Valdantieji nesitaikstys su galimu prezidentės veto dėl Referendumo įstatymo

Na

Na portretas
Jeigu patys ignoruojate Konstituciją, tai nėra ko būti Seime.

o

o portretas
Prezidentė pasielgė teisingai. Visi turime gerbti įstatymus, o ne tampyti straipsnius pagal aplinkybes.Puiku, kad Prezidentė gerbia Konstituciją.

taip

taip portretas
Nesitaikstykite. Bet elkitės padoriai.Nematau reikalo svetur gyvenančiam suteikti Lietuvos pilietybę.Ar kas draudžia be pilietybės Lietuvoje lankytis?Svarbiausi čia turto reikalai.Ir nevaidinkite, kad tik moraliniai sumetimai.

>Anima

>Anima portretas
Kad žadėjo - gerai . TO ir neatsisako, BET pažeisti konstitucijos nedera. Jei nežinai, tai yra pagrindinis šalies įstatymas. Gal galvoji , kad Prezidentei galima pažeidinėti konstituciją? Tada labai apsirinki...

karabasas siekia destrukcijos

karabasas siekia destrukcijos portretas
jo užduotis- chaosas valstybėje, mūsų konstitucijos pažeminimas.

Povilas

Povilas portretas
Tikrai dauguma žmonių norėtų , kad būtų dviguba pilietybė suteikiama išeiviams, TAČIAU tai turi būti daroma nenusižengus konstitucijai. Kaip matyti, nei darbo grupės vadovas, nei ministras pirmininkas į tai dėmesio nekreipia, laukia kol tą padarys KT... Gal geriau būtų "nemuilinti akių" emigrantams, o toliau paieškoti reikiamo kelio tam pasiekti arba...daugiau skleisti , reklamuoti , o NE NUSIŽENGTI LIETUVOS KONSTITUCIJAI.

...

... portretas
Jei Seimas nori būt išvaikytas, gali bandyt prieš Konstituciją eit.

ALGIS

ALGIS portretas
Kas gali paneigti , kad seimas nenupirktas užsienio turčių , MG BOLTIC PAKEITĖ KITI , šitokios iniciatyvos neteko matyti . jeigu tik vienam punktui daroma išimtis - čia kažkas ne taip . TIKRI LIETUVIAI NEBALSUOKIM UŽ PERĖJŪNUS , UŽTEKS MŪSŲ KIEK LIKO LIETUVOJE ,MUMS NEREIKIA , KAD MUSŲ LIKIMĄ SPRESTŲ PERĖJŪNAI .

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
Ponai, kas čia darosi? Vieni už, kiti prieš. Smagu Lietuvos priešams tokius dalykus matyti. Pamatykite daugiau. Lietuva yra NAIKINAMA OKUPANTO, kuris yra valdžioje. Kaip susivienyti? Labai paprasta, jau esame susivienyję, nes turime KONSTITUCIJĄ, kurios reikia laikytis. Tas kas nesilaiko Konstitucijos yra MIRTINAS Lietuvos Valstybės priešas. O kas tokie nesilaiko? LR Prezidentė jedinstveninkė Dalia Grybauskaitė, absoliučiai visi iki vieno Seimo nariai visų 7 kadencijų. Taigi jų visų pagrindinis uždavinys yra tas, kad PROBLEMOS NEBŪTŲ IŠSPRĘSTOS, tačiau būtų IMITUOJAMAS jų sprendimas. Tai ką matome su dviejų pilietybių neegzistuojančia problema yra tik IMITAVIMAS, triukšmo kėlimas tam, kad sėkmingai pavyktų speciali kompartijos ir kgb pravedama prezidento "išrinkimo" OPERACIJA. Gana sudėtingai parašiau, gali būti nesuprantama ką sakau. Ką padarysi? Komentare vietos daugiau nėra.

belcanto

belcanto portretas
Konstitucija ne šventa karvė, ji priimta senai, prieš 26 metus, kai kurie jos teiginiai beviltiškai paseno. Jų nėra daug, bet yra. Laikas bėga, reikia permainų, viskas keičiasi

oll

oll portretas
Aišku, kad Seimas turi rengti prezidentės sprendimui veto. Kurie išvyko į užsienį mokytis ar dirbti, yra mūsų vaikai.Jais ir liks.Jie siunčia savo giminėms lėšas, be kurių tiems būtų tikrai sunku pragyventi. Tai ne paslaptis, ir mes dažnai linksniuojam tą pagalbą, kurią žmonės gauna iš emigrantų.Išvykę pamatys išsivysčiusį Vakarų pasaulį, reikia tikėtis, kad jie ar jų vaikai, anūkai padės sukurti tokį vakarietišką gyvenimą ir tokią aplinką pas mus. Negalima jų atstumti. Ką tik per Valstybės dieną kvietėm juos prisijungti prie mūsų, kad visi giedotum valstybės himną. Jei juos atstumsim, greit lietuvių liks tik kokie du milijonai. Pažiūrėkit, kaip kitos protingos šalys kovoja už kiekvieną savo šalies žmogų, jie nebijo suteikti saviems dvigubas pilietybes. O kurie pasisakot prieš, kad tik gyvenimas jums nepasisuktų taip, kad ir iš jūsų šeimų irgi bus emigravusių. Tikrai, kad bus.Esam nykstanti, ir labai sparčiai nykstanti tauta. Lietuvius greit reiks įrašyti į Raudonąją knygą.

Hm,

Hm, portretas
Kiek pamenu, keisti Konstituciją galima tik referendumu. O jau vakar per žinias pranešė, kad seimas jau pateikė pataisą dėl referendumo, kurio pataisa prieštarauja Konstitucijai. Taigi seimūnai perdaug sau leidžia...O ir kažin ar reikia įvesti dvigubą pilietybę? Užsienyje gyvena daug lietuvių, kurie net nedeklaravo išvykimo...

R.S.

R.S. portretas
Neturiu nieko prieš mūsų Lietuvos emigrantus.Jie visada išliks mūsų.Ir nevadinsiu jų išdavikais.Kaip čia kai kurie vadina.Išdavikai tie, kurie nesirūpina šalies žmonių gerove o tik svaigsta su ginklais, pabėgėliais, Ukraina ir t.t..Tai jie iki šiol varo mūsiškius už sienos.Bet dvigubai pilietybei nepritariu.Nežiūrint įv.grėsmių, kurias ji gali sukelti, man užtenka vienintelio argumento - BALSUOTI RINKIMUOSE IR RINKTI VALDŽIĄ ČIA ESANTIEMS LIETUVOS PILIEČIAMS GALI TIK ČIA GYVENANTYS.Kur tai matyta, kad užsienio lietuviai iš tolo matantys Lietuvą ir nesiruošiantys gryžti atgal, spręs mums kokia bus šalies valdžia.

J0

J0 portretas
Tegul eina lauk tokie seimo nariai kurie nesilaiko konstitucijos pilietybe turi sprest tauta o ne saujele suinteresuotu asmenu ar tik ne patys sau klojasi pamatus jeigu karas begs neatsisukdami bet pilietybe issaugos ir kaip ne geda lovio patrijotams sitaip elgtis su cia gyvenanciais tautieciais.dirbanciais ir mokanciais mokescius ne amerikonui ar anglui sprest kas geriau lietuviui

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
ir kam ta konstitucija,jai gali ją vartyti,kaip PROSTITUTĘ.

kipras

kipras portretas
as tai pries suteikima dvigubos pilietybes-isvaziavot ,ten gyvenat ir viso gero...balsuosiu pries

klp

klp portretas
Virginija, kam tau ta mužikų pilietybė ?!

Žvelk giliau

Žvelk giliau portretas
Jokių antrų pilietybių. Jeigu dėl trupinio aukso, gardaus valgio šaukšto atsisakei ir priėmei kitos valstybės pilietybę(IŠDAVEI TĖVYNĘ LIETUVĄ)- tai ir gyvenk ten laimingas. Kam vėl ta Lietuvos pilietybė? Jeigu grįši į Lietuvą- ją ir taip atgausi, o mūsų tuo kukliu gėriu nesinaudok. Žinau kelis, kurie atvažiuoja gydytis, dantis dėtis ir į turtą pretenduoti. Norėjai- tai ir būk kokios ten negrų žemės juodadarbiu ir trąša...

...

... portretas
Virginija, pametei mus, IŠDAVEI Lietuvą , tai ko dar nori? - tu į mus spjovei, tai - ko stebies kad ir tu Lietuvai esi mirus... kam tau ta kartą JAU išduota pilietybė? (o išdavystei ne drąsos, o silpnumo reikia, nepavydėk čia likusiems).

Virginija

Virginija portretas
O, jums, ten likusiems, subines plysta is pavydo ar ka ? Nenorekit praeiti musu keliu ir su musu batais...Ir ko gi jus pavydite mums tos dvigubos pilietybes ?! Todel, kad patiems truko drasos emigruoti ir pradeti viska is pradziu ?! Tikrais muzikais ir telikote...Jusu jau niekas nebepakeis...

...

... portretas
Alguti, iš išvykusių Lietuvai JOKIOS naudos - jų ČIA nėra, tai logiška kad į tą tuščią vietą tie 'slavai' (cic,, žydai) upėmis ims plaukt. O JEI DAR pabėgėliams leisim išlaikyt tą pilietybę (kam mums tai?), tai juk DAR daugiau lietuvių paskatinsim išvykt - turėdami TIK vieną pilietybę jie čia nepilnaverčiais jausis. Taip kad - VISI iš Lietuvos PABĖGĘ skatina ateivių invaziją į Lietuvą, ir todėl jų išdavystė DVIGUBA - KODĖL turėtume tokius išdavikus kažkaip globot, KAS Lietuvai iš to JEI jie FORMALIAI skaitysis Lietuvos piliečiais bet REALIAI jie dirbs SVETIMIEMS, jiems mokesčius mokės ir jų gerbūvį kels?Taip kad - geriau mažiau tų Lietuvių, BET - TIKRŲ!

Algis

Algis portretas
1milijonas lietuviu isvyko, virs 2 liko Lietuvoj, jei atstumsim ta 1milijona tai galima skaityt kad uz kokiu 20 metu lietuviu tauta isnykus - paskendus slavu. Afrikieciu, musulmonu juroj. Butina konstitucijos pataisa! Ir balsavimas “taip”...reikia atmesti savo nepagristus pavydus ir kitas neigiamas emocijas savo zmonems.

...

... portretas
Daugiau nei ŽIAURU - nieko dar neaišku, o JAU prasidėjo pats grubiausias ŠANTAŽAS: "... Arvydas Nekrošius sako, jei prezidentė trečiadienį vetuos Referendumo įstatymo pataisas, Seime bus bandoma vetuoti prezidentės sprendimą" - GAL nereikia bėgt prieš traukinį. Tuo labiau kad DAUGIAU nei neskaniai kvepia: "teikdami šį įstatymą, mes turėjome nuogąstavimų, kad prezidentė ir Konstitucinis Teismas gali pasisakyti neigiamai" - viskas ir taip žinoma, BET - kažkas vis vien bando buldozeriu: "jei prezidentė vetuos, Seime veto atmesti ir, priėmę įstatymą, ko gero, kreipsimės į Konstitucinį Teismą. Kreipsimės, kad įvykus referendumui kažkas neapskųstų Konstituciniam Teismui" - PASIUTUSI BAIMĖ kad kažkas GALI kreiptis į KT... ir - virtuoziška APGAULĖ: "KO GERO, kreipsimės..." - tai juk siekis suklaidint Prezidentę: "Pasirašyk, nieko baisaus, mes į KT kreipsimės", o paskui - JUK to KT tai BIJOMASI. O ir mūsų NEIŠGELBĖS tie kurie lengvai svetimiems prisiekia; KODĖL milicininkas jiems toks dosnus?.

Von lauk

Von lauk portretas
konservuotas padlas ir sosų bei dėžutinių likučius(jie išmokė nekreipt dėmesio į Konstituciją ir Tautą), o kolxoznikams ultimatumas-arba išsivalot nuo tokiu va samdytu buduliu kur siūlo ir kitaip durnavoja, arba irgi rinkitės manatkes ir čiuožkit von

Kaip jums negėda

Kaip jums negėda portretas
net apie tai šnekėti!Kokią teisę jūs turite keisti LR Konstituciją?Kiek jums užmokėjo kad truks-pliš stumiate tą dvigubą pilietybę?Visų pirma turite atsiklausti Tautos.Ir ne kitaip.

NE DVIGUBAI PILIETYBEI

NE DVIGUBAI PILIETYBEI portretas
o kolchoznikus lauk

VON gandragalvius iš seimo

VON gandragalvius iš seimo portretas
REIKALAUJAM PIRMALAIKIŲ RINKIMŲ

O aš

O aš portretas
dar kartą kartoju: prezidentė turėtų paleisti visą šitą seimą velniop. Ji turi tokią teisę, galėtų ir pasinaudoti. Ne dviguba pilietybė svarbiausia, bet tai, kad pažaliavus dauguma spjauna ir į Konstituciją, ir į prezidentę, ir į visa ką. Negavę šalto dušo jie taip viską užbuldozeriuos, kad akmens ant akmens neliks iš Lietuvos. Jau landsberginiai iš įstatymų kikeno, bet iki žaliukų net tiems toli...

V.

V. portretas
"nepriėmus pataisų sunku bus išsaugoti ir emigruojančius piliečius, ir pačią tautą." Ne taip raikia saugot savo piliečius. Manau seimo narių ir ministrų alga turėtų priklausyti nuo grįžusių ir emigravusių lietuvių santykio ir keistis kas mėnesį.

matosi

matosi portretas
pati ko gero zydelka issaugota polikarpo?

nors

nors portretas
ir nebutina 2 a bet tai veidmainiskumas kai zydeliams duoda o lietuviams dar atima......

Nuomone.

Nuomone. portretas
Jokios dvigubos pilietybes.Ne per sventes atvhykti pauliavoti ,o gryzti ir kurti sviesesne ateiti Lietuvoj.Daugelio vaikai jau nesusikalba su seneliais ir mat jum dviguba pilietybe.Kam,kodel? Jei prireiks ginti Lietuva nuo priesu,peireiks atlikti karine tarnyba ,kur atliksi?

Anima

Anima portretas
Veidmaine ,.Kai kandidatavo visu balsu reke ''As uz dviguba pilietybe '' ., o paskui pirma proga tai vetavo ,Dabar irgi visaip stengsis , kad tik maziau zmoniu turetu proga sugrizti Lietuvon.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių