VRM darbuotojai skundžiasi dėl psichologinio smurto: per metus išėjo 20 žmonių

Grįžti į straipsnį

Lygiai

Lygiai portretas
Tas pats kaip respublikineje Siauliu ligonineje kur vadove Nora Kupstytė Kristapone mobingavo savo kolegas o po to nusizude medike. Tai dabar niekur nesirodo nekalba. Likusi informacija internete liudija baisus dalykai vyko tenais. O jinai toliau laikosi is paskutiniu dirba, nes niekas kitur nepriims tokios patyciu meistres. Vis gasdindama jei iseis tai nebus zmoniu kam gydyti kadangi paskui zengs ir kiti darbuotojai. Per baime bando kitus paveikti.

bliamba su jumoru--

bliamba su jumoru-- portretas
Литовцы Ну,.Шо Ви Таки напали на свою Агню Бибиглотайтю? Посморите это видео ютубе-Дизель Шоу 2022 Новий Бойовий Випуск в підтримку ЗСУ....Там Виктория Булитко ..так поставила ..весь --"свой мужской гарнизон" ..Что ..Агне Бибиглотайте --даже и во сне ..не мечталось..:)))

vrm

vrm portretas
turi turet gelezinius nervus ir didelia siknaskyle

kaunietis

kaunietis portretas
Kai tai ministerijai vadovauja vista kuri nieko apie tai nesupranta uz tai ir darosi tokie reikalai. Tokia sistemai turi vadovauti statutinis zmogus

tai nieko n a u j o ,

tai nieko n a u j o , portretas
juk VRM v a d o v a u j a visiškai ATSITIKTINIS žmogus/ bilotaitė /, kuri neturi jokio supratimo apie šios ŽINYBOS veiklą, o s v a r b i a u s i a , jog BILOTAITĖ įpatingai š a l i š k a kgebisto OŽIO užmačių vykdytoja;- nuo šios vietos ir prasideda DARBUOTOJŲ p s i c h o l o g i n i s SMURTAS, kai PROFESIONALIUS darbuotojus bando padaryti kurčniabyliais VERGAIS- siekiant VR Ministerijoje į v y k d y t i konservatorių CHUNTOS absurdiškus reikalavimus.

Ar gali būti kad kiekviena melžėja gali valdyti valstybę?

Ar gali būti kad kiekviena melžėja gali valdyti valstybę? portretas
O dar jei ta melžėja dar ir misė!

O ko jūs tikėjotės?

O ko jūs tikėjotės? portretas
Juk į valdžią atėjo konservatoriai ir blondinė Bilotaitė!

pasimetes etery

pasimetes etery portretas
kazkaip Simonyte be vysyvankes nesiziuri dabar isviso

Gediminas

Gediminas portretas
Kompensacijos visiem po 25k euru...

nu jooo

nu jooo portretas
blogu vadovu "nebuna",buna tik "blogi "eiliniai darbuotojiai.Tai korupcijos pradzia.

GAL pradėkime...

GAL pradėkime... portretas
...nuo "ministrės". KAI MINISTERIJĄ "valdo" štai tokios personos - TOKS IR REZULTATAS. NETYLĖKITE DARBUOTOJAI - JEIGU TYLĖSITE - TAIP IR BUS....

Bevaikės davosinės šveikės

 Bevaikės  davosinės šveikės portretas
valdo Lietuvą, ko jūs dar norite?

psichologinis smurtas prasideda tada

psichologinis smurtas prasideda tada portretas
kai darbuotojui rastiskai nera ivardijama ka ir kaip jis tures dirbti ir koki atlygi uz savo darba jis gaus.O zodinis vadovo nurodimas kaip ir ka dirbti nasiau tai vienas zingsnis iki mobingo ,patyciu ir t.t. .

dirbusi ten

dirbusi ten portretas
ir liūdniausia, kad išeina tie, kurie dirbo ir bandė dirbti, nes iš etatinių kavos gėrėjų su užnugariu juk nieko nepareikalausi. Beliko joti ant dirbančių už tris ir penkis, kad jie artų jau už 7.

Joris

Joris portretas
Ar gali būti kitaip,kai kiekviena melžėja gali valdyti valstybę.....

As

As portretas
Kai tokia ministrė, kuri jau generolu pasijuto, džemperis apsirengia ir lyginami su Zelenskiui kitaip nebus. Bilotaitė jau policiją įtraukė, kad tarnautų partijai,apgailėtina kai partijų komsorgai tampa ministrais. Armonaitė, Bilotaitė, Dabravolska sėdi ant dviejų kėdžių tik todėl kad partinės.

Vorona Kirusas

Vorona Kirusas portretas
Cha. To ir norėjau. Visi su žvėries ženklu sužvėrėsite.

armijoj ,kiekvienas priedurnis[ ypac xoxolas]

armijoj ,kiekvienas priedurnis[ ypac xoxolas] portretas
gaves jefreitoriaus juostele, pasijusdavo generolu... VRM tas pats , pusdurnes merguzeles , pora metu siknas pratryne policaju mokykloj [ o kitos net ir to neragave] pasijunta visagalem ....o jei dar per visas skyles nusipelne ,,,autoriteta,,, tuomet jau tik y ministrus ir ne zemiau...

uk

uk portretas
Lietuvoj visur seimu klanai. Grįžo pažįstamu vaikas baigęs kriminalistiko universitetą Anglijoj tai Lietuvoj niekam nereikalingas. Anglu kalba ideali lenkiškai moka bande konkursų priima savo atsilupelius kurie angliškai nei būm bum bet tai savo klano

Pil.

Pil. portretas
Psichologinis smurtas išplito Lietuvoje,mokyklose,institutuose , šeimose, kaimynų tarpe.Susitare keliese tyčiojasi,persekioja ,stengiasi nuteikti daugumą kaimynų ,pries nepatinkanti kaimyną,neduoda ramiai žmogui, šeimai gyventi.Tai problema yra , manau pareiškimai tuo klausimu policijai ,užimtų daug laiko.Yra tokių žmonių kurie kenčia, nes supranta, kad tokie žmonės nėra psichiškai sveiki,, ką su jais prasidėsi. Bet kantrybė gali baigtis.Dabar tokios technologijos,yra visko,ir kamerų slaptu ir išmaniuose telefonuose yra kameros su vaizdo įrašais,ir diktafonai , įrašyti ir užfiksuoti nesudėtinga.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių