Žiauriai sukandžioto berniuko mama: ant rankų laikiau savo vaiką be pusės veido

Dalia

Dalia portretas
Pasibaisėtina, kad tokius pabaisas, kaip kaukazo aviganiai, laiko ir dar leidžia vaikus. Tie seneliai bepročiai ir motina tokia pati .Gaila vaikučio , ot uos suaugusius teisti reikia už vaiko nepriežiūrą.

turbūt

turbūt portretas
prisimenu istoriją peieš keletą metų, kai rodė per TV vaikiną be rankos. tai jo tėvai ūkį pardvė ir nupirko protezą - bioninę ranką. patys pardavė viską, kad sūnui padėtų.čia tai tėvų meilė ir tikras rūpestis. pirmiausia reikia savo lėšomis tvarkytis, prodyti, kad pats viską pardavei ir jei trūksta pinigų - tada gal kiti duoda. bet ten tėvai vyresnio amžiaus paprasti nuoširdūs žmonės, savęs nesureikšminantys. turbūt viskas ir yra žmonėse.

Anonimas

Anonimas portretas
vietoj to kad trenktu su kokiu pagaliu suniui per galva ji lauke ir ziurejo kaip kandzioja jos vaika

...

... portretas
Ach, kairy, neatidžiai skaitei: vaikas toje šeimoje buvo NEREIKALINGAS, jį 'motina' pametė ir jo niekas neieškojo... o ir dabar 'motina' TIK pinigų NORI, valstybę kaltina kad ta pinigus kažkokiai koronai mėto, o ne jai moka... ŠLYKŠTU vaiko sąskaita sau piarą darytis.

rolandas kairys

rolandas kairys portretas
as komentatoriai jusu nelabai suprantu, kaip sakote mama kalta kad toks ivykis ivyko... man keista vaikui 9metai ir mama isleido eiti pazaisti po kiema pasivazineti paspirtuku , ir manau negalvojo,kad sou taip puls, ir kad vaikas isvis eis prie to priristo suns... komentatoriai , uzsideja patys vardu anonimai, panasiai, ir komentuojate belenka , kai sakoma sluota turi du galus kaip jus snekate dabar tos vejus taip gali pries jus atsitikti.. tai vaikai, ir neturintys ka pasakyti , manau geriau patylekit sudmaliai.... Done.paremta

aaa

aaa portretas
Hitleris irgi sunis labai mylejo...

Aš portretas
Padla, ne motina. Išsigimėlė!!!! Kad nudvėstų ta suka kur!

nesuninis

nesuninis portretas
perskaicius komentarus, ispudis, kad suniniai sunis myli daug labiau nei zmones. Dar sitaip uzvemt ant vargses motinos... Besirdis. Toki suni nusaut ta pacia akimirka. Ir is vis sunio vieta prie budos ant lenciugo. Elgtis su juo ypac atsargiai. Tai automatinis-biologinis ginklas, jo reikia bijot.

E

E portretas
Jei zinai ,kad veisle ne pukuoto,pudeliuko reiskia saugai vaika arba voljeras saugus.jeigu zinai ,kad tavo suo geas, vistiek vaikai megsta erzinti,kai neatsakingi seneliai,tevai davo reikalais.gyvunas jis ginsis.vaikus reikia priziureti jei turi kieme gyvuna ,nes belekokiam geram gali susirodyti ar nepatikti vaiko buvimas.erzinimas,mylavimas ,kai gyvunax to nenori.tik tevai kalti ir suauge ,tik tai .

Jekaterinai Litvinionok

Jekaterinai Litvinionok portretas
prisimink visam laikui,kad vaikus reikia priziureti

Anonimas

Anonimas portretas
Dar vienas straipsnis parodantis, kad valstybės sistema yra neveikianti, kad mokesčiai mokami biurokratams išlaikyti, o ne padėti žmonėms kai reikia.

...

... portretas
Kalta TIK 'motina' (neverta ji šio vardo) . NES - visas dėmesys TIK SAU, ji ir dabar KAIFUOJA dėmesiu SAU: "ant rankų laikiau savo vaiką be pusės veido". Nes: "Minėtoje kelionėje moteris užsiminė užtrukusi maždaug 20-25 minutes" - prie ko čia brolis (tokiu atveju BUVO galima ir berniuką pasiimt), čia labiau panašu kad pasinaudojo proga meilužį aplankyt. Ir grįžusi nelabai skubiai to vaiko pasigedo (ir kad nereiktų su juo bendraut dar sesę pasiėmė). Ir: "netrukus išgirdau keistą garsą – tarsi kažkas stenėtų" - vaikas ŽINOJO kad jam skųstis DRAUDŽIAMA, tai - bandė kažkaip pats. :(. O toliau ir vėl susireikšminimas: "šuo stovėjo virš jo ir kramtė vaiko galvą"... ir NET tokiu atveju: "Negalėjau prieiti artyn" (ta prasme - 'BUS tų vaikų!'), Ir "Todėl parpuoliau ant žemės ir kalbinau šunį" (maldavau jo nekąsti MAN), Ir tik paskui "Tada staigiai prišokau prie sūnaus..." - ir vėl savęs sureikšminimas: 'KĄ AŠ...'. O galiausiai - vaiko klausimas: "ar šuo – dar gyvas?" - VIENINTELIS jo Draugas!

alina

alina portretas
dabar jau nieko nepakeisim.nebent pagal galymybes berniukui padeti finansiskai

Taip,

Taip, portretas
kaip perskaitai proto atsilikusių komentatorių, "ss. močiutė. Asada. Nekenčiu šunų. Nu," tai tikri išsigimeliai! Už proto atsilikima, pačius prie grandinių, ir neduoti esti!!! Šunys garantuotai alkani pastoviai, ir mušami, kad butų agresyvus, ir atėjęs vaikas juos dar labiau sutrikde, ir aišku puolė, šuo šiaip nepuls!

Simona

Simona portretas
Ne motina, o atmata! Labai vaiko gaila, tikiuos su tokia šlykštyne neteks jam gyvent. Nu kas per protas bobos palikt vaiką be priežiūros! Išgama!!!

Stasius

Stasius portretas
Labai gaila vaiko,net siurpu skaityti straipsni,Jei suo tikrai Kaukazo aviganis ,tai ji reikia moketi aukleti,jis nepripazysta ir neklauso nieko ,tik seimininko, o jei berniuka matydavo retai ,tai suo ji laike svetimu.Nemokantiems elgtis su ,,rimtu,,suniu reikia uzdrausti juos laikyti.,cia nepirmas atvejis,ir deja ne paskutinis .

Agnė

Agnė portretas
Paskaitykit kaip šuns psichologiją veikia pririšimas prie grandinės. Šuo, augintas nuo mažens kad ir voljere, socializuotas tarp kitų šunų ir žmonių, auklėtas, niekad taip nepadarytų. Tiesiog išmokit auginti savo šunis pagaliau!

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Šuo gyvūnas. Ir koks jis bebūtų geras šeimininkui, tačiau nenuspėjamo elgesio padaras. Kartais puola ir savo šeimininką.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Žmonės, gyvūnus reikia mylėti, bet kaip gyvūnus. Dabar jau, kartais atrodo, kad meilė gyvūnui ir mada susipynę...Šuo turi būti sotus ir pririštas, o jei vedžiojate, tai tik su antsnukiu, nes parkuose ir kiemuose jau darosi baisu vaikščioti, o ir butuose nesmagu, kai už sienos amsi be priežiūros paliktas šuo.

Mociute

Mociute portretas
Vaikui tokia nelaime. O cia Facebook profiliu ir sunu veisliu ekspertai reiskiasi...Suprantami mamos norai-nenarsykim po zmoniu apatinius- tiesiog padekim nors po truputi. Sveik, berniuk.

V

V portretas
Sveik Karenai..labai gaila, kad su vaikais nutinka tokios nelaimes...

Ds

Ds portretas
O aš paaukojau pinigų. Man tas pats su kokia ten masina važinėja mama, jau tas pats koks ten šuns likimas - čia jau tegul šeimos sąžinės reikalų lieka. Bet jei iš tų pinigų tam berniukui nors balioną nupirks ir jam nuo to bent nuotaika pagerės - aš būsiu laimingas. Tikrai niekam nelinkiu tokios nelaimės...

As

As portretas
Katia katiusa tu net is savo vaiko nelaimes nori ispesti naudos/pinigu sau... graudu Nuo kada aukojama i asmenine sask.kai VMI paima 15% ir butent kam aukojama,kokiam butent tikslui

...

... portretas
Iš VISŲ šunis auginančių šeimų reikia NEDELSIANT atimti VISUS vaikus; Šakalien, ko savo gestapo nepakėlei?..

Lukaa

Lukaa portretas
Kaip pikta šiteik milijardų valdžia iššvaisto ant visokių regentų kovų su korono malūnais, o vat kur reikia žmonėm nepadeda

Anonimas

Anonimas portretas
Kaukazo aviganiai savotiski sunys ir jie yra neprognazuojami,turejau ir kaip ji neauklejom,nepasidave ir turejome laikyti voljere.Todel ne vaikui dresuoti,gerai ,kad gyvas liko,o seimai uzuojauta.

Sigutė

Sigutė portretas
jei durni tėvai, tai ir vaikas toks pats. Atrodo, kad nežinojo, jog šuo pririštas ne be reikalo. Kur žiūri Šakalienę-bausti tokius tėvus ir atimti tą vaiką iš jų

virusas

virusas portretas
Ar ne tas pats dabar jau?.Bai.Saugokis viruso geriau,būk karantine 0

Anonimas

Anonimas portretas
apsispreskit tai buvo KAUKAZAS AR VOKETIS . tai skirtingi sunis

Donatas

Donatas portretas
Besmegeniai, veskit pavojingus šunis į mokyklą, jei tokių galimybių neturit, neturėkit ir šuns! Krokodilą auginkit prie grandinės pririšę!!! Ir Kaukazo aviganiai reto agresyvumo smirdantys šunys, kam to reikia?! Sargybinis šuo turi gauti deramą mokymą...

rasakūrva

rasakūrva portretas
iseis į naudą.

Liepa

Liepa  portretas
Gaila vaiko visam laikui liko invalidas toks gražus berniukas Kas kaltas jau per vėlu kažką kaltinti Šiaip nereikėjo vaiko mokyt lyst prie šunų Linkiu pasveikt berniukui

rasa

rasa portretas
bus gyvenimo pamoka kad vaiko negalima palikti vieno

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
šunis isigijo,kad kitus draskytu.Juk ši veislė itin žiauri.Dabar gaila vaiko, o tuos kurių šuo,baust be pasigailėjimo.Kitims paruošė ir nesvarbu ,kas jie,o grįžo bumerangu.

Monika

Monika portretas
Labai gaila vaiko,suo turi but draugas zmogaus,seimos narys,bet suo gali but nestabilios psihikos,buvo ir man nekarta didziause kumeli isvesdavo be ansniukio bobutes vos islaiko taksei mano gerkle perkando,trys tokie buvo baisu buvo iseit,viena tai ir paleisdavo,aciu dievui nera dar,bet atveda is kitu namu vedziot be ansnukio,gatvei ziurek kad neisikabytu kur,uzdraust daugebuciuose tokius laikyt

Anonimas

Anonimas portretas
Nesveiki issigimeliai ,kurie namuose laiko didžiulius kovinius sunis,šuo reikalingas nuosavo namo kieme apsaugai nuo aborigenų.

Jovita

Jovita portretas
Gaila labai vaiko ir Mamos. Bet suo tikrai ne kaltas gal alkanas ant grandines sedejo o gal dar buvo musamas . Teisybes ne labai suzinosim

šuo gero žmogaus nepuola

šuo gero žmogaus nepuola portretas
Šuo priristas? Pamokė mandagumo snarglį, ir tuo pačiu atsargumo. Nėra to blogo kas neišeitų į gerą taip sakant. Viskas.

kodėl vaiką be priežiūros paliko

 kodėl vaiką be priežiūros paliko portretas
Dabartinės super mamytės nėra laiko vaikus prižiūrėti . Reikia savimi rūpintis, o vaiką turi auklėti - mokykla, darželis, visuomenė . Jų reikalas pagimdyti ir gauti "super mamos" titulą.

Rita

Rita portretas
Gyvunas tikrai nekaltas .Mokinkite savo vaikus kad pagarbiai ,su meile elgtusi su gyvunu o neerzintu .Niekada suo nepuls be reikalo .Galimai jis buvo musamas ir zeminamas .Bauda reikia deti seimininkui kad suo ne voljere o priristas . Ir aisku uzdrausti tokiems laikyti bet koki gyvuna . Suo turi buti seimos narys o ne sargas .

Teisus.

Teisus. portretas
Šuo nėra kaltas, Vaikas nėra kaltas. Ir mama nėra kalta. Kaltas debiliškas, idiotiškas, kaimiškas atgyvenęs požiūris laikyti gyvūną. O juolabiau tokį didelį ir pavojingą. Nebereikia ir nebegalima laikyti gyvūnų. Šuo nėra sargas bl. Tik tie kas juos tikrai myli ir prižiūri gali turėti. Tad kaltas šeimininkas, nepagalvojęs apie galimas pasekmes. Gyvūnam ateityje reikės teisių ir kursų, kad kiekvienas negalėtų užsigeidęs nusipirkti "kalėdom" šunio, o paskui prie grandinės laikyti. Šuo skirtas tik žmonėms, kuriems jis bus šeimos narys, bus dresiruojamas, prižiūrimas. Raukim su šaknimis šį idiotišką įgeidį laikyti gyvūną, nes per tokius žmones kaip mes, gatvės pilnos benamių gyvūnų.

tas kas supranta kad heiteriai yra pi___

tas kas supranta kad heiteriai yra pi___ portretas
tie kurie sako kad nereikejo palikti sua nekaltas kad palieka vaika viena pirmas dalikas tas vaikas nier jau toks ir mazas antras dalikas tipo jus patis ne buvote palike savo vaiko bent keliom minutems vienam kambari o jei jis uzssprinktu tai tilei nekaltinkit mamos ji daro tai ka gali ir jus sakod kad sunis niera kalti man man buvo ivikis kai sua izbego i gatve ir manesukanziojo nors as niekoir nepadareu

Robertas

Robertas portretas
Reikia patraukti tevus baudžiamajai atsakomybei uz vaiko neprieziura

...

... portretas
Apskritai nesuprantu, kas gali tokį šunį auginti ir kodėl vaiką be priežiūros paliko...Tą šunį ne migdyt, o ble sušaudyt reikia

B

B portretas
Baisu istikro vaikui psichologine zaizda visam gyvenimui. Fiziniai pakitimai taip pat o dar visas gyvenimas pries akis o mokykla ziauri ! Patycios baisus dalykas

To ss

To ss portretas
Prikask liezuvi ir ziurek kad tavo zodziai tau paciam negriztu, nes panasu, kad esi tokia pat pox..ste motka kaip ir sita blondine

ss

ss portretas
Suknisti šunofilai - jums ble visai smegenys suminkštėję??? "Šuo nekaltas... Vaikas kaltas.... Motina kalta..." Anot jūsų visi kalti tik ne ble šunpalaikis. Nuoširdžiai linkiu kad jūsų dukrai ar sūnui taip nutiktų - gal tada tos jūsų nesveikos smegenys dirbt pradės???

Kaltinu

Kaltinu portretas
Kodėl šuva kaltas, nesuprantama? Kad didelis, kad kaukazo, kad piktas? Jis tiesiog toks. Reikėjo pudelį pirkti namuose gyvenant vaikui . Kur mamaša žiūrėjo, tėvas, kiti namiškiai? Kalti tik artimieji.

Domina dar

Domina dar portretas
Vienas dalykas - ar zurnalistai, pries skelbdami tokius straipsnius su prasymu aukoti pinigus, bent papraso gydymo istaigos dokumentu, patvirtinanciu esama siruacija, ar uztenka motinos pasakojimo ir keliu fotkiu is FB?

Asada

Asada portretas
Cia rimtai tas suo dar gyvas?! Ta prasme tevai eina maitinti suns kuris ede ju anuka?? As nesuvokiu kaip jie taip sugeba! Jauciu net nemigdys to suns,toliau augins

Kiek kvailiu pasaulyje

Kiek kvailiu pasaulyje portretas
Net nebejuokinga! “Ivyko nelaime, gali su bet kuo atsitikti!” NEGALI, jei tevai (seneliai) yra adekvatus ir nepalieka mazamecio vaiko be prieziuros paciu sukurtoje pavojingoje aplinkoje! Bet jums, neatsakingiems dur niam, sunku tai suvokti, todel atsitinka tokios “nelaimes”.

...

... portretas
faceb..paziuri fyfa gera .kazkas cia netaip teisingai sako kodel i brolio saskaita pervest //

Anonimas

Anonimas portretas
Aisku labai gaila vaiko.Nesuprantu kaip toki suni laikiti ant grandines ir kam suo jeigu prie jo niekas priet negali,kas butu buve jai senelio nebutu buve tuo metu.

Anonimas

Anonimas portretas
Tokie šunis turi būti volierose o ne prie grandinės prikabinti. Tokiu šunų išvis nereike kai yra mažas vaikas. Begolo gaila vaiko kad tik pasveiktu stiprybės mamai.

Dalia

Dalia portretas
Labai gaila berniuko. Jis kenčia skausmus dėl savo artimujų neatsakingumo

Tikrai teip

Tikrai teip portretas
šUNŲ ŠŪDO RANKIOTOJŲ SAVIVALĖ BAISIAU UŽ KORONOVIRUSĄ....

Na jau ne

Na jau ne portretas
Siaisn laikais auku nusipelno medikai, o ne kazkokie neatsakingi zmones

A

A portretas
Slapia pirstine vaikas pabreze nepatiko suniui. Ka tai sako, kad tie seneliai ar ji pati buvo kartais o gal daznai musamas per snuki su skuduru ar dar kitaip. Sureagavo suo ir puole silpnesni. Bet ir suo neproringas jei vaika puola. Kazkoks psihinis galkaip seimininkai. Toki nusaut suni. O vaiko be proto gaila. Kad tik pasveiktu.

A

A portretas
Suo neprotingas ir nusaut toki reikia. O, vaiko labai gaila. Skaudi nelaime mamai. Kad tik pasveiktu vaikas.

Mama kalta aiskiai

Mama kalta aiskiai portretas
Nepriziurejo tai ir kentek.

Kalti tėvai ir šuns šeimininkas

Kalti tėvai ir šuns šeimininkas portretas
Šiaip tai yra tame tiesos. Motinos ir tėvo kaltės daug jie pilnai atsako už savo vaiką ir palikti jį vienui viena be priežiūros 20-25 min yra labai, labai, labai ilgas laiko tarpas, o dar ypač jei žinojo kad netoliese yra šunų ! ! ! Kodėl motina negalėjo pasiimti vaiko kartu į poligoną ar būtų jis jai trukdęs ? Kodėl toks pasitikėjimas mažamečiu vaiku, vaikai visada tik ir laukia kada jie bus vieni ir galės krėsti išdaigas, daryti ką panorėja taip ir šį kartą nutiko. Tėvai už savo abejingumą, pareigų neatlikimą verti teismo. O vaikui linkiu tik sveikatos.

skaitytojas

skaitytojas portretas
paziurejau tos mamytes Facebooko profili. Tikrai pinigu turi pakankamai ir turetu gedos prasyti. Neaukokit siai FYFAI

Kristina

Kristina portretas
Berniukongaila nežmoniškai !!!! O pasipelnyt blondynkai motinai geda turetu buti !!nes operacijod ir plastikainis psihologai yra nemokami !!!aš susidurus ir žinsu!!beja motka sske nieko neparduos Nei audi 7 su vardineis nr nei savo turtu... Ko nerase kad meldesi ..biblija skaite.o poto pasikuilinet del pinigo nuleke....sesuo pskasus vaika siltnami....tragedija..pilnas kiemas sesiu semeliu..gyva vsika suest šuo baigia..niekas nemayo..negirdi....apsurdas...nerrik lyst prie šunu..ir vaikus reik dabot!! Dievulinišgydyk.berniuka.!!!o motina y kalejima!!

Rr

Rr portretas
Sveikatos vaikui ir stiprybes seimai mamai.o jus virusiniai eikit nx

Greta

Greta portretas
Ar galima gauti tikslu PayPal?

Kinologas

Kinologas portretas
kaukazo aviganiai laikomi viena agresyviausiu sunu rusiu. berods buvo itraukti i sarasa kuriuos veisti draudziama. keista kad buvo laikomas ant pavadzio. tai kaip gi jie saugo jeigu ant sniuro visa laika...

O

O portretas
Čia kalčiausias motina, kad neprižiūri sūnaus o sūnus kaltas, kad lindo prie sunio kuris prirakintas grandinė nes šuo visa laiką gina savo teritorija.

na

na portretas
Žiauri nelaimė, komentuojantys tikriausia neturi vaikų, apart šunio..kai kas rašo kodėl vaikas ėjo prie šuns...jeigu vaiko protas būtų kaip suaugusio, tai taip nebūtų nutikę. Šuo neprognuozuojamas. Vaikeliui linkiu iškęsti visas operacijas, linkiu iš visos širdies pasveikti ...psichologų pagalbos tokiu baisiu vaiko sukrėtimu, mamai stiprybės ir daug pavasarių gėlių.

Beata

Beata portretas
Iš kur tiek pykčio??? Įvyko nelaimė, jis dar vaikas, bet kam gali taip atsitikti ir niekas nuo to neapsaugotas!

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Berniukui sveikatos ir istvermes. Mamai psichiatro gero, nes matosi demesio trukumas.. Tai demesi rado per nelaime vaiko...

Agnė

Agnė portretas
Gal nereikia vaikams erzinti šunų. Tada ir nebus tokių incidentų. Tinkamas auklėjimas kaip elgtis su gyvūnais nesukels nei tokių žiaurių pasekmių vaikui, nei gyvūnui.

Vakarė

Vakarė portretas
Ar jūs pazystate šeimą. Kad rašote nesąmones. 100'/, rašinėtojai pašalpiniu ir tinginių banda.

Rasa

Rasa portretas
Kas jums žmonės darosi su smegenimis? Rašinėjat visokias slikstynes...Sveikatos berniukai

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi šuniukai geri, jie nesikandžioja. Tas sužvėrėjęs vaikis tikriausiai norėjo įkąsti vargšui aviganiui, jis tik gynėsi...

Nekenciu sunu

Nekenciu sunu portretas
Ir stai pavyzdys, kad yra uz ka ! Ne pirmas suo sudrasko zmogu, buvo ir negyvai. O cia tai kalti tevai, laiko tris sunis ! Ir dar grandine priristus. Bjaurus seniai ir tik jie kalti del anuko tragedijos. Nekenciu sunu ir sunininku.

Jolanta

Jolanta portretas
Seneliai parduos sodyba ir sunis ,pakaks pinigu gydymui

supermocios

supermocios portretas
nuotykiai. Kas belieka? Pasikarti?

Ingai

Ingai portretas
Linkiu berniukui pasveikti,šuniukui gyvybės,jis buvo pririštas-lengvinanti aplinkybė.

Inga

Inga portretas
Ziauriai gaila berniuko,uzmigdyti suni be gailescio! O kalta visa seima, kad nei vienas net nestebejo ir neziurejo ka veikia vienas vaikas kieme...

schema

schema portretas
To įdomi schema-----tai ,kad ir man irgi įdomi schema-tie pinigų pervedinėjimai ?????????Seneliai parduos savo bakužę,apsigyvens pas vaikus ir ...visi laimingi.

Kauniete

Kauniete portretas
Gaila, kad taip atsitiko. Bjauriai skaudi pamoka. Kas kaltas ? Tai gal mama...Vistiek kaip bebutu linkiu sveikatos ir pinigeliu toms operacijoms.

šuniukas mažas

šuniukas mažas portretas
laima----užteks ir šio viruso,nereiks naujo,bet šūdus reikia rinkti-tai faktas.Būk švarus-būsi sveikas.Kas tiesa,tas tiesa- ne visi šunų mylėtojai tvarkingi.Turiu mažą-surenku.Prasiveda veršį- pašikina ,ir, nueina.Fui...

Idomi schema

Idomi schema portretas
Iš pradžių pinigai pervedami į vyresniojo brolio sąskaitą (o kodėl ne į mamos sąskaitą? Gal mamos sąskaitą anstoliai kontroliuoja?), o paskui iš brolio sąskaitos bus pervesti į fondo sąskaitą? Wtf? Kur įrodymai, medicininiai išrašai? Kas apskritai kontroliuoja tokius pinigų rinkimus?

laima

laima portretas
Mūsų daugiabučių kieme šunų rojus. Nedrįsk priminti, kad šuns išmatas surinktų. Dagyvenom antisanitariją, kuri gali išauginti naujos rūšies virusą

žiauru

žiauru portretas
Reikia ne važinėtis ,o vaiką žiūrėti,besivažinėdama su lauknešėliais dar koronavirusą pasigausi )Sėkmės sveikstant.

Esminei klaidai:

Esminei klaidai: portretas
"rimtus šunis" reikia nušaut, kol neprisdaugino...

komentatorei

komentatorei portretas
Kaip jūs sąžinės neturit, Jėzus jumi nubaus. Skaudžiai bet su gailesčiu.

sveikata

sveikata portretas
Nelįskit prie svetimų šunų,nesibučiuokit su jais ,ir būsite sveiki ) Laikykitės karantino ir gyvensite ) Vien nelaimės,kai neprižiūrimi vaikai ) Mokykitės gražiai gyventi neskųsdami vieni kitų.Gerbkite kaimynus,save ir viskas bus gerai.Būkite sveiki.

Lt

Lt portretas
Užuojauta šeimai. Tikėkite, viskas susitvarkys. Nesuprantu tik kam tokie šunys reikalingi pensininkams.

Gaila berniuko

Gaila berniuko portretas
Šuo buvo auginamas kaip sarginis gyvulys. Seneliai dabar galės parduoti tą savo vienkiemį, kad apmokėtų anūko operacijas...

As

As portretas
Labai liūdna dėl įvykio. Šunų ir kitų gyvūnų augintojai prisiminkit, kad tai yra šuo, jis gali įkąsti. Kartais kažkoks mūsų judesys gali sukelt šuniui išgąstį ir jis ginsis. Man labai liūdna ir gaila, kad viešose vietose praleidžiate šunis be antsnukio, pavadėlio, iš kur jūs galit garantuoti, kad šuo žmogaus neužpuls. Savas šuo gali sukandžiot.

Bonana

Bonana portretas
Šuo prie grandinės.Nesocializuotas,su pakrikuska psichika..kalti tik šeimininkai. Šuo nekaltas,kad pakliūva,pas žemo intelekto žmones. Prie grandinės šunį laikyt ir leist vaikui eit prie jo ....

Zmogus

Zmogus portretas
Kazkokie nesveiki komentatorei.seubas.visai suzverejo zmones.baisu.

Saulek

Saulek portretas
Kaip jūs drįstate rašyti,kad šunys nepuola,kol jų neerzini!!!Aš pati buvau sukandžiota rotveilerio,kurį norėjau paglostyti,o jis,pasirodo,tuo metu labai blogai jautėsi,kažkuo buvo apsinuodijęs.Iki tol sutardavau puikiai ir nė gyvenime nebuvau jo erzinusi!!

Suniniai auksciau visko.

Suniniai auksciau visko. portretas
Poc.hu.j tavo debiliskas benkartas. Svarbiausia kad suo - zmogaus draugas nenukentejo.

Atsakomybė

Atsakomybė portretas
Vienas po kito pasipylė skausmingi atvejai, kaiuždarius mokymo įstaigas, vaikai pasiliko tėvų ir artimų žmonių priežiūroje. Super mamytės dėl kiekvieno menkiausio įbrėžimo kaltindavusios darželio auklėtojas, dabar nesugeba užtikrinti savo atžalų saugios priežiūros. Labai gaila nukentėjusio vaikelio, tai dar vienas įspėjimas tėvams akyliau stebėti ir saugoti savo vaikus karantino laikotarpiu.

Edipas

Edipas portretas
Arba uzmušk tėvą, išp.isk mamą.

Edipas

Edipas portretas
Karšta mama, liurbis tete.

Marozauk atsakingai

Marozauk atsakingai portretas
Šuo gero žmogaus nepuola.

skaudus atvejis

skaudus atvejis portretas
neprižiūrimas vaikas atsirado prie šunų. Šiaip tai šunys vaikų nepuola, jei jų neerzina.

tiesiog

tiesiog portretas
Nezinau ir ka berasyti,biauri istorija,nereikia jau nieko kaltint,visi ir taip grauziasi manau,toks dailus vaikiukas,suo ir kate visad savo prote,

Baisu

Baisu portretas
Labai uzjauciu seima ir berniuka .Stiprybes ir dar karta stiprybes jums ...

Nu

Nu portretas
Vaaajeetau o suniukui nieko nenutiko?? Ar suniukas kokio danties nenusilauze? Ar viskas vargsui suneliui gerai? Gal galetume kokia tai suma pinigu surinkti, gal pagalbos reik suniukui? Toki stresa patyre gyvunas! Ziauru.

neaišku,jei ką?

neaišku,jei ką? portretas
Na,ir pinigų rinkimas nesuprantamas?.Su vienu žaidė,o ko lindo prie kito su kokia tai...šlapia kepure?Ar namų neturi tas vaikas? l

Tèvas

Tèvas portretas
Linkiu didelės stiprybės Karenui ir artimiesiems - viskas bus gerai. Tiesiog to linkiu iš visos širdies. O šuo lieka šunimi. tikrai, baisus šuo.

Fifa

Fifa portretas
Ir vistik zinojo .kad suo piktas ir prisileidzia tik seimininkus.megalima buvo leisti vienam eiti prie suns.Senoliai grieztai turejo neleisti

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Ne gyvūnas kaltas, o tėvai.Jei žinojo, kad šuo neprisileidžia svetimų, tai kodėl leido vaikui artintis prie jo.

kaip

kaip portretas
čia vaiko motina dar ne areštinėj?

Esmine klaida

Esmine klaida portretas
Rimtu shunu negalima priristu prie grandines laikyti

Nu

Nu portretas
Būtų gerai kad paskui paskelbtu info koks fondas juos rems.

Dalia

Dalia portretas
Nepaprastai gaila berniuko. Nesuprantu, kokio šimto tuos sarginius šunis laikyti? Yra juk signalizacijos ir kitos priemonrs apsaugai.Turėtumd vaiko gydymui kažkiek paaukogi.

Geras

Geras portretas
šunelis, nekanda, visuomet girdime tokį šeimininkų patikrinimą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių