Kaltas ne S. Skvernelis, o „litovcai“

Vilius

Vilius portretas
Litvinai-pataisau,ne litovcai,Lietuvoje pilna ju.

gintas

gintas portretas
puikus straipsnis. visiskai pritariu.tik dar pridurciau kad ne tiek LITOVCAI, kiek HOMO SOVIETICUS

Deina

Deina portretas
Visiškai teisingai!!!!

Samir Valunta

Samir Valunta portretas
Invalyde, surenk spaudos konferenciją, ir sukviesk "litovcus","spaudos "IŠGAMA".

R.

R. portretas
Vulgarus, provokuojantis pyktį, kiršinantis žmones straipsnis. Galėtumėt savo gebėjimą rašyti išnaudoti teigiamai, pozityviai (:

Noo

Noo portretas
Esu ta valkata, kuri bastosi po pasaulį. Nes dirbu Vokietijoj. Lietuvių taip niekinama pensininkė, kuri plauna vokiečių seniamas užpakalinius. Neveronių, kad pensijos mažos, kad neturiu pinigų vaistams , geresnei mesai ar komunaliniams mokesčiams. Neprašau jokių lengvatų, pašalpų ar išmokų. Uzdirbu pusantro tūkstančio per mėnesį ir grįžusi namo visus pinigus išleidžiu Lietuvoj. Ir dabar dar esu Vokietijoj, negrisiu kol nesibaigs karantinas . Nors norėčiau. Ir vėl leisiu uždirbtus tūkstančius. Ir jei, neduok dieve , užsikresčiau virusu ( čia tikrai ne, nes rimtai saugau save ir savo globojamus senukus) , tai tikras lietuvis mane prakeiktu už tai, kad ji isnaudoju?

Litovcas

Litovcas portretas
Negaliu ziureti kaip del sios ligos ivezimo i lietuva kaltinami emigrantai. Iveze cia dirbantys lietuviai, slidinejantys italijoje. Emigrantus puldineja tie, kurie patys savo seimose neturi emigrantu. Jei turetumet taip nekalbetumet. Daug emigrantu uzdirbtu pinigu isleidziama lietuvoje,tai ir parama tevams,giminaiciams.is emigracijos grize cia kuria savo versla tai irgi duokle lietuvai. O neatsakingu zmoniu visur pasitaiko ir tarp emigrantu ir tarp musu, cia gyvenanciu. Taip, kad platiname virusa visi

Sustokit zmones!

Sustokit zmones! portretas
Straipsnio autoriui gėda turėtų būti.. dauguma lietuviu grizusiu vezdavo uzdirbtus pinigus i Lietuva. Ne jie kalti kas Lietuvoje mazos algos ir tenka atskirai nuo seimu toli dirbti... Zmones vaziuodavo gal net ir nelegaliai dirbdavo, kad seima negyventu is pasalpu, tai ka jiems po tiltu gyventi kai sienas uzdaro.. Cia vyriausybe kalta, reikejo is karto greztus karantinus daryti pasirasant ir baudas skirti uz nesilaikyma koki 1000 eur ir sedetu visi, o ne tiketi pasizadejimais. Prie Lenkijos sienos ne litovcai kalti kad lenkai nusprende pries nosi uzdaryti siena, nors turejo po dvieju dienu.. bjauru skaityti, kai tautieciai taip nekencia vieni kitu. Toks laikas baisus, kad nezinai kas geriau, bukime supratingi.

Algis

Algis portretas
Kokie patriotai parvyko su dovanėlėmis į Lietuvą, dar ilgai kentėsime nuo to. Prisiminė Lietuvą tik tada, kai užpakaliai ėmė svilti ir nori nė cento tėvynei nedavę naudotis visomis paslaugomis. Susimokėkit pirma už tai!

Kibiras coronos

Kibiras coronos portretas
Labas mieloji gimtine as sugryzau ... Bet nepergyvenk ilgai nebusiu siek tiek pasinaudosiu ir ate....

Jolanta

Jolanta portretas
Tu pats Litovcas! Kiek valdžia sumokėjo tokį , straipsnį parašyti. Šitoje šaly paprastas žmogus yra niekas ir savo žmonėmis pakliuvus į bėdą nesirūpina! Dar išsityčioja! Lenkus mes išleidome grįžti į Lenkiją.....bet lietuviai ne žmonės!!! Prakeiktas feisbukas pilnas propagandos ir neteisybės!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Šventa tiesa!

Gintaras

Gintaras portretas
Puikus straipsnis...viskas į dešimtiką

Dalia

Dalia portretas
Straipsnio leksika gal, kaip komentaruose sakoma, ir baisi, bet mintys teisingos. Grįžta, žinoma, ir normalūs žmonės, bet daugelis - lietuviški morozai, kurie težino tik " tūsintis" , o ne dirbti. Nepriklausomi užsienio ekonomikos ekspertai vieną iš pagrindinių didelės krizės priežasčių įvardina didelį skaičių nedirbančių parazitų.

Domas

Domas portretas
Nereikia visko suplakti.Dauguma išvažiavo,nes gobšuoliai"verslininkai"su anksčiau valdžiusiais smaugė visus.Pats dirbau ten,visokių mačiau,taip pat ir atsikrausčiusių brudų.Dabar reikia visiems drausmės,valdžios klausymo.O jei neklauso-pažiūrėkit kaip demokratinėj Indijoj-Lazdom.

Erika

Erika portretas
Kaip ir galetu buti tiesa, bet autoriui ramybes neduoda ''bolsevikiniai iprociai'', o ne tiesiog zmoniu nesuvokimas situacijos rimtumo. Toks jausmas, kad autorius parase straipsni tiesiog paloti. Tiesa, apie ta autobusa, kuris grizo 23.55, reikejo autoriui pasidometi daugiau pries rasydamas. Mano vyras dirba Prancuzijoje ir labai pergyvena, kad nespejo grizti. Pergyvena del to, kad seima gali susirgti ir jisai nepades, kad jo mamai 90 metu, ir neduok Dieve, su ja kazkas atsitiks. Zmones grizta su ta mintim. Reikia mylet savo tauta, kokie jie bebutu.

Anonimas

Anonimas portretas
čia kalba eina ,apie visus ,tokius ,kurie niekur normaliai nedirba ,nei Lt,nei užsienyje....vagys ,aferistai,tie ,kurie niekur nemoka mokesčių ,ir dirba nelegaliai

vidas

vidas portretas
tie kurie dirba uzsienyje daugiau pinigu parsiuncia i lietuva, nei ji gauna kasmet paramu is eu sajungos.. plius ne savo noru isbego i uzsieni dirbti daugelis..o tik delto kad naivus ale patriotai like lietuvos seni pirdilos istisai balsuodavo uz dvi pagr genocidines socdemu ir konservu partijas.. kurios tycia sunaikino didziaja pramone lietuvos, ar isporceliavo ja uz centus kitoms salims..

Algirdas

Algirdas portretas
Pritariu šiam straipsniui, db dar dejuoja, kad sąlygos blogos ir ttt. Nori po visą valstybę dar labiau išplatinti, o kas jiems juk.. Aišku yra keletas žmonių kurie tikrai elgtusi tinkamai, bet tautiečiai prieš tai grįžia įrodė kaip pramogauti moka... Tegul juos ir kaltina..

Nu jo

Nu jo portretas
Straipsnio leksika tiesiog baisi. Jūs visiškai nužmogėjot ponai tikrieji Lietuvei. Nei kultūros nei proto. Visiškas barbarizmas.

Edita

Edita portretas
As esu lietuve, bet sitoje, situacijoje man geda uz visa Lietuva. Ka mes mokam? Rekti, dejuoti....ir tai jau madinga....as neslepsiu esu Vokietijoje siomis dienomis. Stebiu ingormacija ir sioje salyje ir Lietuvoje....ji nieko nesiskyrenti nuo Lietuvoje, gal net tikslesne....bet kas vyksta cia zmones girdi kas yra sakoma...o lietuviai eilini karta su savo degredavusiu mastymu....pridare gedos visai EU. O svarbiausia net negasdina zodis MIRTIS. Nebeliko nieko svento....tai manau, tai turejo buti, nes baisu kas dedasi zmoniu galvose. Musu Lietuva grazi, svari, sioje situacijoje norisi rekti ant tu MADINGU egzemplioriu....isvaziavo is LT , o dabar kaip ziurkes lekia i LT. Ir dar rekia kad jais turi padirupinti.. Uz musu moketoju pinugus...SLIKSTU. Aciu Prezidentui, vyriausybei , ministrui A. Verygai uz jo blaivu mastyma.

Tyrėjai

Tyrėjai portretas
Kas ištirs ir paviešins - apie keliautojus- mežiotojus po PAR ir kokią naudą/ žalą jie parvežė Lietuvai

Jonas

Jonas portretas
- tikras litovcas.parvežè virussà iś Afrikos. Kaip ck iśrinktàjį pravarè pro dvieju ligininiû palatas, skirtas iśrinktiesiems., užkrètè daugybę nekaltù panevežiečiû

RC

RC portretas
Bukaprotis veislinius lietuvis...

Toros

Toros portretas
Tu kaska sumaisiai. Ar buvai nosi iskises is savo urvo ir paziurejes aplink. Taip as esu gryzes pries karantinus. Pries tai supirko zmona maista butinus dalykus dviem savaitem. Uzsidariau vienas name. Ir zinai triperscike kad tavo numyletiniai sniurais varo i parduotuve. Ir per kiemus. Nesupranta tavo aslajobai ka visiem karantinas. Tai paaiskink jiem pries ciulpdamas kokia situacija. Del keliu traumu tavo manymu visi tokie. Sliapia gimei sliapa esi

Anonimas

Anonimas portretas
Paprieštarauti noriu lt.jie gryžo į tėvų žeme ne mirt,o tėvus ir kaimynus išmarint.

Danguolė

Danguolė portretas
Lietuvą pravalys,kad nereiktų pensijų mokėt.

Anonimas

Anonimas portretas
Cia tau raso vairuotojas kuris atvaziavo su 34 keliaiviais prie Lenkijos Vokietijos sienos.Autobuse buvo 12 lenku 10 lietuviu likusieji uzsiecieciai.Siena pravaziavom 23-55.Lenkai net dokumentu netikrino.Tu ten net nebuvai ir nerasyk daugiau nesamoniu.Autobusas buvo reisinis bet ne turistinis.

Lt

Lt portretas
Labai teisingas komentaras. Baisu matyti tuos bedancius išsigimėlius kurie čia grįžta nes fabrikus uždarė. Sukišti visus reikėjo į lukiskes, nes yra laisvos kameros jiems karantinuoti. Gerai kad barai uždaryti nes šitie valkatos sėdėtų ten ir virusą platinų. Tegul žūsta savo tevu namuose urodai.

Nėra

Nėra portretas
ko už teisybę pykti.

Regina

Regina portretas
Tai litovcas gal reketininku dirbai, nes normaliam darbe uzsienyje šiais laikais tiek neuzdirbsi , prieš 10 ar daugiau metų dar būčiau patikėjusi, bet dabar algos daug kur krito.

jk

jk portretas
kas gryžo,gi valkatos alkoholikai ir buduliai,neramina vis besitesiantis šsiu babuinu priemimas,juk taip karantinas niekad nesibaigs.vyt atmarozus iš kur atvyko,be gailescio,nes jie atneše ligą.jei nuo vasario pradzios valkatos atvyke butu privalomai karantinuoti,viruso LT nwbutu ir normaliai gyventumem.tai jie kalti del visko.pilnas KAUNASauto su UK ,NORGE NUMERIAIS,taciau matai ,kad jie vaziuoja sovietiškai,be posukiu,bet kaip uzlidineja keldami avarines situacijad,reiškia vakaruose nieko neišmoko,net dantu valkatos nesusidejo,jie neverti jokios pagalbos tik paniekos.OSKVERNAS su VERYGA SAVO DARBO NEATLIKO,mulkiai ir gyvunai ilgom ausim,kiek ši šutve vaizduos dirbancius? paprastu kaukiu niekur nera.o jie vakarais moko kitus kaip elgtis.jukškiaules nuo lovio

Vladas Mazelis

Vladas Mazelis portretas
Aš visas savo ir šeimos keliones planuoju ir bilietus perku prieš 6-9 mėnesius iki kelionės. Dažniausiai tie bilietai yra negrąžinami. Skrendi arba prarandi pinigus. Laimei, negyvenu litvocų Lietuvoje, kur tautiečiai nepraleidžia jokios progos prakeikti, įžeisti, pažeminti saviškius kiekviena ir bet kokia pasitaikančia proga.

Kestas

Kestas portretas
Pykit,nepykit,bet tai tiesa

60+

60+ portretas
labai geras ir teisingas straipsnis,gerbiu S.Pociu uz jo astria plunksna,sekmes

Gintas

Gintas portretas
Teisingai, švelniai parašyta, Grįžo "patriotai" akivaizdu!

Zales

Zales portretas
Atmarozo rašinėlis, patinkantis žemo lygio atmarozams.

Kas

Kas portretas
Per avinas?!

Anonimas

Anonimas portretas
litovco sapaliojimai litovcams patinka

Pastaba

Pastaba portretas
Iš Vokietijos daugiausia grįžo darbininkai, pirmieji atleisti iš darbo. Nereikia teisti. Straipsnis atskleidžia autoriaus prastą dvasinę būseną. Pyktis gimdo žiaurumą

Rytis

Rytis portretas
Viskas beveik teisinga.Beveik. Bet lėktuvais daugiausiai sugrįžo studentai. 80 proc. O budulių ir slidininkų- likę 20 proc. Nestumkime visų į vieną duobę... :(

Taigi

Taigi portretas
Labai tikslai parašė, be jokių lialia, ką ir daugelis galvoja, o tie kurie rašo apie žema lygį matomai virusu importuotojai, įrašas iš kelto Klaipėdoj patvirtina, patvirtina ir begalė skambučių į policiją apie sugryzusiu fiestas.

Barbora

Barbora portretas
Šaunuolis autorius rėžė tiesą į akis. Ačiū, aš jums pritariu.

Iš aukščiau

Iš aukščiau portretas
Tai ir gerai, šis virusas ir buvo paleistas sukurtas su tikslu pravalyti....viskas bus gerai..

Senioks

Senioks portretas
Kad ir riebokai parašė, bet teisingai. Brangiai mums kainuos tie buduliai koronaturistai

Rimvydas

Rimvydas portretas
Visiškai žemo lygio straipsnis. Gėda autoriui.

MZV

MZV portretas
Taip galvojam dauguma, bet aciu Dievui, kad atsirado tvirtas zmogus kuris pasake tikra musu visu nuomone...bet ar tai pades mastyti blaiviai, o ,,litovcai" toliau saipysis ir galvos kokie jie kruti...

.............

............. portretas
Reikią, kad kažkas vieną kartą parašytų tiesmukai, aš sakau šaunuolis autorius. Negyvenu Lietuvoje, bet mano uždirbti pinigai keliauja mano šeimai. Jie norėjo, kad grįžčiau, bet per daug aš juos myliu, kad vežčiau tą š..ą namo. Likau toliau dirbti. O kas vadalojasi po pasaulį, kai jau yra karštą, nėra atleidimo. Būtų labai smagu, kad visi va tokie susimokėtų už gydimą, galėtų Lietuvos Vyriausybė priimti tokį įstatymą. Sėkmės visiems sveikai mąstantiems, kuo geriausios sveikatos linkiu.

litovcas..

litovcas.. portretas
per 4 m lietuvon persiunciau 150 000..ti bled..ir negaliu gryžt!

Eugenijus G.

Eugenijus G. portretas
Labai žemo intelektinio lygio straipsnis.Net nejauku skaitant,kai supranti,kad tokie žemo intelektinio ir kultūrinio lygio individai,rašinėja blevyzgas ir taip formuoja nieko negeresnių tautiečių nuomonę.Kvailas mases lengva programuoti,kai tuo užsiima manipuliatorius.

Ona

Ona portretas
Supper straipsni atkirtis tiek poch.....tams,tik visokiems simasiams,grubliauskam su eksprezidente priešakyje. Stiprybės ir susikaupimo visiems blaiviai mąstantiems. Ačiū medkams ,pradedant gydytojais,baigiant slaugutėmis ir visu kitu personalu.AČIŪ!!!!AČIŪ IR MIESTO MERAMS TYLIAI DIRBANTIEMS SAVO DARBĄ žmonėms ir miesto gerovei.

jūra

jūra portretas
labai teisingas straipsnis Dėkojame už išsakytas mintis

Niekas

Niekas portretas
Nekirsinkit tautos!! Straipsnis labai zemo lygio, slykstu skaityti, kaltinkit kinus kad uzveze i europa, kaltinkit italus kad laiku nepristabde, sitas virusas anksciau ar veliau butu atejes i Lietuva, kiek zmogus turi tureti prikaupes savyje pykcioo, kad sitaip kalbeti zema, baisu. Straipsnis turbut nupirktas

R

R portretas
Puikus straipsnis, gėda marozams ir šlykštiems mužikams...Amžinai nepaėdę ir reikalus neatlikę. Neliko Lietuvoje "TIKRŲ" žmonių...Kur ta vienybė, a? Egoistai, savanaudžiai.Gal nesiplėsiu:(( Nespėsim piktintis.

Beleikas

Beleikas portretas
O kai Litovcai pinigėlius suvežinėjo į gymtaja žemelę ir kėlė vidaus produktą,išlaikė savo šeimas ir tėvus,nes Lietuvelei nusispjauti į tai buvo,kodėl tada visi patenkinti buvote ir niekas apie tai nei puse žodelio nerašėte,savanaudžiai.Gėda skaityti tokiu autorių straipsnius.

Jolita

Jolita portretas
Ačiū, geras straipsnis, taikliai. Šaunu, kad Lietuvoje yra tokių protingų žmonių.

uzknisa tokie

uzknisa tokie portretas
o ko visi begiot dirbt po uzsienius, Lietuvoj reikejo dirbti ir uzdirbti o dabar kai beda tai kur tu musu Tevyne priimki

Dar

Dar portretas
tokio arsiai sveiko ir protingo staripsnio neskaiciau.Aciu autoriui uz taikliai ir kietai isakytas mintis.

P

P portretas
Prie ko čia sovietų babuinai,čia jau nauja karta,kuriai viską duok.Nusibodo jau,kas biški iš kart sovietiniai.

Jura

Jura portretas
Labai teisingai parašyta

Kostas

Kostas portretas
superinis straipsnis

Trojus

Trojus portretas
Šaunus straipsnis. Tikra tiesa apie dalį ubagų staiga prakutusių iš žmonių išnaudojimo ir kyšių ėmimo ir tapusių dvasios marozais.

Keista

Keista portretas
Man tai truputį keista,kad šmeižiami, tie kur savo laiku, aukodamiesi vyko į uźsienį, dirbti kad šeimos duonos kąsnį turėtų, milijardais į LT pervedami pinigai buvo, o dabar kalčiausi lieka, gerbemieji būkit sąmoningi ir tesaugo jus Dievas

O

O portretas
ką rusiškai litovcai yra keiksmažodis?? :-) Tai gal geriau pavadinti LUGANAIS!

Jons

Jons portretas
Visa tiesa parašytą,

Partizanas

Partizanas portretas
Nenusiminkite, demagogas Vytenis Povilas jus stebi termovizorium! Keista Skvernelio ir Verygos pozicija...Visi protiškai sveiki žinojo, kad dar sausio-vasario mėn. reikėjo gaminti dezinfekuojančius skysčius, kaupti kaukių (respiratorių) atsargas ir t.t. Karantino pradžioje reikėjo priverstinai izoliuoti staiga Lietuvą "pamilusius" iš užsienio, kad darbe neužkrėstų kolegų medikų, nereikėtų uždaryti gydymo įstaigų. Toks neveikimas primena paprastą SABOTAŽĄ. Pamatėme, kad ministerijose, prezidentūroje dirba žmonės, kurie žino tik tris žodžius...iššūkiai, lūkesčiai ir lyderiavimas...Popierinių džiunglių tigrai.

kauniete

kauniete portretas
...Toki pikta -S.Pociu dar neteko girdeti!. Bet viskas taip ir yra [[O!! ...tas gabaliukas …"bolsevikinius iprocius demonstrave ,,,'litovcais "save pristatantys rusai , sovietinio b-a-b-u-I -n-o prigimti demonstravo .." verzesi I Lietuva keikdami musu valdzia…...

mm

mm portretas
Visas straipsnis būtų teisingas, išskyrus frazę "likę lietuviai atsakingai ruošėsi karantinui". Tai tikrai atsakingai pasiruošete.

Ar dar nenusibodo?

Ar dar nenusibodo? portretas
Neišdegs jums, troliai, supriešinti lietuvių tautos, sukiršinti išvykusius ir likusius.

Ne_emygeriams

Ne_emygeriams portretas
Gerai konstatuota - parazitai emygeriuisciai parazituoja musu mokescius iki pilnametystes ar universiteto baigimo. O po to vietoj dirbimo LT labui, kelia kitu valstybiu ekonomikas. O kaip sveikatos problem, vel cia parazituot. O paskui kai gerai vel uzsienio valstybes labui dirbti. Emygeriai - Lietuvos parazitai

Į tą

 Į tą portretas
komentarus(ale) rašančių palatą, kad,, corona,, įsisuktų, gal tie,, UAB,, --istai išstiptų

Tūpas autorius

Tūpas autorius portretas
Tokius debilus, kaip Pocius, reikia izoliuoti, nes jie atneša daugiau žalos, nei virusas. Tai tokie išgamos, gaudami už užsakomus straipsnius judo sidabrinius, savo tautiečius galėtų nušauti, įvardijant-nušoviau litovcą. Prasigėrei, vyfuk, galutinai.

Ana

Ana portretas
Nelaimeliai atvykeliai, jei ne jie vistu pesiotojai, niekas lietuvelej nesirgtu, kam juos ileido ir dar isileidzia, nesiotojai nelaimingi. Tegu moka lietuvai pinigus atvykeliai. Juk siaip, grize giriasi, kad gali viska sau leisti.

Tiesa

Tiesa portretas
Tikra tiesa, pritariame visu šimtu procentų, nes jau atsibodo nuolat už visus darmaėdus skolas mokėti, ir dar pensiją kasmet tolina, kad tik jos nesulauktum.

To Vinis

To Vinis portretas
Apie kokią sąžinę gali vograuti, Vinie?

Vinis

Vinis portretas
Absoliučiai budulinis straipsnis, vien emocijos ir neapykanta.. neprofesionalu. Liurbiai rėksniai neturi blaivaus mąstymo ir sąžinės, gaila...

Vil

Vil portretas
Labai daug teisybės. Faktiškai su viskuo sutinku.

Marija

Marija portretas
Super straipsnis.Žmogus parašė tiesiai šviesiai be pagražinimų.Bet dabartiniams buduliams kitaip nedašyla.Tik grįžtantys kalti dėl viruso paplitimo.Nuo vasario pabaigos buvo prašoma niekur nekeliauti,visiems grįžti.Niekas nepaisė,o dabar kaip skėriai iš visur varo.Ir dar priekaištauja,kad reiks mokėti.Dar ne tiek jus reik apmokestint-mažiausiai po 2000-3000.Gal dar sutikti su duona ir druska ir "Kepurinę"sušokti.Parazitai,brudai,pašalpiniai.Juos reiks dar ir maitinti,prižiūrėti vos ne lopšines padainuoti.Kiek tai mums visiems kainuos,o jie po pandemijos dauguma grįš vištų pešt ir Lietuva jiems nebus vėl reikalinga

Anima

Anima portretas
Be abejo,ne visi išvykę dirbti yra ,,litovcai'.'Litovcai tie,kurie nei ten,nei čia garbės nedaro.Parvykus į Lietuvą jiems pirmiausia rūpi su kompanijom gerai paūžti,nekreipiant dėmesio dėl savo atvežto užkrato pasekmių,o sulaukus geresnių dienų,spjauti į pandemijos nukamuotą Lietuvą ir vėl lėkti sau naudos ieškoti į sotesnes šalis.

Ona

Ona portretas
Jus ne virusas išpjaus, o neapykanta vienas kitam. Nevalgykite vienas kito, geriau jau makaronus ir grikius. Skanaus ponai visaziniai.

Vo blin

Vo blin portretas
Tai išein, kad po užsienius tik turistai vadalojas, o seimūnai ir ministrai ne? Turistai nors už savus važinėja, o valdžiažmogiai už mokesčių mokėtojų pinigus ir trankosi, ir gydosi, jei ką. Tai kas čia didesnis litofcas?

Litovcas

Litovcas portretas
Užstojo litvcų premjerą)))

grybauskaite su linkevicium ir URM priveze xoxolu banderu

grybauskaite su linkevicium ir URM priveze xoxolu banderu portretas
,bulbasu ir arabu su afrikieciais ....stai visi kas savaite ir gastroliuoja tai y xoxliandija tai atgalios y lietuva su carona virusu....

va va Sauliau ,,,eina na**ui,,, o juk

va va Sauliau ,,,eina na**ui,,, o juk  portretas
neperseniausiai rekei visa gerkle[su sustausku] kas pries lansbirky tas pries mane tik konservatlyberastai tevyne isvaduos ir anot visu laiku [nevykusio],,prezideno-patriarcho,,,--tuoj gyvensim kaip amerikoj ,o svedai su sveicarais mums pavydes.... milijardus pasiskolino -pasidalino , bankus apiplese milijardines skolas pagamino -kurias reikes tiems lietuvos ubagams atidavinet, tauta isvijo , savus pasigamintus -naujuosiuos konservatpederastukus dabar siuncia y europa vagiliaut [nes jie nieko absoliuciai nemoka--isskyrus kaip tik vogt]/... va tau ir parveza visa bukieta egzotikos pradedant sifiliu Ebola, baigiant caronavirusu, laizykites ka prizadejo jusu patrijarchas ta ir turi -kas amerikoj ir europoj ...tas ir pas tave lietuvoj....

Įdomu

Įdomu portretas
Ir kuo jau autoriaus žargonas skiriasi nuo tų litovcų?

...,

..., portretas
Pagaliau teisingas poziuris i vatnykus valkatas.

Anonimas

Anonimas portretas
Litovcai jokios korone neveža. Akivaizdus melas. Užsidarė per korone darbai. Žmonės pravažiuoja namo pas savus, draugus. Pirmai kalta Rusija, seneliai ištremti į Sibirą. Dabar kas ištrėmė, tai Lietuva ir jos draugė, partnere iš Kinijos. O jei Italijoje vyksta korone, tai ir neaišku, kaip valdžia rūpinasi. Nes Kinijoje jau korone apsiramino.

Iš dalies galima būtų sutikti

Iš dalies galima būtų sutikti portretas
su p.S.Pociumi ,bet labai jau grubiai parašė savo nuomonę. Vyriausybė nesitikėjo ,kad grįžusiems neužteks nuovokos likti saviizoliacijoje bent dvi savaites. Pasirodo ,kad žmonės pajėgūs suprasti tik prievartą.O gaila - dabar galima tik alkūnes nusigraužti ir ,žinoma , kiek kas pajėgia keikti valdžią . PAMOKOS PRIVALO būti išmoktos visiems laikams : tiek valdžioje esantiems žmonėms,tiek visiems piliečiams . Ne tokios išsivysčiusios ir turtingos šalys pritrūko įvairių priemonių ,tai lieka tik medikams dėkoti už pasiaukojamą darbą . Tikriausia , NIEKAS nenorėtų būti ir dabartinės valdžios vietoje .

RADŽVILO IR JUOZAIČIO KAMASUTRA

RADŽVILO IR JUOZAIČIO KAMASUTRA portretas
Valdžia yra visuomenės atspindys, skverneliai, karbackiai ir verygos yra verti litovcų, o litovcai- skvernelių, karbackių ir verygų. Dauguma litovcų balsavo už skvernelius, nes tikėjosi, taip bent kažkaip nubausti Landsbergius ir Kubilius. Dabar litovcai nepatenkinti, bet užtat litovcų babytės ir tėveliai laimingi, nes karantinas primena stalininius- brėžniavinius laikus, kai viską už tave sprendė valdžia ir nereikėjo naudotis savo galva, o nostalgija- žinia yra galingesnė liga už bet kokį medijų išreklamuotą virusą

naivuolis

naivuolis portretas
O kas kaltas dšl tų "litovcų< atsitempimo į teritorinė Tėvynę? Gal bakstelėkite pirštu į skvernelį, nausėdą, verygą ir kitus valdančiuosius, arba turinčius valdyti dabartinę situaciją,? "litivcų" srautas jų dėka dar vis nemažėja: skvernelis, veryga, nausėda dar vis negeba pasimokyti, kad ir iš tos pačios Lenkijos, Latvijos ar Estijos> Neįgalumas aukščiausiame laipsnyje

nykus straipsnelis

nykus straipsnelis portretas
Labai vienpusiškas straipsnis. Lengviausia apkaltinti visus grįžtančius - kiek tarp jų valkatų ir kiek normalių žmonių, dirbančių pagal trumpalaikes sutartis kitose šalyse? Bet autorius nori išsikeikti, tai čia ir yra jam gera proga taip padaryti. Važiavo autobusas - kaltas ne vežėjas, kuris nepaisė karantino, o keleiviai... Gaila, bet autoriaus nuovoka šiuo atveju neadekvati.

Jonas

Jonas portretas
Italai ,ispanai ,prancuzai gal irgi sovietiniai babuinai...parasyti bet ka ...pliurpalas..

Fj

Fj portretas
Super srtaipsnis

Kazimerka

Kazimerka portretas
Kapitalizme tevynes nei dievo nera -tevyne ten kur moka o dievas tas kas moka

Ssss

Ssss portretas
Tobulas straipsnis, dieve duok tam žmogui sveikatos, paskačius komentarus akivaizdi tiesa tik patvirtinama.

Tokia

Tokia portretas
veika prilygintina Seimo langų daužymui, visiem tiem veikėjam turi būti iškeltos baudžiamojiso bylos ir priteista atlyginti padarytą finansinę ir moralinę žalą valstybei.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Tik nereikia sitos sukrostos mitologijos, Lietuvos gelbetojai siuncian pinigus i Lietuva. Visu pirma man niekas nieko neatsiunte, I LIETUVA VIRUSAS BUVO IVEZTAS. Klausimas: Kuo kalti mano seneliai , kad dabar jie tures mirti del situ padugniu parvezto viruso?????

Ne litovcai

Ne litovcai portretas
Jokie litovcai nekalti-tai konservų vajus prieš rinkimus.Kas sugeba prie bet kokios valdžios tūrėti naudos ogi konservatoriai ir jų šakniniai-manau supratot,kad tos pažadėtos žemės ateiviai-visada ir visur ieško ir griaudami viską ima tai kas jiem naudinga arba prireiks.Jukš nuo mūsų nedoreliai!

Anonimas

Anonimas portretas
O per ka gyvenat,per emigrantus,nes jie siuncia pinigus tevams.Bankai procentus pasiglemzia.Korone kalta.Lietuviai sveiki parvaziuoja,nemeluokit.Specialiai stabdot emigrantus su kaltinimais,kad jie parveza.Italai tokie chytri,kodel neissigydo,specialiai sedi namie.Kokia ten problema,kad mirtingumas didelis,kazkas matyt ne taip daroma.Kinijoj gerai,mirtingumas sustojo.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Atsirado Ozio pimpalas, prades cia rusiuoti i ozius ir ozesnius. Aisku kaip visada kalta tarybu sajunga, nors tie jaunieji oziai apie tarybu sanjunga supratima turi tik tiek kiek yra girdeje pasaku is oziu fermos kupriuko muzikanto

gr

gr portretas
Parašyta šventa tiesa,tik bijau,kad tie bedančiai "treninginiai" valkatos,nei interneto,nei spaudos neturi ir neskaito.Ko gero ir veidrodyje savęs nėra matę,kitaip nustiptų iš siaubo,nereikėtų net corono.

Anonimas

Anonimas portretas
Pociau, tu ne teisus kaip ir visi kiti, galvoji visi grizta del savo noro, cia musu europos sajunga siuncia i karantina namo. Del babuinu, tai musu valstybe issaugo tokius, kurie migroja i kitas salis kad uzdirbti ir isgyventi o ne sovetai kalti

Anonimas

Anonimas portretas
Nu nenusirasyk,patys ta padaret ,kad zmones emigruotu.Patys prisivoget,o zmonems spyga.Dabar emigrantai kalti.Per emigrantu atsiustus pinigus,valdzia ir klesti.Apie Lietuvos zmones ,nei negalvojot,parduodami,sunaikindami viska.Dabar gryna mela skleidzia.Atsipeikek!!!!!.

Taigi

Taigi portretas
Labai teisingas straipsnis...

Petras

Petras portretas
Suprantu kad turistus keliautojus grazina namo bet kam isileisti emigrantus kurie gyvena uzsienyje
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Apie rekordus ir kaukėtus zuikius
  Apie rekordus ir kaukėtus zuikius

  Kai pernai prieš Velykas Kauno specialiosios mokyklos kieme buvo pasiektas Lietuvos rekordas – padedant ugniagesiams gaisrininkams iškelta 12,4 m verba, atrodė, kad ji parėmė dangų. Ir išties – verba saugo nuo ligų, nelaim...

 • Mama ar pamotė?
  Mama ar pamotė?

  Kai ant dalybų stalo milijonai, negali neįsitempti. O kur įtampa, ten ir aistros. Nėra metų, kad sporto pinigų dalybos nesukeltų emocijų. Bet kodėl šiemet aistrų ugnys liepsnoja itin vaiskiai? ...

  2
 • Benito – politinis virusas
  Benito – politinis virusas

  Kartą gyveno Benito, jis buvo virusas. Daugelis veikiausiai atrėžtų, jog virusai nėra priskiriami gyvajai gamtai, todėl jų egzistencijos negalima vadinti gyvenimu. Tačiau Benito ir nebuvo paprastas šios rūšies atstovas. Daugelis virusų ...

  1
 • Koks atstumas skiria sofą ir kultūrą?
  Koks atstumas skiria sofą ir kultūrą?

  Atstumas – žodis, geriausiai apibūdinantis šias kelias savaites. Atstumas susitikus kaimyną, kolegą ar bičiulį – rekomenduojama ne mažiau nei 2 m.; atstumas gatvėje, parke, parduotuvėje – rekomenduojama ne mažiau nei 2 m.; at...

  1
 • Svaiginamas 1990-ųjų kovas
  Svaiginamas 1990-ųjų kovas

  Prieš 30 metų buvau keistas bėglys – mėginau ne pabėgti nuo sovietų tarnybų, o joms pasiduoti. Buvau ką tik atvykęs į Lietuvą, nepaisydamas sovietų vykdytos pasienio kontrolės, gavęs istorinę vizą Nr. 0001. ...

  1
 • Ozoninė cinizmo šventė
  Ozoninė cinizmo šventė

  Didžiai reikšmingi Seimo nariai sunkią pandemijos valandą posėdžiui rinkosi į dailiai išdezinfekuotą parlamento salę. ...

  21
 • Nuotolinis mokymas<span style=color:red;>(is)</span> tik dalinai kompensuoja prarastas studijas
  Nuotolinis mokymas(is) tik dalinai kompensuoja prarastas studijas

  Visame pasaulyje susidarius neeilinei situacijai visuomenė susiduria su begale iššūkių įvairiose srityse. Vienas jų – ugdymo įstaigų veikla. Nuotolinio mokymo ir mokymosi galimybės šiais technologijų laikais tikrai labai did...

  2
 • Panaudota pagal paskirtį
  Panaudota pagal paskirtį

  Koks žodis tinkamiausias situacijai, kurioje dėl karantino atsidūrė Lietuvos švietimo bendruomenė, apibūdinti? Chaosas? Katastrofa? Tragikomedija? Absurdo drama? O gal gebėjimų patikrinimas? Egzaminas? Atsakymą bet kuris iš mūsų pateik...

  1
 • Pavargusiems nuo koronaviruso – džiugios naujienos!
  Pavargusiems nuo koronaviruso – džiugios naujienos!

  Į Venecijos kanalus sugrįžo gulbės ir delfinai. Užsikrėtimą koronavirusu galima nebrangiai nustatyti virgulių pagalba, o nuo jo pasveikti padeda vitaminas C, imbieras bei kai kurie eteriniai aliejai. Dezinfekcinį skystį galima pasigaminti namie &ndas...

  3
 • COVID-19 ir gamta: vilties žiežirba ar atokvėpis prieš paskutinį smūgį?
  COVID-19 ir gamta: vilties žiežirba ar atokvėpis prieš paskutinį smūgį?

  Sakote, sugrįžo gulbės ir delfinai į Veneciją? Sakote, dangus virš didžiųjų pramonės centrų prasišvietė pro teršalų debesis? Sakote, gamta atsigauna? Bet ar tikrai? Kaip ilgai namuose išsilaiko prieš Kalėdas atli...

Daugiau straipsnių