Stano apie G. Skaistės pristatytą mokesčių reformą: jūs pati esate iš „gyvulių ūkio“

Grįžti į straipsnį

Aleksoto runkeliai

Aleksoto runkeliai portretas
Žmonių pajamos apmokestinimos skirtingai, kadangi jų gavimo būdas yra kardinaliai skirtingas.Čia menama problematika, kurią sugalvojo R.Kuodis, jau 27 metus stabiliai snaudžiantis už daugiatūkstantinę algą Lietuvos Banke..Pasižiūrėkime atidžiau. Fabriko darbininkas yra aprūpintas darbu, darbo patalpomis, įranga, turi soc garantijas ir pajamų stabilumą. Individualia veikla užsiimantis tuo tarpu kiekvieną rytą sutinka su nežinia, taip pat iš savo kišenes turi apmokėti darbo įrangos, patalpų nuomos kainas, surasti kur realizuoti produkciją ir taip toliau.UABo darbininkui dėl šitų dalykų galvos neskauda - jis savo staklių į darbą nesineša..Lyginti šių dviejų grupių niekaip negalima - tai yra iš principo skirtingi dalykai.Nepamirškite, kad individualia veikla užsiimant negaunant pajamų, sanaudos išlieka.. Individualia veikla besiverčiantis yra nelygintinas su uabo darbuotoju, jis savo esme ir atsakomybėmis yra arčiau mikro įmonės.

nebesidainuoja?

nebesidainuoja? portretas
dar klausimas ar stano didesnis ekonomistas ar anonistas

darbininkui

darbininkui portretas
pats ir gyvenk is savo minimalkes:D

Rašinys iš serijos

Rašinys iš serijos portretas
"Stano nori į seimą". Ten šilta,švaru, gražu, ten eurais lyja, ir dirbti nereikia.

darbininkas

darbininkas portretas
Stano, siunčiu tave ......Negalvok. kad visą gyvenimą būsi mano išlaikytinis. Eik dirbti.

vaida

vaida portretas
dirbau 43 metus , mokėjau visus mokesčius , už uždirbtus pinigėlius nusipirkau butą kurį dabar pagal verslo liųdijimą , ,nuomoju, kad prisidėčiau pragyvenimui prie varganos pensijos, odabar nori naikinti verslo liudijimą ir apmokestinti 15 proc., visai nori užsmaugti pensininkus.

Ajajai

Ajajai portretas
Užsiropštė kiaulaitė iš patvartės ant altoriaus, dabar susimeskit visi nekiauliški gyvulėliai, kad ana galėtų kanopas pasiauksuot! KADA BANKUS APMOKESTINSIT?!?

Anonimas

Anonimas portretas
AR STANO PASIBŪSTINO ??????????????????

Anonimas

Anonimas portretas
taip ta pati saika senis kuprys isvadino sunauja runkeliais jedinstvininkais lietuvos zmones jo statytiniai tesia jo slykscius darbus

Anonimas

Anonimas portretas
kokia ji turi teise apmokestinti prie rusu statytus daugiabucius namus ka pastate pre 30 m nepriklausomybes tai tegul juos apmokestina o ne tuos kur ne jie state tai sukta piemene

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Stano,kuo nepatenkintas,cia gi tavo numyleti konservai.

Pasižiūrėkime atidžiau

Pasižiūrėkime atidžiau portretas
Pirmasis pradėjęs pravardžiuoti "gyvuliais" savarankiškai dirbančius yra R Kuodis, šiltai snaudžiantis Lietuvos Banke jau 27 metus.. Nors pats, savo esme ir yra tas tikrasis Orvelo aprašytas.. O ir kiti, bandydami dangstyti valstybinio sektoriaus menką efektyvumą ir korumpuotumą, bei matydami galinybę apiplėšti savarankiškai dirbančius pradėjo vartoti išsigalvotą nesamonę. Įsiminė Nausėda su savo "geroves valstybės" demagogija, LB Vasiliauskas "liemenė", dabar Skaiste - meluojanti ir neraudonuojanti.Ji sako - didžiosios dalies mokesčių kėlimas nelies..Kaip nelies, jei siūlo nuo 2024 metų neleisti iš apmokestinamųjų pajamų atimti VSD+PSD įmokų..Tai yra tektų mokėti ženkliai daugiau net ir mažas pajamas užsidirbusiam savarankiškai dirbančiam..Toliau siūlo sumažinti prezumpcinių sąnaudų dydį nuo 30 proc. iki 20 proc.Tai vėl ženkliai išaugsianti mokestinė našta..

Pasižiūri į šios Riomerio magistrės biografiją

Pasižiūri į šios Riomerio magistrės biografiją portretas
Kažin, ar į rimtą įmonę kas tokią priimtų - nesuprantančią kuo skiriasi dirbantis fabrike nuo individualios veiklos.Savivaldybės taryboj 9 metus prasedėjus, jokio praktinio darbo versle patirties.Pasodino į ministrės kėdę - prasidėjo cirkas.. 2014 metais Skaistė buvo sučiupta girta prie vairo ir neteko teisės vairuoti. G. Skaistė teismo keliu bandė pažymėjimą atgauti, tačiau nesėkmingai.

Stano teisus

Stano teisus portretas
Pajamų gavimo būdas yra svarbu - už darbininką fabrike visas išlaidas sumoka įmonė, kai tuo tarpu individualiai dirbantis visas išlaidas turi pasidengti pats..Plius individualus turi rizikuoti, ko nepasakysi apie fabriko darbininką.Tai mokestinė našta procentaliai negali būti vienoda.

cha cha cha

cha cha cha portretas
Prispaudė gaideliui uodegą, užgiedojo ir nusigiedojo :DDD

daug ir sunkiai Dirbantys

daug ir sunkiai Dirbantys portretas
apsieisim be Stano ir kitų giedorėlių aimanų. Gyvulių ūkio Gaidžiai giedoriai nori būti gudresni už visus daug dirbančius ir daug mokančius mokesčių.

nu

nu portretas
geriau UAB'am mokescius didinkit jie ten visi ant minimumo sedi ir atlyginimus vokeliuose moka.

gerai

gerai portretas
Tomui, Stanui, nuomonei... verkšlenate del ligos, 'ensijos, atostogu...ets. Štai cia ir siulo moketi sodrai, kas gelbes minimose situacijose. Kas del atostogu,tai jas...imate kada norite ir kiek norite...Del "visada" mokamu algu,jei kokia beda ištinka...tai samdomiems ji sumažeja,o jus,visada individualistai, atsidekite [galvokite su galva,o ne kita kuno dalim ] tai turesite lešu sunkesniu metu....DAR, siulomi mokesciai ne sulyginami,bet butu mažesni,nei samdomu darbuotoju. NEMELUOKITE. BUKITE TEISINGESNI LIETUVAI.

pilietis

pilietis portretas
NA JO, kas yra didžiai džiaugsmingas ,kai jam kelia mokesti [mokescius]. ?" Be to, MOKESCIUS NORI DARYTI TEISINGESNIUS... tACIAU VISOKIE STANAI IR STANIKAI AR KITI TURTINGESNIEJI nori į valstybes biudžeta 'risideti daug kartu mažiau, neuivisi kiti dirbantieji. Tuo labiau, kad jiems numate suma, didesne suma, nuo kurios reikia įmoketi

Labiausiai verkia tas, kuris mažiausiai moka

Labiausiai verkia tas, kuris mažiausiai moka portretas
Šita reforma buvo reikalinga senai. Graudu žiūrėt, kai daininkai gaudavo už pusvalandinį koncertą po 2-3-4 tūkst. litų, mokesčiai vos 100 ar 200 ir triukšmas begalinis. Senai reikėjo atstatyti teisybę. Iš kur tos vilos, prabanga ir super puper gyvenimo grožybės. Uždirbi tai ir mokėk, taip ksip visi. Pasensi rėksi kodėl manęs negydo pasensi rėksi kodėl nėr pensijos. Turi visimokėt sutinku gal ne 42%,bet kad turi mokėt ženkliai daugiau tai 100% tiesagimo

visasuprantantis stano ruošiasi pakeisti prezidemntą, o

visasuprantantis stano ruošiasi pakeisti prezidemntą, o portretas
muzikoje profesoriu V. L.

labai panašu

labai panašu portretas
kad šita valdžia priėmė globalistų švabistų planą atlikti perkrovimą vienoje mažoje valstybėje - juk lengviau. Skaitykit Švabo knygą, ten neslepiama, kad siekis yra visus nuskurdinti ir paversti vergais, o savarankiškai dirbantis žmogus yra LAISVAS. Toks yra neparankus. Naikinamas ir žemės ūkis (prisidengus gamtosauga) ,kad neužsiaugintume savo maisto, kad įvežtinį pirktume, vabalus valgytume. Mąstyti reikia, pasaulio žmonės jau kyla į kovą už žmogaus orų gyvenimą, o mes?

AS

AS portretas
KIAULĖ YRA KIAULĖ.REIKIA VISA VALDŽIA PASLEMEKU VERSTI

Tomas

Tomas portretas
Tik glušas gali lyginti samdomą darbuotoją nuo savarankiškai dirbančio. Samdomas tik nuvyksta į savo darbo vietą ir dirba savo darbą. Už kurį gauna atlyginimą, o už sumokėtus mokesčius,jam priklauso 4 sav. Apmokamų atostogų, susirgus mokama ligos pašalpa,eina stažas pensijai ir t.t. Individualiai dirbantis pats ieško sau darbų, klijentų,užsąkymų,nes nuo to priklauso jo pajamos. Nuomoja patalpas jei jam jos reikalyngos,pats savo turtu atsako už savo darbo ir teikiamų paslaugų kokybę,negauna jokių apmokamų atostogų, susirgus negauna ligos pašalpos, stažas skaičiuojas tik 0.5 etatu. Moteris pagimdžiusi negauna motinystės išmokų. Skirtumai akivaizdūs. Čia tik vyksta žmonių dirbančių savarankiškai naikinimo akcija, trūksta darbo jėgos, norima juos tiesiog priversti eiti dirbti samdomo darbo, tapti tais stumdomais gyvuliais pagal jų išsireiškimus.

Vaizdelis liūdnokas

Vaizdelis liūdnokas portretas
Atrodo toj finansų ministerijoj kažkokie puspročiai iš komunizmo laikų susirinkę, nesuvokiantys kas yra individuali veikla. Kaip galima bandyti apmokestinti vienodu procentų tarkim fabriko darbininką, gaminanti detales, ir tokia pačia veikla užsiimantį su individualia veikla? Fabriko darbininkas turi soc garantijas ir finansinį stabilumą - jam tereikia gaminti detales, ir dėl nieko nesukti galvos.Net jei darbo sumažėjo, algą vistiek gaus. O individualioj veikloj esi labai priklausomas nuo rinkos pokyčių, taip pat turi surasti kur tas detales realizuosi, turi prisiimti veiklos kaštus - pirkti stakles, mokėti už patalpų nuomą, elektrą ir taip toliau.Jei užsakymų nėra - pajamų nulis, o išlaidos niekur nedingo..Ar truputį aiškiau , ar ir toliau spangsit ?

Na teisybe

Na teisybe portretas
Sako avinu banda ir tiek

šiuolaikiniai Tadai Blindos

šiuolaikiniai Tadai Blindos portretas
Kuomet ministras, turi kelius patarėjus o šie patarėjai dar kelius patarėjus ir t.t. ir pridėti seimo narius su jų patarėjais, plius prezidento palyda -gaunasi apvali suma, kurią kažkaip reikia gauti, todėl biudžetininku gauja pradėda reketuoti verslą, kaip Robinai Chudai arbaTadai Blindos, nes kaip vienas iš jų skelbia(Mausėda) tai daro vardant sąžiningumo ir teisingumo.

nu

nu portretas
bl , be stano kreivo snukio lietuvoj pirsto nepajudinsi

nu

nu portretas
cia, tiems samdomiems ir sedintiems ant minimumo, reikia ne procentais o eurais parodyti kiek kas moka mokesciu. Tada gausis, kad tie spiegiantys samdomi eurais sumoka 5..7 kartus maziau mokesciu uz individualiai dirbanti.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Dirbantys pagal darbo sutartį nėra ribojami jokiais PVM-ais, o dirbantys individualiai, viršiję 45 tūkst. pajamų per metus, privalo mokėti PVM.

KAS GARSIAUSIAS FINANSISTAS

KAS GARSIAUSIAS FINANSISTAS portretas
BE ABEJO,TAI STANO.

o ko

o ko portretas
jūs norite iš tokių laisvių partijų atstovų? Jie, taip vadinami liberalai, sėdi verslo magnatų kišenėse ir atstovauja vergvaldžių interesus. Vergvaldžiams labai neparankus smulkus verslas, nes tada niekas neina vergauti pas juos už 700e. Todėl visais įmanomais būdais yra stengiamasi smulkų verslą demonizuoti, padaryti taip, kad žmogui būtų nepakeliama dirbti sau. Balsuodami galvokite galva, o ne vien klišėm, "jaunas, gal nevogs".

Nuomonė

Nuomonė portretas
Nuo 2012 m. dirbu individualiai. Anksčiau dirbau pagal darbo sutartį. Kuo skiriasi individuali veikla nuo samdomo darbo? Privalumai: pats sau esi šeimininkas, t. y. dirbi, kada nori, kiek nori, kiek tau reikia ir niekas nekvaršina galvos. Trūkumai: nesi tikras, kad kiekvieną mėnesį gausi tam tikrą sumą (nestabilumas). Pats turi viską susiorganizuoti, susirasti užsakovus ir pan. Netaikomas NPD. Nesi draudžiamas ligos draudimu, nors mielai mokėčiau. Negauni atostoginių. Bet kuriame banke žiūri į tave lyg į bomžą. Pasižiūrėjau savo 2022-ųjų pajamas ir palyginau su etatinio darbuotojo atlyginimu (pagal Sodros darbo vietos skaičiuoklę). Išėjo, kad etatinis darbuotojas pagal dabartinį apmokestinimą gautų 24,35 € daugiau, nei dirbdamas individualiai, jeigu taikoma 30 proc. išlaidų, kaip dabar leidžiama dirbantiems individualiai. Vadinasi, dirbančių individualiai apmokestinimas, sumažinus leistinas taikyti išlaidas iki 20 proc., pridėjus ligos draudimą, padidinus GPM, būtų daug didesnis.

Stano, esi Paršas

Stano, esi Paršas portretas
esi didelis Gyvulių ūkio paršas, nes nori viskuo naudotis, kas sukurta mokesčių mokėtojų pinigais, o pats susimokėti minimaliai.

Gang

Gang portretas
Lietuvai reikia tik samdomu vergu su jais paprasciau, o iniciatyvus zmones savarankiskai susikuriantys darbo vietas, sugebantys savarankiskai isgyventi nereikalingi, batiusku principais veikianti valstybe.

Palaikome ministrę

Palaikome ministrę portretas
Kodėl Greitosios pagalbos, Gaisrinės...ir visi kiti daug ir sunkiai dirbantys turi mokėti daugiau negu dainininkėlis ?????

-----

----- portretas
Pritariu visapusiskai.Tik stiprus zmones gali susikurti darbo vieta. Nereikia ju spausti,dirba neskaiciuodami valandu.Bet kai yra noras sunaikinti smulkiuosius,jokie argumentai negalioja

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Šaunuolis Stano! Ne tik už tai, kad įvardijo ydingą mokesčių didinimo problemą, bet ypač už tai, kad neleidžia mus visus laikyti "gyvulių ūkiu". Tokia ministrė turi atsistatydinti - kodėl tokia chamė turi tyčiotis iš visos tautos? Kur mes gyvena, kad visokios patyčios kyla iš seimo ir vyriausybės? Kodėl jie skatina patyčias mokyklose vis įvesdami į jas naujus patyčių terminus?!

tu

tu portretas
jei nori gauti susirgus išmoką iš sodros - turi draustis ligos soc. draudimu. Jei samdomas darbuotojas draudžiamas visomis soc. draudimo rūšimis, tai gyvulių ūkis nori nemokėti, bet viską gauti.

Edmas

Edmas portretas
Nu,jezdec.Stano-ekonomistas.Senai bebuvo dėmesio centre narcizas.Tuo pradės rašyti komentarus ir demonstruoti žinias,pavyzdžiui,ginekologinės srityje.

Aš portretas
Sumastė didinti mokesčius individualiai dirbantiems. Bet nutylima apie tai kad nors ir moki visus mokesčius tau nei susirgus, nei išėjus atostogų niekas nei cento neduos. Tai už ką aš turiu mokėti, jeigu neturiu jokiu socialiniu garantiju.

Gal reikėtų pasidomėt pačio Stano gerbūvį ...

Gal reikėtų pasidomėt pačio Stano gerbūvį ... portretas
Ir iš kur gi tas "vargšas" dainušnikas taip puikiai tvarkosi savąjį ūkį ?... Gal todėl ir šūkalioja , kad prie lengvo gero yra pripratęs ...

Aš portretas
tai kaip sėdėjau ant Huėn-hė upės kranto tai taip ir sėdžiu. Manau tie kastruoti paršai pakankamai išprusę ir žino ko aš ten sedžiu.

Atsirado dar vienas ekonomistas

Atsirado dar vienas ekonomistas portretas
Tegu einavdainuoti, o ne kelia šaršalą, kur nereikia

Anonimas

Anonimas portretas
Visi piliečiai nuo gautų pajamų turi mokėti vienodą procentą į valstybės biudžetą. O ne skirtingus procentus, priklausomai nuo to kaip tu tas pajamas uždirbai. Lietuva mokesčių srity dėl to yra labai atsilikęs kraštas. Ir tokie tešlagalviai "stanai" dar bando vaidinti labai išsilavinusius ! Inkvizicija ir sovietiniu mentalitetu nuo tokiu "stanų"smirdi.

nu

nu portretas
gyvuliu ukis visu pirma yra kai zmogus gaudamas is valstybes atlyginima vietoje to, kad priiminėtų įstatymus užsiiminėja pedofilija ir aiškina, kad visi turi mokėti dar daugiau mokesčių, nes labai brangiai kainuoja komandiruotės i užsienio šalis kur pedofilija yra iprastas dalykas.

Aira

Aira portretas
Tai čia ir esmė, kad bukesnių, kaip ta 5 kolona ir neužtikome. Jums iki Stano , kaip iki dangaus.

nu

nu portretas
perfrazuojant, jeigu leninas sake, kad bet kuri melzeja gali valdyti valstybe tai Lietuva gali valdyti bet kuris perkaistes 200 puslapiu knygute apie kiaules ir galviju santykius:)

nu

nu portretas
kas yra visi turi moketi vienodus mokescius? Ok, tai kodel UAB'o savininkas, pasiimdamas uab'o pelna, nuo jo nemoka VSD ir PSD? Kodel tada dirbantis individualiai turi nuo visu savo pajamu moketi VSD ir PSD?

Anonimas

Anonimas portretas
Ta girtuokle niekaip neišsiblaivo...

Romas

Romas portretas
na, jeigu jau Stano stena, tai ką jau ?...-apie tuos kurie atsiliepia-reaguoja iš gyvulių ūkio ...

Šita valdzia

Šita valdzia portretas
Pramušė dugną. O ką skaistė apie tai, kad vyriausybē neparuošė popierių ir iš ES negavo tik 26 milijonų eurų????

Konservai

Konservai portretas
Galutinai pramuse dugna su savo aferom

Ginantiemspakeltą mokestį

Ginantiemspakeltą mokestį portretas
Pasigilinkite dar kartą. Naikinamas smulkusis verslas. O jums viskas ok. Avys

juo didesnis zulikas

juo didesnis zulikas portretas
tuo smarkiau rekia kad mokesciai dideli.

Visi privalo mokėti

Visi privalo mokėti portretas
vienodus mokesčius. Kodėl? Todėl, kad visi važinėjame sutvarkytais keliais ir reikalaujame naujų. Mūsų visų vaikai gauna kompensacijas darželiams, nemokamai lanko mokyklas, gauna tokias pačias asmens sveikatos priežiūras. Visi gauname vaiko pinigus. Ir t.t. Visi turime būti lygūs.

Rasa

Rasa portretas
Ar dar ilgai tylėsime ir kentėsime.Vagyssssss

5 Kolona

5 Kolona portretas
Stano,jei toks bukas ir nesupranti kas yra "Gyvulių ūkis" ir nenori mokėti nyslėptus mokesčius,gal grìžk į savo tėvynę ruzziją.

ironija

ironija portretas
vargšai tie , kurie supranta tiesiogiai ir pažodžiui apie "gyvulių ūkį", tame tarpe ir stano

AK

AK portretas
Ačiū, Stanislovai. Tikrai stulbina tokie PRAREGĖJIMAI, kuomet smulkiukams, užuot skatinus veikti, vėl numetami eiliniai mokesčių didinimai. Bet koks minimalaus atlygio didinimas man reiškia ne atlygio didėjimą, bet privalomų įmokų augimą. Ir, jei praleidote - pasaulis sparčiai eina į krizę. Dėl pandemijos, dėl karo, dėl infliacijos, tas verpetas - atsiprašau - jau čia. Ne daugiausiai uždirbantiems reikia mažinti mokesčius, ir ne mažiausiai uždirbantiems didinti. Šitai tiesiog kvaila.

Julius

Julius portretas
Kad daugiau butu tokiu kaip Stano,gal ir pageretu Lietuvoje.Saunuolis Stano!

joptvaiša

joptvaiša portretas
Stanikai be smegenų važiuok pas Lukašenką. ten tvarka labai tinkanti Stanams.

liaudiesmenas.livejournal.com

liaudiesmenas.livejournal.com portretas
Pasakiški LT švabyno kolonijos "pasiekimai"-plakatų rinkinys

Abc

Abc portretas
jeigu jau taip bando suvienodinti individualia veikla su darbo santykiais tai kodel individualioje veikloje nera taikomas neapmokestinamas minimumas kaip darbo santykiuose? Po sio istatymo išeis kad mokėsime daugiau dirbdami individualiai negu isidarbine.

o kodel

o kodel portretas
virsuniu neapmokestina,kas daugiau uzdirba tas daugiau ir moket turi ,bet kiek galima kentet si vistu valdzia .

Artūriukas

Artūriukas portretas
Lakudra vienu žodžiu,o dar kalba apie gyvulių ūkį,srėbdama kiaulaitė iš lovio pilnu snukiu,dar ir jos kuilaitis prie lovio raunasi,kuom ne rojus gyvulių ūkyje?

Gimines

Gimines portretas
Sita Gintare-Simonyte-Skaistiene yra Ingridos Šimonytės artima giminaite.Tai ir leksika panasi. Ar gi kultūringas žmogus sulygins žmogų su gyvuliu? Gal tik koks Surajevas???

Tadas Blinda

Tadas Blinda portretas
Gal reiktų sukurti Tado Blindos vardo UAB-ą, apginkluoti lituokliais, lygintuvais, dantų grežimo mašinėlėmis ir įdarbinti mokesčių/TIKRŲ/nemokančių mafiozinių grupių nuskausminimui. Turiu omenyje santechnikus ,statybininkus ,advokatus ir kitus dirbančius su vagies indulgencija-patentu. Darbo atsirastų kokiems 100 000 žmonių porai metų į priekį.

cha cha

cha cha portretas
stano visų galų meistras, visada pasisako supranta ar nesupranta...

SKAISTĖ yra iš kgebisto OŽIO tvarto,

SKAISTĖ yra iš kgebisto OŽIO tvarto, portretas
kurie pastoviai alina žmonių gyvenimą, tai patvirtina ir šie siūlomi mokesčiai

nu

nu portretas
jeigu pvz. individuliai dirbantiems leistu atskaityti ne tik PVM, bet ir viska kas sumoketa uz darbo priemones tai gal dar ir geriau gautusi. Bet gal cia tikrai vietoje individuaios veiklos geriau UAB'as su vienu darbuotoju sedinciu ant minimumo?

Geras kombo

Geras kombo portretas
Didziapape ir stanikas

vieninteliui

vieninteliui portretas
tie kurie pasivagia ar isvengia mokesciu visai pofik Skaistes reformos, nes pagal tave jie vistiek nemoka mokesciu tai nemokes ir padidintu. O Skaistes reforma nukreipta i tuos kurie moka mokescius saziningai.

Anonimas

Anonimas portretas
ka dvasios ubage STANO jau ir tie negeri..na kur kokia tralialiuska...aaaa zliumbi ir zliumbi OZY

Vieninteliai,

Vieninteliai, portretas
kas sumoka viska - tai dirbantys pagal darbo sutartis! Nuo ju atskaito kaip nustatyta. Visi kiti - makliuoja,pasivagia tuos mokescius,gauna lengvatu ir ... vis verkia.

Alma

Alma portretas
Nereikejo rinkti tokiu,ka issirinkot,ta ie turit Ponas Stano.

nu

nu portretas
jeigu musu Valstybes vadovu kertinis akmuo yra kazkokia keliu simtu puslapiu knygute apie gyvuliu tarpusavio socialinius santykius tai cia dar blogiau uz tuos kurie kure valstybe remdamiesi keliasdesimcia, lenino smegenu triedalu, rastu tomu:)

Qwe

Qwe portretas
Skaitė Tai Reiškia Skaisti Nebandyta

nu

nu portretas
tie kurie rekia, kad mokesciai turi buti vienodi ko gero ir dabar pinigine israiska sumoka kelis kartus maziau negu dirbantis individualiai, taip, kad kam jau kam o samdomiem nevykeliam ir ubagam reiketu sitoje vietoje patyleti apie tai kaip jie daug mokesciu sumoka.

Žydonų biznis

Žydonų biznis portretas
Kitus plėšti.

nu

nu portretas
pritarciau, kad visi moka vienodai + progresas, bet tada visi turi moketi mokescius nuo visu gaunamu pajamu. Turi Saules Elektrine - moki uz gauta elektra GPM, VSD, PSD, esi UAB savininkas, issiimi pelna - salia Pelno mokescio (kuris irgi turi buti kaip samdomo o ne 15% ar 5%) nuo jo moki dar VSD, PSD. Nomuoji buta salia GPM (kuris turi buti kaip samdomo o ne 15%), dar moki VSD, PSD. Kodel tik dabar individualiai dirbantiems nuo visu pajamu nori pasiimti kaip samdomo?

STANO ĮŽULĖJA NE DIENOM , O VALANDOM...

STANO ĮŽULĖJA NE DIENOM , O VALANDOM... portretas
Jei jau bandai vaizduot sąžiningą , tai bent pabandyk suprasti ir kitų situacijàs , o ne vien savim rūpinkis !!!... Begėdis.

to na

to na portretas
tik nereikia lia lia. Gulėjau chirurginiam 4 dienas. Pasiklausiau palatos kaimynų kiek? 100, 300, aš irgi 300. Nuo operacijos sudėtingumo ir galimybių. Tai tik per keturias dienas. Ir tik viena palata. Gali neduoti, bet kaip sulaužyti tradicija. Kitavertus, atidaviau po operacijos, nes buvo karantinas. Tai pjūvio vietą treti metai skauda. Gerokai. Žinok.

Na

Na portretas
Na Stano norėtų, kad UAB savininkas uždirbamas 100 tūkst eurų mokėtų 15 proc, o gydytojas, kuris aria per 3 darbus ir tiek uždirba, mokėtų 32 proc.

Kaunas

Kaunas portretas
Teisingai Stano

Anonimas

Anonimas portretas
Ką čia tas kreivasnukis užsiciklinęs peza - aš pats sukūriau sau darbo vietą ? Mokesčiai turi būti mokami nuo gautų pajamų, o ne nuo to kokia forma tu jas uždirbai !

Gėda vatnykui stanikui

Gėda vatnykui stanikui portretas
Станислав Ставицкий tikras lietuvis pocreotas.

M

M portretas
Galima įvardinti žmonių ūkis,dabar gyvulių,cia jie jau virto gyvuliais?kalbdkite,kaip priklauso,kas cia per išsireiškimai?

Vasaros 5

Vasaros 5 portretas
Juokingiasia kai apie gyvulių ūkį postrigauja to ūkio didžiosios kiaulės : avys per mažai duoda pūkų, vištos- vilnos, arklys galėtų dar daugiau traukti ir mažiau ėsti ....

TAM PATVORINIAMS. O KAS NELEIDŽIA NAUDOTIS VISKUO

TAM PATVORINIAMS. O KAS NELEIDŽIA NAUDOTIS VISKUO portretas
VALDŽIA NELEIDŽIA NAUDOTIS, NES UBAGUI TOLI IKI TO. VISKA GRIEBIASI VALDŽIA IR DARO KĄ NORI VALDŽIA.

Mokesčių reforma iš Asfaltuoto keliuko

Mokesčių reforma iš Asfaltuoto keliuko portretas
Geriausią "mokesčių reformą" po ilgų apmąstymų buvo sugalvojęs Skwernelis : ne kartą reikalavo panaikinti centralizuoto šildymo PVM lengvatą daugiabučių gyventojams, nes ... nes jie, pasirodo, yra patys turtingiausi ant Lietuvos...

Patvoriniams

Patvoriniams portretas
Kiek daug nukvakusių ant Lietuvos.Jie nežino kas yra Orwell,kas yra jo knyga Animal farm-Gyvulių ūkis.Jie nenori mokėti mokesčių,bet nori naudotis viskuom.

Taikus.

Taikus. portretas
Kad tik duonai liktų ir užteks. Visai sveika turėti mažiau, nes mažiau teršime gamtą. Reikia būti solidariems ir mokėti mokesčius. Svarbu nebūtų karo. Ačiū konservatoriams, kad saugoja mus nuo karo.

ŠITIE VALDŽIOJE SEDINTYS, APSIRUKĘ ŽOLE

ŠITIE VALDŽIOJE SEDINTYS, APSIRUKĘ ŽOLE portretas
TYČIOJASI IŠ ŽMONIŲ. AŠ VIETOJ ŽMONIŲ VISAI NEMOKEČIAU MOKESČIŲ IR KĄ JIE PADARYTŲ. NIEKO. VISŲ Į KALEJIMĄ NESUKIŠ. O, KAI DURNIŲ PILNA, TAI IR MOKEKIT IR KENTEKIT.

Dar

Dar portretas
Pamiršau priminti, kad ši madam Skaistė buvo prie vairo sulaikyta GIRTA! Tik šitoje valdančiųjų vyriausybėje TAI - ne nuodėmė. Greičiau , pliusas...

To algirdas

To algirdas portretas
Tavo žiniai,patriarchas šunauja pavadino žurnaliügas,panašius iš tarybinės klaipėdos.Nors daugeliui,kaip ir tau,labai tiktų tas vardas

Vargas, valdo primatai

Vargas, valdo primatai portretas
Kada šitie bukalauriniai ministerėliai, nabagai išmoks kultūros, padoraus požiūrio į NEVAGIANČIUS, dirbančius ir mokesčius mokančius žmonės? Ministrė panoro pasirodyti "kruta", apsiskaičiusi... O iš tikrųjų YRA primityvi, mažaraštė primatinė persona.

Bukas dainorėlis

Bukas dainorėlis portretas
Pasiskaityk pirmiau Orwell knygą stano.Paskui smirdėk,paskui susimokėk paslėptus mokesčius ir oaskui grįžk į gimtąją rudiją.Ten galėsi jaustis žmogumi o ne asilu

Biedni dainoreliai

 Biedni dainoreliai portretas
tik rumus statosi ir perka,tai lai ir mokescius moka,

Visada patenkintas

Visada patenkintas portretas
Rebiata, davai žit družno- visi mokėkite normalius mokesčius, o ne vaizduokite kad mokate. Čia pateikta tik projektas- tuoj įsijungs lobistai, verslininkai, ūkininkai ir kiti "specialistai" su savo pataisomis, išimtimis ir iš to projekto nebeliks nei gyvulio ūkio, nei mokesčių reformos ir visiems teks čiulpti nykštį ir kalbėti kaip prie Brežnevo buvo gera gyventi: karvių kanopų, popierinės pamario dešros ir maskovskajos su žalia etikete niekada netrūkdavo. O dabar nežinai ką pirkti, karučiais iš Marketų veža, ar iš balos tiek pirkimo?

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Su pavadinimais pradėjo ''tautos valdovas'' , kuris tautą , kuri gynė jį NEPRIKLAUSOMYBĖS AUŠROS KOVOSE pavadino ŠUNAUJA , IR TAI[P TAPO ''švonderiu-- jų valdovu , toliau vienas atlėpausis , liaudį kuri kovojo nepriklausomybės atkūrimo kovose , gynė tautos tėvą , kol šis gynėjų nepavadino ''šunauja' , bet dabar prieš tautos tėvą ,'pavadino MĖŠLU'', , RODĖ PER televiziją ., dabar ministrėį nusipeizėjo , visi minimi asmenys save vadina ''INTELEKTUALAIS'' IR YRA IŠ KONSERVATORIŲ ŠAIKOS , seimo rinkimuose padarysim kaip buvo per merų rinkimus .

jo

jo portretas
nori visko ligoninių. šaligatvių, mokyklų, kelių ir t.t. o mokesčių mokėt nenori

geras

geras portretas
komplimentas šitai ''skaistuolei'' ................ kiek galima sunkt tautiečius - visai išgręšit

a

a portretas
daininykai, palangos verslinykai ir ūkinykai niekada nieko neuždirba

a

a portretas
vargšas dainorėlis

o kas norės

o kas norės portretas
už stanus mokėti mokesčius? Eik į statybas samdomu dirbti, gal tada kitaip giedosi!

Gintarė? Skaistė?

Gintarė? Skaistė? portretas
Kuris žodis yra pavardė, o kuris vardas? Kas čia per iškrypimas, niokoti lietuvių kalbą? Ji gal girta buvo, ar narkotikų prisirijusi, kai tokią pavardę susikūrė, kuri visiškai neatitinka lietuvių kalbos taisyklių?

Inai ir panašiems

Inai ir panašiems portretas
Ar skaitėt Orvelo romaną apie kiaulių pranašumą (4 kojos geriau nei 2)?

Rasa

Rasa portretas
Kiek jauna moteris savyje turi turėti arogancijos, neapykantos,cinizmo ? Gal tuomet neverta stebėtis mūsų augančia karta,kuri nevengia patyčių. Pavyzdys kasdieninis ir viešas. Ministrei ,šiuo atveju,tinka posakis - ''Kuo kvepi,tuo kitus tepi''.

Stanai

Stanai portretas
važiuok pas lukašenką. ten tvarka labai tinkanti Stanams.

Ina

Ina portretas
Siaubas,kokie dar gyvulių ūkiai,protelis pavažiavo.

Pajudino

Pajudino portretas
Sukriuksėjo kanopomis barškinantis gitarą paršelis. Nenori pasidalinti,pajudino, mat, privilegiją...

PROGNOZĖ

PROGNOZĖ portretas
avys ,skiepas, QR kodas ,skaitmeniniai pinigai ,15 min miestas ,skaitmeninis konslageris........ KAS ATSISAKO LAISVĖS DĖL DUONOS KASNIO , GALIAUSIAI PRARANDA VISKA..... SĖKMĖS

Rusas1917 metais Caro gyvuliu ukio elitinius gyvlius ispjove

Rusas1917 metais Caro gyvuliu ukio elitinius gyvlius ispjove portretas
ir kolchoze yvede sava tvarka , Lietuvis - dulkinamas per visus galus inkscia , mala lieziuviu ir toliau elitiniams gyvuliams siknaskyle laizo....todel elitiniams gyvuliams pofik, tavo Stano ir kitu gyvliuku graudus lemenimai --jie zino ,kad tuoj ateisit jiems subines laizyt.[ iki sekancio mokesciu didinimo]

TAIP TAU IR REIKIA STANO,

TAIP TAU IR REIKIA STANO, portretas
gi šitaip liaupsinai šitą valdžią, visus dergei, visokiais žodžiais vadinai, kurie ėjo į mitingus prieš tavo išgirtą valdžią.....Džiaugiuosi, kad PUTOJIESI.

kaunietis

kaunietis portretas
Nesuprantu, ko čia visi putojasi. Patiektas istatymo projektas svarstymui. Prašom siūlyti argumentuotus pasiūlymus kai sutvarkyti Lietuvoje mokesčius taip kad visi prisidėtų prie valstybės išlaikymo ir kad NT nebūtų tik turčių pinigų laikymo vieta o jį galėtų įsigyti ir jaunos šeimos. Siūlykite

Ajajaj

Ajajaj portretas
Vaivorikstinis stanikas uzsipole savo bendrapartete, matyt pamate skaistes papukus, tai pas ji atsistojo, o jo spalvoteji draugeliai supiko del to. Va stanikas ir kersija.

na ...Stano ..Seimo ir vyriausybybes Gyvuliu ukio

na ...Stano ..Seimo ir vyriausybybes Gyvuliu ukio portretas
vedejams [konservatyviu iskrypeliu gyvuliams] kolchozo eiliniu individualiu gyvliu nuomone ,niekam nerupi

GREAT RESET

GREAT RESET portretas
ŠVABAS : JŪS NIEKO NETURĖSITE IR BŪSITE LAIMINGI.......

Kam nedaeina, trumpai

Kam nedaeina, trumpai portretas
Kodėl ind. veiklai taikomi mažesni mokesčiai. Pasistengsiu paprastai ir aiškiai: - Ind. veikla besiverčiantis žmogus pats sau susikuria darbo vietą - Ind. veikla žmogus prisiima pajamų riziką ant savęs - tai reiškia, kad vieną mėnesį jis gali gauti pajamų, kitą jų negauti, veikla gali žlugti (dažnai praprandamos ir asmeninės santaupos). Samdomo darbo vieta - priešingai - garantuoja stabilias pajamas. - Ind. veikla žmogui stipriai apribotos įvairios soc. privilegijos: sirgti praktiškai negali (nes negausi pajamų), banko paskolą (pvz. būstui) gauti yra daug sudėtingiau (jei išvis įmanoma), negauni apmokamų atostogų. Taip pat prisiimi atsakomybę dėl klaidų darbe savo fizinio asmens (ir šeimos) turtu. Ind. veiklos mokesčių didinimas yra naudingas tik korporacijoms, kurioms trūksta samdomų žmonių (taip pat ir algos per didelės). Suprantama, po šito įstatymo nemaža dalis ind. veiklą vykdančių žmonių plūstels į darbo rinką (ko matomai ir siekiama), todėl algos mažės visiems.

Įdomu, ar prakišo Skaistį Navickas

Įdomu, ar prakišo Skaistį Navickas portretas
į valdišką tarnybą?

Tomas

Tomas portretas
Stanikui uzsinorejo paciupineti skaistes papus? Ka bepape zmona jau netenkina?

Anonimas

Anonimas portretas
o aš galvoju kodėl kai praeini pro valstybinius pastatus šudu atsiduoda.

nieko naujo

nieko naujo portretas
ši valdančiųjų chebra taškosi šū... kaip premjerė, ministrė bando apmokestinti dar gana laisvus bandos gyvulius individualus. Tikri tvarto reikalai, tik per neapsižiūrėjimą tos mums įsakinėjančios kiaulės pateko į vyriausybę ir seimą. Gero nelauk.

Anonimas

Anonimas portretas
Šitas kiauras kaušas mokėjo 15proc. ir dabar verkia, tu pasidomėk kokiek mokeščiai Europos šalyse... kaušas nelaimingas. GĖDA už tokius menininkus kurie nesiorentuoja aplinkoje.

kur

kur portretas
Atlikėjai, muzikantai, menininkai visais laikais kol jauni gyveno pasiturinčiai, kai pensija -- nelabai išsilaiko iš bazinės pensijos. Kur bėda?

H

H portretas
Stano - teisingiau būtų iš galvijų ūkio

Nuomonė

Nuomonė portretas
Stano, užčiaupk srėbtuvę pogalais, atsibodai su savo kvailais sapaliojimais

Liemenukas -3Nr.

Liemenukas -3Nr. portretas
Nupušęs Stanikas lenda į eterį ir kandžiojasi, matosi kad neskaitė ir net supratimo neturi apie Gyvulių ūkį...vienžo daunas su pribumbasais galvoje..

babyte

babyte portretas
vel stano pyrstelejima dieduko kelnese isgirdo...

Laukiam ne sulaukiam kada į Lietuvą grįš valdžia

Laukiam ne sulaukiam kada į Lietuvą grįš valdžia portretas
Tai ta ožka tai tas gentvilas ožys... visas ūkis..

Stano

Stano portretas
Ir mokesčių mokjėjimas man nesuderinami.

buves respublikos skaitytojas

buves respublikos skaitytojas portretas
NT mokestis yra irodymas to kad niekas tau nepriklauso, NT mokestis yra to irodymas ir tai akivaizdu - tu negali pabegti nuo tu kraujasiurbiu vampyru kurie sedi tau ant sprando.. tai tik iliuzija jog turi kazka savo - is tikro tai priklauso korporacijoms kurios valdo tavo banka ir tave su visu tavo nekilnojamu turtu..:DDD elementarno? ar dar reiks paaiskinimu?

Dux

Dux portretas
Imi iš banko paskolą, perki butą ar kitą NT ir po to dar tau prikergia kažkokį, kaip "nuomos "mokestį kasmet. Su banko paskola viskas aišku, bet tas mokestis už ką?

O taip durnelis

O taip durnelis portretas
Rėmė tą vagių ir žulikų valdžią ,kol pačio nepalietė

Atrodo

Atrodo portretas
kad šią valdžią ,tai tikrai galima pavadinti šiuo vardu,nes susikūrė siaubingą daugumą ir žygiuoja mindidama visus eilinius žmogelius.

buves respublikos skaitytojas

buves respublikos skaitytojas portretas
tas tonas , kuriuo kalba edukuotasis zmoga stano yra visiskas neisprusimo lygio demaskavimas... kodel? tuoj paaiskinsiu - greiciausiai kalba eina apie Dzordzo Orwelo romana "gyvuliu ukis" , tai va to kurinio reiksme nera kazkuom sumenkinti gyvylius is gyvuliu ukio - to romano esme yra isaukstinti gyvulius , sugebejusius suvokti savo prasme, suvokti isnaudotojo gresme bei savivale... D.Orwelas isaukstino sita gyvyliu laimejima o ne sumenkino... na , paskui tarp gyvuliu atsirado savu isdaviku (kiaulinas Snieguolis ir tt) bet tai esmes nekeicia... linkiu stano ir kitiem lietuvos "zvaigzdunams" is esmes susipazinti su literatura pries praveriant savo supersta snuki..:DD

Kame šaknys?

Kame šaknys? portretas
Bet Stano pats esi konservatorių rėmėjas, kaip čia dabar gaunasi?

Lietuvis

Lietuvis portretas
Ne G.Skaistė bloga , o jos "Šeimininkas(-ai) , nes jie liepia kelti mokesčius ir įvedinėti naujus ... Tai kas valdo Lietuvą ?

ekonomistas

ekonomistas portretas
Nieko keisto, kad tokie ardosi ir toliau ardysis. Tvarka turi būti, nors suprantu Skaistei perspektyvows pasilikti problemiškos. Bet p. Stano , išmok kaip visi Tavo klausytojai gyvena- mokėk tokius pat mokesčius ir grok į sveikatą. Čia tinka visiems: bunkėm, šmunkėm, selam ir kitiems žvaigždūnam"skriaudžiamiesiems"

Anonimas

Anonimas portretas
Pasalpas dalintu nesirbantiems maksimuma 6 menesius, tada nutrauktu, jei nesirba toliau. Is karto visi po desimti metu sedintys ant pasalpu rastu ka veikti.

Vilma

Vilma portretas
Paprastai tai ant tokio ir kepurė dega Stano užtai ir sirsta uzstrigo jis kaip sugedusi plokštelė

Jonas

Jonas portretas
Pirmiausia reika jaunus darbingus ,sėdinčius metų metus darbo biržoje sutvarkyti.Jei PSD valstybė nekompensuotų ,tokie biržoj nesiregistruotų. O kas liečia dėl verslo liudijimų ,manau reik palikti tik pensininkams be papildomai įrašyti kita asmenį.Dabar spragų palikta .Pasižiūri turguje vien jauni žmonės,kurie net neturi verslo liudijimų.Aiškina prekiaujantys savo asmeniniais daigtais.

na

na portretas
ko norėti iš bukalaurų vyriausybės , vien įkištas į valdžią gabriukas, ko vertas - baigia susipykti su visu pasauliu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių