Kodėl neveikia psichologų patarimai?

Vilma

Vilma portretas
Nuo kaučerio nukentėjau finansiškai ir psichologiškai, nes rimto žmogaus įvaizdis, iš pradžių, suklaidino. Bandymas labiau gilintis į esmę ir prašant patikslinimo, apibrėžtumo baigėsi atžagariu atsakymu, kad esu pilna baimių ir negatyvo blokų. Buvo pasiulyta emocinės detoksikacijos savaitė stovykloje už 300 e. Būdingi išsireiškimai: “jei jūs norėsite, aš galiu jums padėti “, “paleiskite norus ir gausite viską”, "klausykite savo emocijų ir širdies", "viskas yra meilė ir vienis" ir pan. Tai kvepia perdėtu netikru pozityvu, manipuliavimu dvasingumu ir perdėtu pasitikėjimu savimi. Linkiu likti budriems, ir informuoti visuomenę plačiau. Kantriai lauksiu tokių veiklų apribojimo.

Vilma

Vilma portretas
Tai spekuliacija psichologija. Mano kolega mokėsi sociologijos ir skaito daug šiomis temomis. Įv. loterijos, būrėjai, finansinės piramidės ir kiti prekiautojai iliuzijomis labiausiai klesti ten, kur yra paklausa: gyvenimo sąlygos prastos ir žmonės ieško vilties. Rinkos ekonomika ir išgyvenimo psichologija. Teko ir man susidurti su tokiais žmonėmis, o tiksliau veidotyra. Veikla grįsta manipuliavimu, psichodinamikomis. Sumaišomas į vieną katilą mokslas, ezoterika ir filosofija ir pateikiamas kaip tiesa. Prie to, yra išmanymas tokios psichologijos, kuri naudinga jiems patiems: kūno kalba, įtaigos technikos pasąmonei programuoti, mikroveidoskaitos ir t.t. Tai neuromarketingas naudojamas prekybininkų, įv. agentų ir šarlatanų. Tikslas – pririšti prie jų paslaugų: atkreipti dėmesį į juos, užmigdyti kritinį racionalų protą, padaryti pažeidžiamus ir maitinti pažadais prijunkius. Tiesa tokia, kad tai jų gyvenimą mes geriname. Dauguma jų jau yra persikėlę į internetinę erdvę. Pvz.

...

... portretas
Debilais būdami ką tie psich*** gali kitiems padėt?

Safyras

Safyras portretas
Geras gydytojas su žmogumi kalbasi visą valandą, o prastam-užtenka ir 5 min. , kad nustatytų diagnozę. Todėl tiek daug prastų gydytojų dirba administracinį darbą, kur nereikia jokių žinių, nereikia daug galvoti, svarbu laiku gauti atlyginimą. Sugadintą techniką galima išmesti ir pirkti naują, o žmogų išmeta, prifarširuodami vaistais. O je jis sugeba išsikapstyti, tada laurus prisiskiria sau. Dabar madinga visus gąsdinti, jog emigruos, jei algos nepakels. Tačiau kyla karjeros laiptais tie, kurie mažiausiai gabūs, bet paklusnūs kaip dresiruoti šuneliai. Tokios mažos gydytojų algos, bet dvarus sugeba pasistatyti. Už kokias pajamas? Užsienyje gydytojas turi gerai mokėti tos šalies kalbą, o ne tik vaistų pavadinimus.. O tinginių ir kvailių, kurie dedasi karūnas yra kiekvienoje profesijoje, bet labiau patinka, kai tai daro scenoje aktoriai, o ne gydytojai , politikai ar verslinikai savo kabinetose.

hmm

hmm portretas
Todėl kad jie šarlatanai o ne psichologai jie išvis nereikalingi tai pinigų švaistymas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių