Arešto orderis jam buvo išduotas dėl įtariamų nusikaltimų žmoniškumui, kai per narkotikų karo operacijas nuo policininkų, samdomų žudikų ir savigynos būrių žuvo daugiau kaip 6 tūkst. žmonių.
Tai oficialūs Filipinų paskelbti duomenys. TBT prokurorai mano, kad šis skaičius gali siekti iki 30 tūkstančių.
Bet yra dar vienas, kurio teismo Hagoje labiausiai laukiama. Jis per pastaruosius trejus metus vien savų myriop pasiuntė beveik 900 tūkst., neskaičiuojant pražudytų bei suluošintų priešininkų karių ir civilių, ir pavogtų vaikų. Ir tai dar ne pabaiga, nes vargiai jis pats suvokia, kaip dabar visą šitą pragarą užgesinti, juolab nagus yra sumerkęs ir daugiau kur, siekdamas dar didesnės savo valdžios ir manipuliavimų kuo platesnėse teritorijose.
Tik štai nesėkmė, Rumunijos Konstitucinis Teismas atmetė kraštutinių dešiniųjų politiko, Kremliaus protežė, skundą dėl sprendimo, draudžiančio jam kandidatuoti pakartotiniuose šalies prezidento rinkimuose. Maskva neįvertino rumunų, pamiršę, kaip šie be jokio tarptautinio tribunolo labai greitai nusprendė savo tautinio pabaisos N. Ceaușescu likimą.
Tada nespėjo įsikišti nė Kremlius. Tad Sirijos diktatorius B. al Assadas, puikiai suvokdamas, jog už skerdykla su kankinimų kalėjimais paverstą šalį ir penkis dešimtmečius trukusį brutalų jo klano valdymą jis turės atsakyti savo galva, todėl sumaniai buvo parengęs planą „B“.
Pasirodo, visiems pasaulio žmogėdroms saugiausia šiuo metu yra Maskvoje, tačiau Haga tebėra atvira pasiūlymams.
(be temos)
(be temos)
(be temos)