VRM laidoja pareigūnų reabilitacijos centrus: grįžta juodosios privatizacijos šmėkla?

Grįžti į straipsnį

Audrone

Audrone portretas
ABSURDAS!!!

Anonimas

Anonimas portretas
per metus 500 pareigunu.. kiek per diena? darbuotoju 100... akivaizdus pinigu svaistymas, arba lankydawosi daug is sono neoficialiai....

H

H portretas
Konsėrvastų prichvatizacijos šmėkla lėtai klaidžioja po Lietuvos žemelę

.Kas?

.Kas? portretas
Žurnalistai pasidomėkit kas privatizavo prieš daugeli metų sanatorijas, kur įsigijo ten atostogoms kambarius. kas tada buvo valdantieji?

Pacientės nuomonė.

Pacientės nuomonė. portretas
Privačiose sanatorijose kainos didelės, o ir valstybinėse reikia mokėti už lovą, ir maistą. Ar čia toks gydymas žmonių? Manau ta sanatoriją išsidalins vis kas prilys. To negalima prileisti . Tai žmonių skriaudimas.

Gerai, \\\\\.../////

Gerai, \\\\\...///// portretas
mentai sužinos už kokius antžmogius savo piliečiams skaldo galvas,"gaivina" dujomis.Pirmyn į šviesų lianzborgizmo KGB'istinį rytojų.

Statybnioks

Statybnioks portretas
Ko žviegiama? Ogi po privatizacijos dirbs visi, išskyrus meriečius ir politikų gimines šiltai įtaisytus ir pinigėlius vartančius? ES lėšas gražinti tektų jei kelis metus nelaukę, keistų profilį. Neverkit dėl nomenklatūrininkų gerovės.

Klpd.

Klpd. portretas
Kiek paskaičiau čia nuomonių pasisakančių už privatizaciją, tai noriu patikslint: Ar geriau viską ką užgyveni parduot (kad nereikėtų turtu rūpintis-nx jo reikia..:D)) ar geriau savo turėt?:D). Nemanau kad pareigūnai nenorėtu apsigydyt nervų, prašautų kojų, prabrozytu maumuonėlių ar sveikatos prarastos gaudant kelių gaidžius ar banditus. (O LR ligonių kasos galėtu primesti dalį reikalingų prinigų..) Ar paprasčiausiai atsikvėpt po sunkaus pusmečio, metu darbo. Kad tokie procesai nevyksta kaltas kas? Kad nx'ja niekas nesirūpina tokiais centrais ir mentiarų sveikata kam turi rūpėt?Kokie šeimininkai laiko visai reikalingas bet neįgalintas reabilitacijos ir sanatorinio gydymo įstaigas?

Vytas

Vytas portretas
Labai gerai kai yra PARDUODAMOS nebūdingos pagal veiklą žinybinės įstaigos kaip siurbėlės prisisiurbusios prie valstybės pinigų.Ir kodėl pareigūnams kaip kokiems komunistams reikia privilegijų.Juk yra sanatorijos pasirinktinai apmokamos iš ligonių kasų Druskininkuose ir Birštone AB "Eglė",Palangoje UAB"Linas",Šventojoje "Energetikas",Vilniuje "Pušynas","Gemma"ir t.t.,važiuok nemokamai kur nori jegu tik tau priklauso pagal diagnozę.Dar reikėtų parduoti seimo viešbutį,seimo garažą, ar mažai Lietuvoj viešbučių ir automobilių nuomos firmų,kurie patys išsilaiko. Vilniuje profsąjungų rūmai buvo ATIDUOTI profsąjungoms tai sudegė,sugriuvo ir jų nebėra. Būtų gerai,kad "Pušynas"būtų parduotas su sąlyga,kad nekeis profilio.

gana

gana portretas
naikint visas privilegijas.

Statybnioks

Statybnioks portretas
Kiek gali būti nomenklatūrinių aptarnavimo įstaigų? Visi gauna algas ir gali kokioje nori santorijoje atsigauti nuo sėdėjimo kabinetuose ar automobiliuose. Paskutinį kartą policininką gyvą patruliuojant gatvėje mačiau prieš 20 metų...

To OB įklotui

To OB įklotui portretas
Tam OB moteriškam įklotui labiausiai ir rūpi viską kas sovietmečiu sukurta ir pastatyta sugriauti ir atsikratyti,tipiškas kriminalinis konservatliberalinis mąstymas,komunistai savo himne irgi giedojo(SENĄ PASAULĮ SUGRIAUSIM IR NAUJĄ PASTATYSIM) tik konserviniu atveju daugiau griaunama ir vagiama,ir kurie didesni kenkėjai dar neaišku?

Anonimas

Anonimas portretas
O kieno sukurtos visos dabartinės privilegijos konserviniu ir visiems kitiems luomui priklausantiems. Parceliuokit viska kas dar liko, du metai šmėklų apsireiškimams liko.

Anonimas

Anonimas portretas
Valdžioje valstybinio turto prichvatizavimo profesonalai liberalai ir konservatoriai,Parduos ne bet kam už vieno buto kainą o ten atsiras daug butų,Net dušinės pasirodo legalios ,tik piliečiai ten nesimaudys,o Vijųnėlės namas buvo nugriautas,pasirodo ant jūros kranto galima,o prie ežero ne,

votis

votis portretas
ka tie prakeikti konservai sugeba tik vogti apiplesineti zmones juk dar kur nespejo isparceliuoti tai dar kas liko reikia dabatgti parduoti juk ta issiziojele ministre nieko nesugeba pajuokos objektas

OB

OB portretas
Viskas paprasta: visokios gydyklos, poilsio namai, priklausantys ministerijoms, seimui ir etc - sovietmečio palikimas ir juo reikia kuo greičiau atsikratyti. O savivalda ir kitos suinteresuotos institucijos, jei objektai tikrai reikalingi, turi ieškoti sprendimų. Ir nereikia čia pilti pamazgų ir viską piešti tik juodai.

Tame ir esmė kad

Tame ir esmė kad portretas
vietoje normalios studijos, audito ir įstaigos reorganizavimo veikėjai tyčia ,,rodo" koki nenaudingi reabilitacijos centrai, sanatorijos ir kitas priklausantis Valstybei turtas. O kuo mums naudingesnis prixvatizatorius-savininkas? Tuo kad taupys net ant plovimo miltelių, numes mizerinius mokesčius ir lauks tik turtingų klijentų? Kadangi eilinis neįpirks. Visiška nesamonė tas privatizavimas/pardavimas / Pinigai nueina tankams ar dar kur be tiesioginės naudos žmonėms, o laimi tik tas kas pasima. Negi per tiek metų, iš buvusių pavyzdžių/sunaikino pramonę, nususino ekonomiką, padarė skurdo didėjimą viena didžiausių šalies problemų ..//nematot ,,kokia nauda" visiems visuomenės nariams iš privatizacijos?

Anonimas

Anonimas portretas
Man vienam "ministres" foto primena karaliene is spragtuko. Juk kaledos, reikia sau sanatorija pasidovanoti.

Anonimas

Anonimas portretas
Fasistinio rezimo sarginiams sunims - STRIBAMS neturi buti teikiamos JOKIOS reabilitacijos paslaugos. Mes gerai zinom kad STRIBAS ir ant asfalto gali prasimaitinti. Uzmusk liaudies priesa STRIBA.

Tam Bilotaitė teisi

Tam Bilotaitė teisi portretas
Gal perskaityk straipsnį dar kartą. Gal pasiseks suprasti. Juk sanatorijos gerose vietose ir puikios kokybės. O norinčių jas turėti kaip nuosavybę yra pakankamai. O kiek žmonių dabar naudojasi privačiomis sanatorijomis, ar sugebate suprasti? Kur privatu, ten vyrauja ne sveikata, o pinigai ir tik pinigai. Tik visiški balvonai šito nesupranta. Privatus gydimas ar privatus verslas - vienas ir tas pats - pinigai ir tik pinigai. Privačioje sanatorijoje niekam tavo sveikata nerūpi. Rūpi tik tavo pinigai. Čia aš iš savo patyrimo žinau, praktiškai patyriau. Rimtos žinybos, kurioms rūpi savo darbuotojų sveikata, turi turėti savo reabilitacijos centrus, bent jau tie kurie dar nesunaikinti. Jiems rūpės ten besigydančių sveikata. Kas moka suprasti, tas mato, jog privatininkui rūpi pinigai ir tik pinigai.

Kas cia naujo

Kas cia naujo portretas
Juk sita valdzia pasirodo,kad jiems visko truksta.o ypac proto!!!,ka ir parodo tokie priimti sprendimai. Vagia,voge,ir vogs kol gales but prie lovio.

Senai laikas

Senai laikas portretas
Tas sovietines atgyvenas uzdaryt, ar perduot pagal profili. Kokios cia dar zinybines reabilitacijos. Guli santorijoje ir toliau mokinies buti policininku? Buvo laikas kad ir poliklinikos buvo zinybines…

TT

TT portretas
Teisingai pastebėjo kažkas,kad komentuoja turbūt pašalpiniai,įpratę už nedarbą išmokas imt.Čia tas triukšmas grynai pašalpinių iniciatyva greičiausiai vyksta,nes bijo prarast savo etatus.Gydymu negali užsiimt vidaus reikalai,gydyti turi sveikatos ministerijos įstaigos.Neąmonė dar viena padaryta ir ją reikia užbaigt.Nes tik sovietų laikais buvo dažytojų poilsinės,betonuotojų rebilitacijos centras,buvo KGB rebilitacija "Rugelis" Palangoj ir visokie kitokie nesamoningi.Tai gal ir šituos reikėjo palikt?Kažkokios durnystės vyksta.

To Pastaba

To Pastaba portretas
Tam Pastaba.Matomai pats esi nepajėgaus proto ir Komantuoji iš Žiegždrių.Esi beraštis nes nemoki deramai perskaityti visos publikacijos,prašyk pašalpos ir galėsi Komantuoti,pašalpini.

Bilotaitė teisi

Bilotaitė teisi portretas
Reikia kuo greičiau privatizuoti perteklinius objektus (neišskiriant nei Trakų), nereikalingus VRM funkcijoms atlikti. Visos tos sanatorijos, poilsinės ir kiti šūdai čia likę nuo sovietmečio, kai tik ponai komunistai važiuodavo pailsėti. Tuos objektus reikia nedelsiant parduoti, pinigus pervedant, aišku, į biudžetą. Niekada valdiškas biznis nebus biznis, jei jis nebus privatus. Niekada! Parodykit privačią sanatoriją, kur dirba 100 darbuotojų. Baikit juokus, turi dirbti 20 maximum 25 žmonės ir viskas. Taip būtų privačioje bendrovėje. Dabar iš mokesčių mokėtojų pinigų ir naudodamiesi mokesčių mokėtojams priklausančiu turtu kažkas pasidarė sau šiltų vietelių. Ir dar triukšmą kelia! Gėda! Nuvažiuokite šiandien, antradienį, ir pažiūrėkite, kiek ten "reabilituojasi" ligonių. Greičiausiai nebus nė vieno arba du trys.O už šildymą kas šiandien moka? VRM. Jei tos sanatorijos neštų milijonus ir jos veiktų efektyviai, niekas jų nepardavinėtų.Bet jos negali veikti efektyviai, nes jos yra VALDIŠKOS!

hmm

hmm portretas
kodėl apskritai turi būti dedikuoti reabilitacijos centrai pareigūnams? Užsakykite reabilitacijos paslaugas konkurso būdu pas privatų verslą ir tiek.

Pastaba

Pastaba portretas
Kiekvienas turtas reikalauja investicijų jį išlaikant. Jei valstybė nepajėgi, reikia parduoti. Komantuojate pašalpiniai.

Klpd.

Klpd. portretas
Ar gal jūs nežinojot kad taip bus? Taigi atėjo liberalai su vadinamais konservatoriais(kurie dabar irgi liberalai:D)

Jūs brudai

Jūs brudai portretas
Prileidote brudus prie valstybės vairo,tie ir vėl tratina mūsų užgyventas vertybes.Gerai pamename,kaip konservai po Nepriklausomybės atkūrimo atėjo į valdžią ir griovė viską,ką tik buvo galima.Pirmiausia sunaikino policijos struktūras,kurios turėjo kovoti su blogiu,o po to viską,kas tik buvo galima prašvilpė arba pasisavino.Dabar nori nugvelbti dar tą,kas buvo likę.Pagal tos glušelės ministrės protelį,kalti pareigūnai ,kad mažai naudojasi "Pušyno paslaugomis",kalta ministerija,kad nesudaro galimybių paslaugomis naudotis,o ne Sanatorija,ar pareigūnai.Ko norėti iš konservatorių?

Simas

Simas portretas
Pareigūnams pasiūlymas - Druskininkų Sanatorijos - Atraskite Savo Rojaus Kampelį :)

cha

cha portretas
valstybės administratoriai (valdantieji) jau nepasitenkina pandemijos milijardais ,padaryta pusės milijardo skola nauja valstybei ,skuba apsiputoję sugriebti ko dar yra likę.Ir kaip jiems nėra to saiko ?Valstybės valdyti nemoka ,bet grobti -tai tik paduok..tik jie nesupranta ,kad viskas su laiku atsisuka prieš juos ,atsitinka jiems visokios nelaimės ,prapuola tie nešvarūs turtai ir tttt.

Kukis Mukis

Kukis Mukis portretas
ne laikrasciui tokias temas nagrineti, visa informacija matyt neprieinama, pateikiama tendencingai, visiskai neaisku kas prie ko ir kas cia kaltas...

VRM nenusileiskite.

VRM nenusileiskite. portretas
Bilotaite, visada jums pritarė mūsų šeima. Bet čia jau per daug. matyt norite po pigiai įsigyti bustus? Juk jau taip buvo prichvatizuotas galimai ne viena sanatorija Palangoje. Manau čia jau turi ta bendra turtą ginti žmonės ir VRM . Kad nebūtu jums kaip Nagyjevui. Nes lazda turi du galus.Toki sprendimą reikia uždrausti.

AS

AS portretas
Eiliniam pareigūnui apie tuos centrus pasvajoti..........kaip ir apie poilsio namus Nidoje:)

Žinojome,

Žinojome, portretas
Konservatorių godumas beribis... Sekite eigą, kam atiteks

Kaunas

Kaunas portretas
Kas buvo pamirše kaip prie koncervu gyvenas mokedami už viska prisimins :))

senelis

senelis portretas
KO jus norite juk musu išlaisvintojai sugrižo prie lovio,juk reikia atsigriebti už prarastą laika,daugiau tokios teises rinkėjai neduos anuko partijai

NUPIRKS PUŠYNĄ KARALIENĖ MORDA UŽ 1€ IR BUS BAIGTAS KRIUKIS.

NUPIRKS PUŠYNĄ KARALIENĖ MORDA UŽ 1€ IR BUS BAIGTAS KRIUKIS. portretas
Žmonės šneka, kad Dėdulei pajūrio rezidencija bus reikalinga, kai į prezidentus įnauguruos.

Naujas durnizmas

Naujas durnizmas portretas
Tai kad anūkėliui dar reikia už 1 eurą nustekentą įstaigą įsigyti,o jeigu rimtai tai šitai Bilietaitininkei niekada proto nebuvo per daug,tik visiškai kvailos ambicijos privedančios prie didžiulių nuostolių valstybei.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Prichvatizacija. Laisvoj Lietuvoj prichvatizavo fabrikus. Na dar liko sanatoriju. Reikia ir jas prichvatizuot. Juk tiek milijonieriu priviso. Kas nedirba, tas turi pinigu

tatuiruota LGBT smekla -ju motina

tatuiruota LGBT smekla -ju motina portretas
sedi vyriausybeje ir jai geriau matyt kaip rebilituot policajus...

Manau,

Manau, portretas
kad kiekvienas turi rūpintis savo darbais: VRM - policijos reikalais, o poilsio bei reabilitacijos namais - SAM arba privatininkas...

Šmėkla niekur nebuvo

Šmėkla niekur nebuvo portretas
nei dingus, nei pasitraukus. Čia Lietuva, čia šmėklom lyja.

O

O portretas
Jei policininkai vieningai pereitų prie riaušininkų, būtų neveltui šis naikinimas padarytas.

Reabilitacija

Reabilitacija portretas
Dabar reabilitacija priklauso tik pagal pažintis. Po šitų naikinimų, dar blogiau bus. Valdžia ruošiasi žmonių mažėjimui po skiepų. Visur naikina medicinines paslaugas.

Anonimas

Anonimas portretas
Abejotojai. Klaustuku pilna ..

Klausykit

Klausykit portretas
Nepuskit burbulo, aš kaip mokesčių mokėtojas nenoriu kad valdžia turėtų visokių pirčių,sanatorijų, VIP vietų nuomai,privilegijų ir t.t. ir taip dauguma valdininkų turi privilegijų,visokie partiniai,viešieji pirkimai didelių įmonių vadovai gauna penkeziakles sumos algas,aferos su energetika,pensijų reformomis,žemę ir NT miestų centruose ir t.t...jei reikia tiems pareigūnams reabilitacijos tegul susimoka iš savo algos kaip ir mes visi žmonės...

Arvys

Arvys portretas
1e mokykla statys arba dakara masinas remontuos

Jadze

Jadze portretas
Ministre geriau zino.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių