Krepšinio grandų taikos sutartis

ei

ei portretas
Kokios čia girtuoklio sapalionės???

TT

TT portretas
"...pažadėjo atskleisti žaidėjus ir krepšininkus, kurie parduoda rungtynes." ----koks skirtumas šiuo atveju: žaidėjas ir krepšininkas. Trenktas rašo

ar

ar portretas
ar jau visai nukvaišot? šiandien jau balandžio 2, tai nereikia perrašinėti vakarykščių "naujienų".

haha

haha portretas
biski pavelavot. visa para kazkaip sakyciau :D

Volodia tu gi ne sajudis

Volodia tu gi ne sajudis portretas
siandiena gi ne balandzio pirma. :-( Tik Sajudzio aferistams balandzio pirma tesiasi... jau 22 metus. KUR ZADETAS SAUDINIU AFERISTU LIETUVISKAS "ekonominis stebuklas"? KUR?! TIK KAI LIETUVA BUVO SU CCCP SUDETI, kartu su Rusija lietuviai pamate tikra EKONOMINI STEBUKLA IR gyveno tokioj Lietuvoj, kuria patys vadino - "antra Amerika".

patikslinimas

patikslinimas portretas
aiškiai parašyta, kad vakar vėlai vakare gavo žinią. Vadinasi, balandžio 1-ą.

sirgalius

sirgalius portretas
įdomi rokiruotė. Kaip J.Vainauskui seksis dirbti „Žalgiryje“, o I.Zourui – „Lietuvos ryte?“

klausiu

klausiu portretas
gal tai ne tik praėjusios balandžio 1-osios pokštas? Gal autorius tikrai galvoja apie abiejų klubų taiką?

Volodj

Volodj portretas
Жизнь слишком коротка, чтобы обращать внимание на тех, кто тебя не достоин.

Jonas

Jonas portretas
manau, kad vargiai tokia sutartis įmanoma. Bet žinia privertė nusišypsoti.

sakau

sakau portretas
iškrypėlių visada buvo ir bus. Jie siunta, kad jiems trukdote vystyti krepšinį pagal jų sugedimo laipsnį. Sėkmės ir toliau.

Durdom

Durdom portretas
durchata

trololo

trololo portretas
butu idomu suzinot ka ruko buratinas kad tokias nesamones rasineja, minciu kratinys kuri sunku suprast :)

Mėnulis pilnėja

Mėnulis pilnėja portretas
Kur jam ten bankas, kalendorius jam per sudėtinga matematika.

Buratinovas

Buratinovas portretas
Atsiprasau, norejau kad iseitu balandzio 1 d. sis mano minciu sedevras, bet zurnalistai pavelavo ideti. Bet kokiu atveju noriu visiems pasakyti, kad Hitleris buvo neteisus del arijieciu, ir kad iskrypeliams nepavyks suklastoti istorijos.

vvv

vvv portretas
nesupratau ko cariukas cia vel putojasi nerisliai... Ko taip rupi Ryto reikalai, ar pavydas kad rytas artėja prie Europos taurės finalo, o žalgiris tik daro gėdą miestui ir šaliai visuose frontuose?

lrytas4ever

lrytas4ever portretas
gal geriau uzdusk buratinas na***!! uz***sai jau na*** su savo pliatkais!!!

Gera frazė...

Gera frazė... portretas
... kuri labai tinka apibūdinant arijietį Buratiną ir jo 'mąstymo perlus': 'Kryša jedet nespeša, ticho šiferom šurša". Vertimas jaunajai skaitytojų kartai: 'Stogas slenka pamažu, šiferio tyliu garsu". O gal jau ir visai nuslinko?

Rg

Rg portretas
Manau raudonuoja dabar is gedos vyr redaktorius ir visi kiti susija su situ pusprociu. O siaip tai manau kad su Zalgiriu bus taip kaip su FBK. Sitas pusprotis machinatorius nuvarys komanda galutinai.

skersas

skersas portretas
Be gėdos šis makleris toliau juodina ir purvą pila. Kad jis psichinis paūmėjimus apturi faktas, bet 99 pr ir kad šiuo komentaru savo reikalus tvarko.

skaitytojas

skaitytojas portretas
vis tie patys nupirktos žiniasklaidos suklaidintų žmogelių kliedesiai. Prieš rašydami komentarus, pagalvokit, ką nors originalesnio.

sirgalius

sirgalius portretas
šiame pajuokavime pastebiu rimta dalyką – tegu lietrytis mažiau kišasi į „Žalgirio“ reikalus ir jam nereikės žaisti tik antraeilėje Europos krepšinio lygoje bei pralaimėti „Žalgiriui“ vidaus varžybose.

Aha

Aha portretas
Ei, Vladimirai, dienas supainiojai, šiandien jau balandžio 2 d.

juokdarys

juokdarys portretas
krepšinio šou biznieriams ateina galas. Jei kam juokinga, juokitės ir nebūtinai per balandžio 1-ąją.

žalgirietis

žalgirietis portretas
Verkėte dėl Zouro, kai jį atleido iš „Žalgirio“. Pasiimkite ir džiaugsitės. O mes pasidžiaugsime Jonuko protu. Pagaliau sužinosime tiesą, kas ir už kiek parduoda rungtynes.

tyrėjas

tyrėjas portretas
„Žalgirio“ priešai tyčia perfrazuoja ir iškraipo V.Romanovo komentarus. Kitaip jie nesugeba sukurti savo iškreiptų sąmokslo teorijų. Jie siekia melo bet kokiomis priemonėmis.

uch blia...

uch blia... portretas
finisas jau netoli... uosle ne ta ir metai ne tie... todel ir frazes vis labiau durnesnes...

forc

forc portretas
As uz Zalgiri visada, bet pone Vladimirai nesupratau jusu,gal irgi uzvartojote kaip vainausku jonukas kad tokius vejus snekate???

Geda

Geda portretas
Galima butu suprasti ir kazkiek pateisinti Buratina, kad vakar uzvartojo vodkes ir i platumas paleido savo eilini kalambura. Bet gi siandien savo ta geda reiketu kuo skubiau isimti!

arvys

arvys portretas
Romka atsipeikek,kas tau darosi???nejuokink zmoniu su savo nesamonem ir nedaryk gedos Kaunui ir Zalgiriui...

kitas sirgalius

kitas sirgalius portretas
šiame pajuokavime pastebiu rimta dalyką - jeigu šitaip oficialiai pateikiami tokie įteisinto Žalgirio savininko teiginiai, ar turime pagrindo pykti, kad Žalgiris tampa / tapo pajuokos objektu???

juokis

juokis portretas
be tokių autoriaus bajerių dienos būtų liūdnos. Gaila niurzgalių, kad jie nesupranta humoro. Kasdien sveika juoktis. --------------------------------------------------------------------------------

užuojauta

užuojauta portretas
LR jau neturi ką rašyti, kad perspausdina kitų laikraščių informaciją Kur rašinys apie dukrelę mylinčią motinėlę, kada ji pradės dirbti ir gražins mokesčių mokėtojų pinigus? --------------------------------------------------------------------------------

šiaip

šiaip portretas
Dienos redaktoriai nusisuko nuo šeimininko.. Tokią kiaulę pakišti - balandžio antrą balandžio pirmos pokštą paskelbė ir dar tokį, švelniai tariant, nejuokingą..:/ Kita vertus, šaunuoliai.

Žalgiris

Žalgiris portretas
Būtent SĄMOKSLO TEORIJOMIS išgarsėjęs Žalgirio savininkas ir Žalgirio fanai yra garsūs Lietuvoje ir Europoje!!! SĄMOKSLO TEORIJOMIS - nupirktos rungtynės (jeigu kitaip jų nesigauna laimėti), kažkokie mistiniai kareiviai - ateiviai, parduoti teisėjai, pastumti žaidėjai, ne į tą pusę pučiantys vėjai, rodomi fack'ai, tariami bei nedraugiškų struktūrų perimti mecenatai, menami suokalbiai - ne tik nukvakusio Žalgirio savininko, bet ir (kas baisiausia) didžiosios Žalgirio fanų dalies vizitinė kortelė. Jeigu pergalė (kas įvyksta retai) - tradicijos, legendos, patriotizmas!!! Jeigu pralošimas - Sąmokslo teorijos: parduotos rungtynės, kurtinaičiai su plaktukais, nukvakę jovaišos, parsidavę maskoliūnai, apskritai fekalijomis apdrabstyta praeitis, negeri politikai, latviai, lenkai, ryžaplaukiai, laikraščiai, televizijos, kareiviai, ašaros, aimanos ir t.t. ir t.t. Ir kai visame šitame fone yra skanduojamas Žalgirio vardas, tai yra baisiau negu šlykštu.

Bijo aferistai Buratino

Bijo aferistai Buratino portretas
Oj, kaip bijo padugnes: prisiplake prie sporto fukcionieriai ir komuniagos-isverstaskuriai sunaikine Lietuvos ekonomika. Buratinas svarus - jis prie ju nebuvo prisidejas o tik padejo sportui iz paprastiems Lietuvos zmonems. Bijo svolociai, kad Buratinas gali laimeti rinkimus ir jiems visiems bus pyyze. Todel ir rasyneja cia mela, isliedami savo pykti ir bejegiskuma. SLOVE BURATINUI!

simas

simas portretas
Komentaro autorius pataikė į dešimtuką, todėl tokia lietryčio gerbėjų reakcija.

kita vertus

kita vertus portretas
jie net perspausdino V.Romanovą, kad pakeltų savo reitingą skaitytojų akyse.

senelis

senelis portretas
laukiu tos dienos, kai V.Romanovas ateis į valdžią. Bus kryžius nešvariems veikėjams. Apie juos šitas žmogus daug žino, todėl jie dabar taip siunta. Tačiau jie bėjėgiai prieš tiesą, o melo kojos trumpos.

pozor

pozor portretas
Kokia gėda,Žalgiris suvarytas iki nulio, vos prieš Juventus išlošia nu tai Šiauliai krauna kiek tik nori,Vovka buratine tu apsišikęs!

Labai gera Volodes fotke

Labai gera Volodes fotke portretas
Saziningo ir padoraus Zmogaus veidas, kuris viska pasako apie Zmogu. TIESA NUGALES MELA.

Rinkejas

Rinkejas portretas
Buratinova i seima! Hip hip ura!

Pampersinis karys

Pampersinis karys portretas
Aš manau, kad rungtynes pardavinėja ruskelis. Juk jam Žalgiris ne vertybė, žalgiris jam tik pampersų poligonas.

Pampersiniai prieš ufonautus

Pampersiniai prieš ufonautus portretas
Vienas žalgirietis rašė: laukiu tos dienos, kai V.Romanovas ateis į valdžią. Bus kryžius nešvariems veikėjams. Apie juos šitas žmogus daug žino, todėl jie dabar taip siunta. Tačiau jie bėjėgiai prieš tiesą, o melo kojos trumpos. >>>>>>>>>>>>>>>> - Iš ko pažinsi žalgifanį? Anksčiau sakydavo - iš mentaliteto. Dabar dar ir - iš haliucinacijų :))) O gal tiesiog Buratino pampersų verslui būtina sąlyga - žalgifanių šlapimo nelaikymas. Tad ir kuria kuo kraupesnes sąmokslo teorijas. O Lietuvai va - nemokamas cirkas, kai žali pampersiniai kovoja su mistiniais ufonautais. Linksma :)))

Pajacas

Pajacas portretas
Zalgiris gavo i skura nuo Siauliu. Be jokios abejones, del to kalti ateiviai. Maskoliunas pardave, Jonelis nupirko, laikrastis parase ir tokiu budu sutrukde Zalgiriui laimeti. Tikruosius suokalbio pries Zalgiri niuansus zino tik Romka. Bet jis ne is minkstuju, kad imtu viska ir ispasakotu. Nebeliktu intrigos! Kur kas idomiau stebeti kaip kuriamos naujosios zalgirietiskos tradicijos ir siuolaikiniai zalgirio fanu poteriai, a'la "Romka viska zino, del to jo visi bijo!" :)

tadas

tadas portretas
KUR ZMONES SU BALTAIS HALATAIS?

fanas

fanas portretas
„Žalgiris“ pralošė „Šiauliams“, tai ar tragedija, kad pralaimėjo 1 sykį LKL? „Lietuvos rytas“ turi jau 3 pralaimėjimus ir į tai nekreipia dėmesio. Palaukim sezono pabaigos, tada rezultatus skaičiuosim.

rimtai

rimtai portretas
įdomu, kaip seksis „Lietuvos rytui“ su I.Zouru ir P.Motiejūnu. J.Vainauskas susitvarkys „Žalgiryje“, tik svarbu, kad nepadaugintų stimuliatorių ir neprarastų proto.

svajonė

svajonė portretas
skaniai pasijuokiau iš komentaro. Taip gali būti ir gyvenime. Tačiau neįsivaizduoju, ką lietrytis tada rašytų apie „Žalgirį“, kurio vienu vadovų būtų J.Vainauskas.

samas

samas portretas
Kaip lengvai nupirko!:D Su balandžio1 -ja!

to samas

to samas portretas
Nupirko, sakai ? gal ir taip, bet įžeisdamas žmogų ir sumaišęs datas.

Suprantamas Volodes bajeris

Suprantamas Volodes bajeris portretas
Taciau... "Geriau bloga taika nei geras karas" – yra toks ismintingas posakis. JS

studentas

studentas portretas
dar atrodo ne pilnatis :)) ar cia jau pastovi busena?:)

bičas

bičas portretas
puikus ir visai ne brangus bajeriukas. Aukščiau nosis niuzgaliai, melagiai ir pavyduoliai.

įdomu

įdomu portretas
ar jau Zuras treniruos lietrytį per rungtynes su Žalgiriu?

fruktikas

fruktikas portretas
Jei išleistu Buratino aforizmų rinkini,tai aš su malonumu skaityčiau būdamas psichiatrinės ligoninės pacientas.

tadas

tadas portretas
JUK ROMANOVUI SVARBIAU NUGALETIL/RYTA NEGU PASIRODITI EUROLIGOI)

Zalia Balta

Zalia Balta portretas
"37. Simas 2012 04 02 20:38.. Komentaro autorius pataikė į dešimtuką, todėl tokia lietryčio gerbėjų reakcija." Atsiprasau! As nesu komjaunuolis ar ju gerbejas! Todel jauciu geda uz tokius Romkos "desimtukus". Ir uz tokius "fanus" kaip tu. Su nostalgija prisimenu slovingus Zalgirio laikus ir senos kartos tikruosius Zalgirio sirgalius. Dabar gi kiekvienas pienburnis paranojikas - 36, 37 komentaru autoriai ir i juos panasua tersia Zalgirio fanu varda ir ju deka tokie patys nepraustaburniai Kauna vadina meslo kruva. Buti Zalgirio fanu yra kur kas daugiau, nei tureti zalia salika ir rasineti tokias nesamones.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Austrijos politinis skandalas sumaišė Europos ultradešiniųjų kortas
  Austrijos politinis skandalas sumaišė Europos ultradešiniųjų kortas

  Viena – puiki vieta kurti filmus apie šnipus. Žanro klasika – principų nesilaikantys vietiniai veikėjai ir besikišantys pašaliečiai, dideli statymai ir niekšiškos suktybės – atpalaiduoja ir išple...

 • Niekinė kova su vampyrais
  Niekinė kova su vampyrais

  Jau sekmadienio vakarą paaiškės, kas bus naujasis Lietuvos Respublikos prezidentas, į kurį piliečiai (bent jau dalis jų) deda dideles viltis. Viltis, kad bus pažabota korupcija, sumažintas biurokratinis aparatas ir viešasis sektorius, kur...

  2
 • Auksiniai liūtai morkų neėda
  Auksiniai liūtai morkų neėda

  Šis pavasaris Lietuvai turtingas puikiomis žiniomis apie mūsų menininkų pasiekimus užsienyje. Mirga Gražinytė išrinkta geriausia pasaulyje dirigente, Asmik Grigorian – geriausia operos soliste. Euforija dėl muzikių pasiekimų netru...

 • Duok Dieve sveikatos
  Duok Dieve sveikatos

  Duok Dieve sveikatos, o visa kita užsidirbsime. Taip ar panašiai prašo dauguma protingų žmonių, netgi tie, kurie gerokai abejoja arba netgi neigia Jo buvimą. Beje, kalbant apie neigimą, tai labai reliatyvu laike. Kartkartėmis džiaugiuosi,...

  1
 • Vaikiška ne tik „Eurovizijos“ liga
  Vaikiška ne tik „Eurovizijos“ liga

  Po "Eurovizijos" nakties pabudome be fanfarų. Išaušus dar kartą sužinojome, kad šis konkursas – viso labo tik žaidimas. Kaip ir futbolas pas mus – tik žaidimas. Ir rankinis, ir tinklinis, ir ledo ritulys, ir &sca...

  2
 • Šešėlis apgauna tik jį toleruojančius
  Šešėlis apgauna tik jį toleruojančius

  Šią savaitę Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – Kauno AVMI) atstovus dažniau nei įprastai sutiksime įvairiose viešose vietose, nes VMI aktyviai prisijungia prie „Baltosios bangos“ akcijos „&...

  1
 • Viešųjų ryšių pamoka
  Viešųjų ryšių pamoka

  Mūsų žavusis bėgikas su liūtais Jurijus V. (tą nenuginčijamai pripažino Tel Avivo gatvės apklausa), kaip paaiškėjo, tik per A.Giržado plauką nepakliuvo į "Eurovizijos" finalą. Tokie dalykai visada apmaudūs, juolab patys kažką ...

  4
 • Problemos dėl stuburo
  Problemos dėl stuburo

  Nežinau, kaip jums, bet bent jau man vieni komplikuočiausi žmonių, su kuriais tenka susidurti, – tai norintieji būti geri visiems ir visada. Jų populiacija, tiesą sakant, išsidėsčiusi gausiai ir plačiai – nuo pradinės mokyklos suo...

  8
 • Pasiekėme brandą?
  Pasiekėme brandą?

  Ir ko čia dabar niekam nerūpi ta "Eurovizija", kurią vėl pelnytai prapylėme? O gal ir todėl, kad yra svarbesnių dalykų. Tarkim, balsavimas, kurio antrasis turas dar laukia. Ką pamatėme pirmajame. ...

  22
 • Neišnaudotos galimybės antikvariato rinkoje
  Neišnaudotos galimybės antikvariato rinkoje

  Lietuvoje yra nemažai stiprių savo žiniomis ir patirtimi žmonių, kurių hobis, o gal ir gyvenimo būdas yra kolekcionuoti antikvarinius ginklus. Beje, šis pomėgis taip pat yra gana didelių pajamų šaltinis. ...

  1
Daugiau straipsnių