikyti tuos suluoshintus [fizishkai ir moraliai]] zmones,,,.. Lietuvos seimas turetu perziureti panashu "veiksma" su vaikais Lietuvoje"..nes panaikinti vaiku globos namai ===neineshe I musu VAIKU gyvenimas nieko gero.

Roma

Roma portretas
Žmonės,apie kokius pašalpinius rašote?Lietuvoje VRP-120EUR,t.y.,valstybės parama-tiek,kiek trūksta iki 120EUR/mėn. pirmam šeimos nariui,po to- tik 80pracentų to,tai ar gali kas pragyvent iš kelių dešimčių eurų pašalpos??????????????????????VALSTYBĖS REMIAMOS PAJAMOS LIETUVOJE-120EURŲ PER MĖNESĮ-REMIA VALSTYBĖ SKIRTUMĄ,KIEK TRŪKSTA ŽMOGUI IKI 120EURŲ.

JOnas

JOnas portretas
Čia aprašoma sena Šveicarijos sistema, kurią Lietuvoje neseniai įteisino šakalytė. Kokia pažanga! Šveicarai baisisi ką pridirbo, kiek gyvenimų suluošino, o Lietuvoj dar tik pradedam tai

TAIP- Darbui

TAIP- Darbui portretas
NE_ pašalpiniams. Pagalba tik ligoniams. Visi sveiki PRIVALO UŽSIDIRBTI.

Nu-nu

Nu-nu portretas
Dar neaišku kas blogiau,auginti taip,kad vaikas žinotų,jog reikia užsidirbti,ar auginti pašalpinius,kurių ir tėvai nebežino kas yra darbas.Kodėl dirbanti visuomenė turi išlaikyt tuos veltėdžius.Jau dabar įsivežam darbuotojus,kai pašalpinių vos ne pusė Lietuvos.

Hm

Hm portretas
Kad skiepyta pagarba darbui - puiku, dabartiniams visateisiams vaikeliams tai dar ir kaip praverstų! Bet jau metodai tai klaikūs. Net visų keikiamoje TSRS tokių nebuvo, nebent prie Stalino. O šiaip tai vos ne visos valstybės pernelyg pamėgo kištis į šeimų reikalus, ir tai tikrai geruoju nesibaigs. Sugūglinkit kad ir respublika_atsargiai_aukle. Jau net amerikonai pradeda suprasti, kad valstybė auklė nėra gerai, o kultūringa Europa kuo toliau, tuo labiau visus auklėti bando...

Eustachijus

Eustachijus portretas
Čia tik žiedeliai. Kur dar Kinijos perauklėjimo stovyklos. Apie izraelį išvis tyliu

kaunietė

kaunietė portretas
Nereikia nė Norvegijos..

tarp kitko

tarp kitko portretas
Kas čia nuostabaus? Mūsų Litchujnios provincijoj dabar įvesta lygiai tas pat. gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

Kai kuriems protams

Kai kuriems protams portretas
Šiaip yra skirtumas tarp sąmoningo abipusio susitarimo ir vienos pusės naudojimosi kitos pusės suvokimo trūkumu ir silpnesne padėtimi. :) Vulgarumo lygis nuo orientacijos taipogi nepriklauso. :) Jeigu vos vienas ar keli kažkurios kategorijos atstovai kažką blogai padarė, tai nereiškia kad visa kategorija dėl to kalta. :) O prievarta bet kokiu atveju nepateisinama. Bent jau pagal straipsnį panašu kad realiai valdžiai nifiga nerūpėjo žmogus, o tik šalies ekonomika ir reputacija paprastų mirtingųjų sąskaita, gi suteikt žmonėms realią moralinę, apšviečiančią pagalbą per daug vargo. Jausmai, sveikata, ryšys tarp jų? Ne, negirdėjom. :) Tai tiek. :)

...

... portretas
ACH: "stingant galimybių padėti visai šeimai, nuspręsta pagelbėti bent jau vaikams" - čia juk rašoma apie XIX a., o mums TĄ PATĮ juodoji seimo Š** nori primest XXI a : apkaltą jai ir - į kalėjimą, te ją pačią kalinės 'pagloboja'.

nigga

nigga portretas
straipsnis apie šlykčius Šveicarijos valdžios eksperimentus su žmonėmis bet vis vien sumyžtos beretės čia kiša Rusija, gydykitės balvonai jus.

Nuomone

Nuomone portretas
Zudiku, plesiku, vagiu, prievartautoju, pederastu, lesbieciu, pedofilu zoofilu, nekromanu, kliptomanu ir daugybe neisvardytu ju visalaika buvo ir bus nes cia esame mes zmones su savo galbut nukrypimais, trukumais!!! Bet klausimas kokia visuomene norime kurti mes!! Kad ir kaip bebutu, as esu uz tradicines seimas. Ir manau vaikai turi augti su savo tevais, nes ta tolerancija ir liberalizmas prie nieko gero neprives.

Nuomone.

Nuomone. portretas
O kas is musu bambaliniu gimdanciu pulkus vaiku ? Ka tie vaikai pasieks ir kuo taps.Pasalpos prageriamos vaikai skursta.O uzauge tampa tokie pat arba dar baisesni.Smurtautojai,zudikai,plesikai.Juk pasirodyti vakare mazai judrioje gatveleje pavojinga .

Juozas

Juozas portretas
Straipsnis nestebina visiskai. Dabar vaikai, paimami is seimu ir atiduodami pederastam, lesbietem "Valstybinė lietuvių kalbos komisija įžeidaus žodžio „pederastas“ pobūdžio neįžvelgia". Dabar tik lauksim tokiu straipsniu ateityje, jieskiniai teismuose uz sugadintus gyvenimus (kas noretu uzaugti ,pederastu seimoje) , savizudybes ir tai bus pasekmes dabartines liberalios tolerancijos, dar galiu psakyti, kad taip vystantis sitam chaosui neuzkalnu vaikai bus atiduodami pedofilam, nes jie irgi zmones ir visiskai nekalti, kad tokie gime.

Kavenskis

Kavenskis portretas
Ten kur valstybe kisasi i seimos gyvenima visados sudas gaunasi....

"šlykštus.."

"šlykštus.." portretas
jau apsitriedei ?

slykstus fasistinis pederastinis pedofilu

slykstus fasistinis pederastinis pedofilu portretas
vakaru ,,,rojus,,,, velniop degeneratu Euro pederastiny sojuza ir tu degeneratu sukurta ,, Hultura,,,

20 a

20 a portretas
60 000 000 aukų kurias nusinešė ribentropo ir molotovo suokalbininkų sukeltas karas. Puikus rėžimų 'aukso amžius".

kad vaikus mokė darbo

kad vaikus mokė darbo portretas
o ne trintis pakampiais, kaip dabar su mobiliaisiais, tai geras dalykas. Užtat Lietuvai ir kitoms šalims toli iki Šveicarijos. Tik klaiku, kad jie būdavo atskiriami nuo šeimų.

tam''tuo metu''

tam''tuo metu'' portretas
asile ,juk tai buvo po karo , suirute,badas, maisto trukumas, atstatymo darbai , o jei turi omenyje Ukrainos ''golodamora'' tai jis vyko pries kara, nors ir tas ''golodamoras'' greiciau istorinis- literaturinis reiskinys ,o straipsnyje juk rasoma kad Sveicarijoje tas vyko net iki astuonesdesimtuju meu , o tais metais TSRS isgyveno savo ''aukso amziu''

Tuo metu

Tuo metu portretas
Šveicarų neturtingiems vaikams dar smarkiai pasisekè. Tie vaikai, kurie buvo tuo metu sovietinėje teritorijoje buvo ukrainoje badu marinami, visur dirbo sunkiausius darbus, po antro pasaulinio karo didelė dalis, kartu su jų mamomis isvaziavo į sibira numirti gyvuliniuose vagonuose. Dalį karo metu isžudė naciai. O ir po karo pilni internatai, vaikų namai smurto persekiojimo, kad ir už papraščiausią nepatikusį rėżimui eilėraśtuką apie raudoną vėliavytę.

Nuuu

Nuuu portretas
Kam tas straipsnis čia? Juk istorijos mokyklose mokyt turi o ne spaudoje. Viskas gerai, kam nepatiko, galėjo pasikart, bivo toks laikotarpis, tokia santvarka, taip ir gyveno. Po 50-100 metų rašys ir apie Lietuvą, kaip apie grobstytoj rojų.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių