Sako, kad ES. Bet pas mus dažnai būna, kad ES sprendimais tik dangstomasi, o realiai būna patys lietuviai susigalvoję padaryti kokią nors problemą. Gal ir šiuo atveju taip bus, kaip su tranzitu į Kaliningradą, kai paaiškėjo, jog veikiausiai ne ES, o patys mūsų politikai tuos ribojimus sugalvojo.
Dar vienas momentas, kad pas mus diskriminuojami žmonės, kurie nemoka naudotis internetu. Girdėjau ne kartą pasišaipymus iš tų gyventojų, kuriuos apmovė tas "perlinis" elektros tiekėjas ir kurie dabar priversti stovėti eilėse.
Ir per televiziją ne kartą teko girdėti, kai kažkokios ponios, gal verslininkės ir viršininkės, aiškino, kad laikas išmokti naudotis internetu, tada ir jokių problemų nebūtų pasirinkti tiekėją ar atsiskaityti už suteiktas paslaugas.
Bet juk tai yra pats didžiausias pasityčiojimas iš žmonių! Kaip senai bobutei, kuri dar Staliną atsimena, išmokti naudotis elektros tiekėjo savitarnos svetaine? Juk ji ne tik išmaniojo telefono neturi, bet ir interneto ryšio nėra jos namuose.
Gal baikite vieną kartą tyčiotis iš žmonių. Tai yra šimtaprocentinė diskriminacija. Skirstyti žmones į mokančius naudotis internetu ir antrarūšius – nemokančiuosius yra segregacija, kuri civilizuotoje visuomenėje draudžiama.
Užsienyje dar daugiau žmonių nemoka naudotis išmaniaisiais įrenginiais, bet dėl to jų niekas nediskriminuoja. O pas mus jau įdiegta tylioji segregacija, bet kenčiantys žmonės tyli. Manau, laikas imtis teisinių priemonių prieš tokią diskriminaciją. Jei valstybė gina gėjų, lesbiečių, nelegalių imigrantų teises, kodėl tada neginamos senolių, kurių yra gerokai daugiau? Tai yra baisi neteisybė.
Naujausi komentarai