V. Romanovas: šio Lietuvos banko valdybos veiksmo nesitikėjome

savas

savas portretas
manau kad viskas bus gerai

savi

savi portretas
mums gerai be Romanovų

Faktas

Faktas portretas
Jei banko akcininkas -NOVAS, tai tik laiko klausimas, kada tokiam bankui bus kajuk :D

as

as portretas
Uzuojauta klaipedos laikrascio redakcijai. Gi jus priklausete siam bankui.

lux

lux portretas
LB - šaunuoliai. Po Snoro padarė išvadas ir sekė ŪB veiksmus. Spėjo laiku. Bankroto nebus.

Kažkam

Kažkam portretas
Kažkam labai sužlugdyti Ūkio banką... Bet aš irgi manau, kad viskas bus gerai, net Vasilauskas pripažino, kad čia ne toks pats atvejis kaip Snoro. Laikykitės p.Romanovai.

taskas

taskas portretas
zalgiriui pervedima, aisku mastantys supranta, kad bandoma groti tupagalviu korta, tik gaila kad zmones su menku issilavinimu nesupranta kada straipsnis uzsakytas, kada apie ateiviu gresme, o kada svari informacija. dar 5 straipsniai su romkos foto ir kaimuose jis populiariausias asmuo. DAROM PREZIDENTU hahaha

mi

mi portretas
Na Romka, koks buvai trintukas, toks ir lieki. "šiandien buvo padarytas pinigų pavedimas „Žalgirio“ klubui". Itariu 25 mln., tiek kiek trūko.

juventus

juventus portretas
o kiek pervedei ??? visus 220limonu ? :) nu bet vistiek uzdarytos saskaitos jau :)

.

. portretas
nu gal sita purvasklaida normalia informacija rasyt prades, o ne zmones kirsins

Musa

Musa portretas
Gerbiamieji... :) Sparteja grandinine reakcija, kurios pamatai buvo padeti Lietuvos rinkos uzvertimu rusisku popsu, kaip pradines grandies sankabos, dideleje valstybes griovimo grandineje. Ar neidomu, kiek antivalstybiniu veiksmu atlikta vos ne vienu metu, iskaitant ir ne lietuviskos koalicijos noru palikti seimo koalicija... Laikas viska ir visus ivertinti ir pagaliau pradeti bausti grieztai.

lukas

lukas portretas
Stiprybės p. Romanovai, visų pilančių purvą jau laukia atpildas. Galime prisiminti, kaip buvo su Žalgirio gelbėjimu. Jūsų sugebėjimu, ir Dievo energija, viskas pavyks. Tik kaip sakoma, tamsiausia naktis, prieš šviesų rytojų. Sėkmės. Bekompromisis tikėjimas.

juventus

juventus portretas
nepastebejot sitam straipsni lemiamo dalyko kas pasiraso " Vladimiras Romanovas, AB Ūkio bankas akcininkas " seniau pasirasinedavo "Vladimiras Romanovas, ŪBIG prezidentas"

lukas

lukas portretas
juventus: Na ir kas? Vienas ir tas pats juk.

GRYBEI REITINGUS KELIA

GRYBEI REITINGUS KELIA portretas
TOKIU BUDU TAS STORAS gėjAS.. NIEKO, ATEIS IR JAM ATPILDO VALANDA. J.S.

Manau

Manau portretas
Praktiškai aišku tokie LB veiksmai galutinai sužlugdys ŪB, ir tai dėl to kad Romanivas paprašė pagalbos iš Kauno mero. Snoro atveju pinigai buvo plaunami užsienin, o čia atsiiminėjo indėlius, kartoju ne plovė.

...

... portretas
vilniaus iškrypėliai čia viską sukurstė ir padarė. Kas kam neaišku?

arvys

arvys portretas
kas nors supranta ,ka tas tipas peza?kaip suprasti -gaila?ar jam is tikruju gaila tu pinigu,ar gaila ,kad anksciau nepervede?tu siziku nesupaistysi?

cdfgh

cdfgh portretas
homej stengesi vasas sritis perduoti "svediskam socializmui".

ar jis

ar jis portretas
jau uzdarytas ar suspejo pabegti i Londona?

J.S.

J.S. portretas
SIANDIENA VAKARE BUVAU SUSITIKES SU DAUGELIU VILNIAUS TARYBOS NARIU. VISI IKI VIENO SAKO, KAD TAI SUSIDOROJIMAS SU ROMANOVU IR JO KAIP PAGRINDINIO AKCININKO UKIO BANKU. VISI SAKO, KAD TAI GRYBES IR KONSERVU KERSTAS VLADIMIRUI. TAI PRIE KUO CIA UKIO BANKAS?

vytautas

vytautas portretas
PATIKIMESNIO BANKO NEŽINAU.SABONIS LAI PADENGIA SAVOPROSTITUČIŲ,KURIE PARSIDAVĖ,IŠLAIDAS.GAL TADA TURĖSIM ŽALGIRI,O KOL KAS PROSTITUTĖ PARSIDAVUYSI AMERIKONAM SABAS.GERBIU PAULAUSKĄ,KURIS GYNĖ LIETUVĄ,JOVAIŠA IR KITUS ŽALGIRIEČIUS.Bet sabo prostitutės nekenčiu,nors kažkada sirgau už juos.sabas dengia visas savo aferas,.tai mano nuomonė.

Haker

Haker portretas
Aš jau prieš dvidešimt metų žinojau, kad rusišku verslu geriau nepasitikėti, keista visas pasaulis ivanu nepasitiki, o mūsų homosovietikus patriotai vis dar šypsosi už minimumą.... Apskritai, ruskiai labai jau rūpinasi Liietuvos ateitimi, jos geopolitika ir panašiai, ir kažkodėl niekaip nepasišalina iš šalies ir dar komementuoja kaip su jais susidoroja, pavyzdžiui kaip 21 ar22 Subotinas daunas....

boo to vytautas

boo to vytautas portretas
pateikite bent kelis tu aferu kur Sabonis prasukes pvz

premjeras

premjeras portretas
nereikejo pas konservus eit pinigu prasyt ''zalgiriui''...gal susidorojimas butu atidetas...

tadas

tadas portretas
Smagu kaip po tokiu kriziu islenda kazkieno ausys. Lietrytis snoro zlugimo metu guode nukentejusi Antonova, kauno diena guodzia nukentejusi Romanova :) itariu komntaras istrintas bus, bet vistiek smagu :)

Alviras

Alviras portretas
Tegul Lietuvos banko valdybos surašytas "rašliavas" paskelbia visuomenei dėl Ūkio banko veiklos. Manyčiau tokios Lietuvos Banko valdybos pirmininkas ne toj kėdėj sėdi, tegul pirma baigia ekonomikos moksliukus, o paskaiu pradėtų "grybauti " Lietuvos bankus bei kredito unijas, čia mano asmeninė nuomonė

ne

ne portretas
Išvada: Lietuvą valdo godūs pasauliniai globalistai ir todėl Lietuvos valdžios marionetės Lietuvoje siautės ir darys ką norės kol žmonės neišeis į gatves įvykdyti ir patvirtinti tikrosios demokratijos - liaudies valdžios.

kowno

kowno portretas
tai ir siam Buratino ruporui arteja misios

.....

..... portretas
kaip visada rusiškam ruporui artėja mišios, net nenaujiena, gaila tik kvailių, kurie tiki viskuom...

darius

darius portretas
Stebuklas, jei nebūtų uždarytas bankas, tai kaip tik Žalgirį būtų pasiekusi pinigų suma X. kaip tik šiandien. Ir susiklostyk tu man taip. Ir dar ponas su medine nosimi aiškina, kad labai viliasi, kad Žalgirį pasieks ta pinigų suma X. Nors puikiai žino, kad visos sąskaitos ūkui banke įšaldytos ir į jas nei pervesi pinigų, nei išimsi iš jų. Viskas, bankas neveikia. Pabandykite pervesti ir pažiūrėti, kas gausis. tas pats, jei bandysite kakta pramušti puntuko akmenį.

Kauniete tik su savo noru

Kauniete tik su savo noru portretas
Labai gaila. kad Lietuvoje vyksta tokie susidorojimai. Niekada niekas neitikino, kad Snoro banko zlugimas buvo nepriverstinis... taigi dabar manau ta pati. Neesu nei eksperte, nei banko veikla gerai ismanantis zmogus, taciau tikiu, kad su abiejais bankais nereikejo taip pasielgti. Taciau pats baisiausias dalykas, kad eilini karta niekam neidomu kiek zmoniu del to nukentejo ir dar nukentes. Kiek liko be visu savo santaupu ir suzlugo finansiskai. Sako, Lietuva pirmauja su savizudybiu skaiciumi ir kiek jaunu zmoniu mirsta nuo ivairiu netiketu ligu, kurios atsirado nuo nervu. Taciau tie ponai kurie sedi SILTOSE KEDESE ir priima tokius apsurdiskus sprendimus visai nesidomi tuom. GEDA ir skaudu, bet noro gyventi savo gimtineje nebeturiu!!!

deinis

deinis portretas
NIEkaip nesuptrantu lyg tai turim laisva Lietuva ,bet neturim valstybinio banko ,kuris atliktu bankines operacijas ,bet turim stambų banko pirmininka ,kam jis mums ar kad zlugdytu viena banka po kito ,ar kad galėtu imti 100 tuk. sumas kaškokie veikejai ,lietuva be savo banko ,kaip ubagas be terbos .

klausimai

klausimai portretas
V. Romanovas visiems aiškino , kad žaidėjams skolingas ...25 milijonus litų ? Šiandien V. Masalskis ''lrytui'' tvirtina , kad pervesta beveik 3mln. litų žaidėjų atlyginimams ir ''Žalgiris jau nebe skolingas žaidėjams ? Šiame straipsnyje V. Romanovas tvirtina , kad antradienį pervedė visus praskolintų atlyginimų pinigus ? Tai kada gi pasibaigs tas V. Romanovo melas ? Tai jis skolingas 25 mln. , tai jis grąžina visą skolą žaidėjams ...sudarančią tik 3 mln. litų ?

to labai paprasta

to labai paprasta portretas
nenusisnekek, cia paprasciausiai rinkoje per daug zaideju kam tokiai mazai valstybei tiek daug banku rinka traukiasi pajamos mazeja uztat ir pjauna didieji mazus.

nuomone

nuomone portretas
manau , kad ir čia kišo Sabo ausys , nors ir jis pasislėpė Klinikose ? Liktų šis didžiažmogis visam laikui savo Ispanijoje Malagoje , kuriai ir moka mokesčius , tai bent jau ramiai nugyventų savo paskutines dieneles ?

TAI LESBIJETES PROVOKACIJA

TAI LESBIJETES PROVOKACIJA portretas
O VISKAS LAAABAI PAPRASTA. GRYBES NUTUKES NUO MUSU BEDU PYYZDALAIZYS, TOKIU BUDU SUGALVOJO LEZBIJETES REITINGUS PAKELTI IR ZMONIU DEMESI NUO AKTUALIU SOCIALINIU PROBLEMU NUKREIPTI I SHONA, I UKIO BANKA... PRISIVOGUSIAI PSEUDOKOMUNIAGU SAJUDINIAI GAUJAI REIKALINGAS CHAOSAS IR "prieshas is kitur" o dar geriau su rusishka pavarde. O FAKTAI TOKIE - BIUDZETAS NESURENKAMAS, SODRA VARPA GRAUZIA, PASALPOS IR PENSIJOS VELUOJA, VALSTYBES SKOLOS PERZENGE VISUS KRITERIJUS, ATEJO PILNAS LIETUVOS EKONOMIKOS KRACHAS. TODEL IR PASIRINKO ROMANOVA IR UKIO BANKA, KAD, ATSEIT, "ZMONES ZIUREKIT CIA NE MES, NE VALDZIA, CIA TOKIE, KAIP RUSAS ROMANOVAS IR JO BANKAS KALTI"... GAILA, KAD VLADIMIRAS NESITIKEJO TOKIU PROVOKACIJU. NORS PO ISTORIJOS SU SNORU GALIMA BUVO TO TIKETIS. KA PADARYSI - DORAS ZMOGUS NEGALVOJO, KAD TOKIE PADUGNES VALDZIOJE IR POLITIKOJ. NIEKUO, LAIKAS VISKA I VIETAS SUDELIOS. Jurijus Subotinas.

As

As portretas
Laikykis Romanovai ir Ūkio banke

As

As portretas
Sėkmės

Vovanui

Vovanui portretas
А в остальном, прекрасная маркиза, всё хорошо, всё хорошо.

Taigi

Taigi portretas
Įdomu ką dabar reikėjo uždengti šiuo banko žlugdymu??? Snorą kai naikino, tai tikėjosi ten rasią milijardą kitą, kad patyliukais užkištų Atominės uždarymo išvogtus pinigus - vaje -neraaaado. Ir iš numylėtos ES negauna uždarymui, tad reikia sunaikinti visus Lietuvos bankus, kad liktų tik švedai, suomiai ar žydų valdomi bankai.

Kitaip ir negalėjo būti

Kitaip ir negalėjo būti portretas
Toks tipiškas kremliaus kareivis. Darė tai, ką jie visi daro. Melavo, provokavo, liejo tulžį, cinizmą, kliedėjo nesąmones apie Lietuvos praeitį. Panašiai kaip kitas tos tautos išsigymėlis fašistuojantis subinkin. Ir daug daug rėkė. Akivaizdus menkas išsilavinimas, toks padvodkės lygio. Apie 60 metų gyveno Lietuvoje, lietuviškai neišmoko. Tai daug pasako apie žmogaus protines galias. Per ilgą laikotarpį negirdėjau nei vieno rišlaus sakinio iš "bankininko". O pinigus šitame rusiškų ofšorų filiale galėjo laikyti tik labai neišmanantys žmonės.

to nuomone

to nuomone portretas
negaliu patiket kad tokiu durniu kaip tu yra, tikrai , beveik neimanoma sugalvot didesnes nesamones, tave reikia uzdaryt ir gydyt

vytautui

vytautui portretas
ir tave reikia gydyt dar skubiau, nes tu sugalvojai dar didesne nesamone negu nuomone

pinokis

pinokis portretas
bankas yra bankas, bet ne stadionų, futbolo komandų savininkas.

atsakymas 43

atsakymas 43 portretas
V.Romanovas saves niekada nevadino ir neprisistatinejo kaip bankininkas. Suzlugdyti bet kuri Lietuviska banka tai kaip savo pirstus apdergti... Labai gaila, o gyvename STEBUKLADARIU ir KLOUNU valdomoje valstybeje.

   portretas
Ar atsiras Lietuvoje drąsių žmonių, kurie nacionalizuos skandinavų bankus ir pagaliau išvaduos Lietuvą nuo jų pančių. Anksčiau, juk su kalaviju iš Lietuvos vikingus vijome, tai ir dabar nepabijokim D

Bolševikas

Bolševikas portretas
Snoras, Ūkio bankas. Kas sekantis?

Istorija

Istorija portretas
Kur ruskis ten problema, tiek versle, tiek bankuose, tiek komentaruose.. Įdomu, ivans šika ant Lietuvos per visus galus o kai kurie mūsų mulkiai ir toliau šypsosi...

O jei paaiškėtų

O jei paaiškėtų portretas
kad ŪB padėtis nėra tokia, kad reikėtų skelbti bankrotą - ar banko akcininkai negalėtų paduoti LB į teismą?

C

C portretas
Gal žinote, kaip galima nusipirkti like'ų po savo komentaru? Noriu, kad būtų ne mažiau 125.

green

green portretas
na ir laikrastis , galva i smeli kaip strutis !!!

Sūduvis

Sūduvis portretas
Išvis ką veikia Lietuvos bankas ir kam jis reikalingas. Visa bankininkystė atiduota į privačias rankas o kontrolę gali vykdyti ir Finansų Ministerija? Lietuvos banko išlaikymas kainuoja milžiniškus pinigus, o banko dykaduoniai net nesugeba užtikrinti komercinių bankų kontrolės. Jų nieko neveikimas kainuoja didelius pinigus valstybei. Kiek turės atseikėti dėl ,,SNORO'' žlugimo kiek dėl ūkio banko žlugimo. Jei Lietuva būtų teisinė valstybė tai už padarytas klaidas turėtų atsakyti padariusieji klaidas. Iš Vasiliausko bankininkas tai kaip iš ožio sodininkas. Sugebėjo prisiplakti prie Prezidentės jos rinkiminės kompanijos metu tai ir buvo pasodintas į pelningą sostą.

doc

doc portretas
Oho kiek romanovininku pakilo ginti savo numyletinio ir keikti skandinaviskus bankus kuriuos isteige ne Romanovo tipo diletantai o tikri bankininkai. O jei neismanote apie Lietuvos banko funkcijas tai geriau patylekite ir nekomentuokite.

gal

gal portretas
Gal ir Klaipedos laikrasti nupirks kas nors kitas ir baigsis romanovine purvasklaida ir bus normaliu straipsniu

Amudas

 Amudas portretas
jei romanovas nebego is lietuvos buti gerai,visi lietuvos reke kas yra seimos ir prizdentes buti nusikaltes. Kodel moteris prizdentes is ukrainos faktos miližinis kaltes pasodineti. VA VA VA panasus buti smurti suprastotyk.Sustabdyk;eiti į kapitalistus režimos.

ern

ern portretas
Nelabai tikisi kad toki bloga banka tiek geru banku nori. Cia jau pradeda lysti iskrypeliu interesai.

skorpionas

skorpionas portretas
Tai kas vyksta su Ūkio banku yra valstybinis banditizmas. Banditas V.Vasiliauskas neturėdamas teisinio pagrindo perėmė Ūkio banko valdymą, t.y. užgrobė Ūkio banką. Kaip galima perduoti Ūkio banko valdymą administratoriui, skirti jam atlyginimą iš Ūkio banko lėšų netapus to turto savininku, t.y. nenacionalizavus banką? Iki šiol Ūkio banko savininku yra V.Romanovas ir be jo sutikimo negali niekas perimti Ūkio banko valdymą, vykdyti reorganizavimą, derėtis dėl turto perleidimo kitiems bankams. V.Vasiliauskas turėjo teisę tik sustabdyti Ūkio banko veiklą, o norėdamas perimti Ūkio banko valdymą, disponavimą jo turtu, turėjo kreiptis į vyriausybę dėl banko nacionalizavimo. Grybauskaitės statytinis V.Vasiliauskas tapo Grybauskaitės nusikalstamos mafijinės grupuotės globojamu banditu.

skorpio 2

skorpio 2 portretas
kitas banditas romanovas įkainojo pasakiškom sumom savo stadionus ir kitus objektus nesusijusius su bankininkystę ir tikėjosi pakilus kainoms išsikapanoti, bet nekilnojamo turto kainos vis krito ..... ir Romanovas atsidurė prie suskilusios geldos.

JO

JO portretas
Įdomu kam atiteks "Kauno diena"

nejaugi

nejaugi portretas
Nejaugi visi pamirso kad tas "ukio bankas" isteigtas komunistu partijos (rusu) pinigais??? Ir kokie tokios "bankininkystes" INTERESAI Lietuvoje?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Šešėlis apgauna tik jį toleruojančius
  Šešėlis apgauna tik jį toleruojančius

  Šią savaitę Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – Kauno AVMI) atstovus dažniau nei įprastai sutiksime įvairiose viešose vietose, nes VMI aktyviai prisijungia prie „Baltosios bangos“ akcijos „&...

 • Viešųjų ryšių pamoka
  Viešųjų ryšių pamoka

  Mūsų žavusis bėgikas su liūtais Jurijus V. (tą nenuginčijamai pripažino Tel Avivo gatvės apklausa), kaip paaiškėjo, tik per A.Giržado plauką nepakliuvo į "Eurovizijos" finalą. Tokie dalykai visada apmaudūs, juolab patys kažką ...

  3
 • Problemos dėl stuburo
  Problemos dėl stuburo

  Nežinau, kaip jums, bet bent jau man vieni komplikuočiausi žmonių, su kuriais tenka susidurti, – tai norintieji būti geri visiems ir visada. Jų populiacija, tiesą sakant, išsidėsčiusi gausiai ir plačiai – nuo pradinės mokyklos suo...

  6
 • Pasiekėme brandą?
  Pasiekėme brandą?

  Ir ko čia dabar niekam nerūpi ta "Eurovizija", kurią vėl pelnytai prapylėme? O gal ir todėl, kad yra svarbesnių dalykų. Tarkim, balsavimas, kurio antrasis turas dar laukia. Ką pamatėme pirmajame. ...

  18
 • Neišnaudotos galimybės antikvariato rinkoje
  Neišnaudotos galimybės antikvariato rinkoje

  Lietuvoje yra nemažai stiprių savo žiniomis ir patirtimi žmonių, kurių hobis, o gal ir gyvenimo būdas yra kolekcionuoti antikvarinius ginklus. Beje, šis pomėgis taip pat yra gana didelių pajamų šaltinis. ...

  1
 • Blogiau nei mirtis šeimoje
  Blogiau nei mirtis šeimoje

  Angliakasiams pralaimėjus savo streiką, Margaret Hildos Thatcher (1925–2013) vykdomos reformos vis labiau ėmė įgauti pagreitį. Viena jų – privatizacija. ...

  3
 • V. Matijošaitis: apie tuščiavidurius „tyrimus“ ir tai, kam aš neparankus
  V. Matijošaitis: apie tuščiavidurius „tyrimus“ ir tai, kam aš neparankus

  Paskaičius paskutiniu metu pasirodžiusius „tyrimus“ susidaro vaizdas, kad Lietuva grįžo į sovietinius laikus ir verslo vystymas tapo nusikaltimu. Tuo pačiu kyla du svarbūs klausimai – kieno ausys kyšo už šito tuš...

  130
 • „Rytų partnerystės“ dešimtmetis – proga ne švęsti, o susimąstyti
  „Rytų partnerystės“ dešimtmetis – proga ne švęsti, o susimąstyti

  Praėjus dešimtmečiui nuo „Rytų partnerystės“ projekto įkūrimo, dėl ko galėtume švęsti? Armėnijoje stebima kukli, vidaus pastangomis pasiekta pažanga; Azerbaidžanas ir Baltarusija tebėra autokratijos; Gruzija žengia atgal...

  2
 • Rinkėjai niekada nejuokauja
  Rinkėjai niekada nejuokauja

  "Lietuva priešų neturi, ir mano svarbiausias politikos uždavinys – geri kaimynystės santykiai, jų plėtotė. Todėl Lietuvai skirti dideles lėšas kariniams tikslams yra (...) nereikalingas lėšų švaistymas." ...

  2
 • Rinkimai parodė geresnę visuomenės brandą
  Rinkimai parodė geresnę visuomenės brandą

  Rinkimai parodė geresnę visuomenės brandą. Atrodo, kad esame labiau pilietiški ir ne taip lengva mus suvedžioti. ...

  18
Daugiau straipsnių