Iš užsienio į Lietuvą grįžtančius žmones specialistai paleidžia namo

Prie Grubliauskas ?

Prie Grubliauskas ? portretas
Nežinai kaip " kovojo" , kad ne visus grįžusius karantinuotų ? Pasirašo ir atia ...Nežinai , kad toje " kovoje " buvo ir Palangos meras konservatorius ? Vilniaus meras iš vis laisvas ...Šie " kovotojai " po Verygos nurodymo karantinuoti sakė " protu nesuvokiami nurodymai " ir t.t , nežinai ? Todėl , mano nuomone , jei virusas plis , šie " kovotojai " turėtų būti pirmose gretose taip sakant veidas į veidą . Fui ...

Is Italijos

Is Italijos portretas
Zmones, ar jus patys ne beprociai jeigu rasote tokius komentarus? Jeigu norite nesusirgti, karantinuokites patys! Kiekvienas tik savo namuose busite saugus! Turite absoliuciai visi karantinuotis ir galvoti kad kiekvienas kitas jau yra uzsikretes! Taip saugosites! Ir sustabdysite virusa! Supratote? Virusui reikia jusu kuno tam kad isgyventu ir daugintusi. Be zmogaus kuno virusas mirs. Neikite is namu, ir jo nepasigausite. Paprasta.

Tesliai

Tesliai portretas
nelaimingi.Vadovybe parode tikraji savo veida.Senyvi zmones aukojami vardan sventos ramybes.Nes, tie, kurie turejo susitvarkyti, nesusitvarke.

Pensininkas

Pensininkas portretas
Panašu nenori pensijų mokėti, krizė.

Absurdo teatras

Absurdo teatras portretas
Lietuvos valdžia priėmė nutarimą, pamatė, kad merai skersa dėjo ant tų nutarimų, dabar atšaukia tuos nutarimus. Beviltiškas veryga. Tai gal įmanoma kitų vyriausybės nutarimų nevykdyti?

Iš Pakaunės

Iš Pakaunės portretas
Ką čia vapsit? Ar nesuvokiat, kad tokia politika ir nurodymus duoda . Mūsų valdžia savarankiškai sprendimų nedaro. Jie tik žmones mulkina. Jeigu būtų atvažiavėlius karantinavę, padėtis būtų kita, bet......... Mąstyt reikia su smegenim! Ar tik lazda neatsisuks kitu galu?

jo

jo portretas
Idiotai. Jei tai sugadino nepasiruošę merai, tai juos keisti ir teisti reikia.

Pavojus

Pavojus portretas
Tokiu atveju reikia sustiprinti saviizoliacijoje esančių asmenų kontrolę ir pažeidusius režimą griežtai bausti, skiriant baudas ir priverstinai izoliuojant savivaldybių patalpose su apsauga. Yra įvairaus sąmioningumo žmonių, gal reikia daryti atranką ir viešbučiuose palikti tuos, kurie neturi sąlygų saviizoliacijai. Bet jau tuos iš keltų, tai be jokių išlygų privalu priverstinai izoliuoti.

„Skvernelį su Veryga į muilą“

 „Skvernelį su Veryga į muilą“ portretas
Šūkis plinta šalyje kaip gaisras. Žmonių nuomone šie nekompetentingi silpnapročiai vis tiek neatlieka savo pareigų, tai gal nors tiek iš jų būtų naudos? Jų neveiklumo dėka laiku nepasirūpinta nei reagentais, nei dezinfekantais, nei apsaugos priemonėmis. .......Patys kaip žaliava dabar įgijusiam paklausą ūkiniam muilui labai tiktų.

o

o portretas
prie ko cia Grubliauskas? atsipeikekit, jis tik vykdo "mylimu" skvernelio ir verygos nurodymus... na niekaip neiskencia Grubliausko nepamineje , avigalviai

Kažkokia triznių valdžia

Kažkokia triznių valdžia portretas
Patys nežino ką daro, tik balamūtina žmones.

KĄ DARYT ŽMONĖMS?

KĄ DARYT ŽMONĖMS? portretas
Turim totalų šimašyną grubliauskyną...ir dar tarp lietuvių jokios vienybės. Kažkas katastrofiško vyksta...

nuomone

nuomone portretas
Palaida bala,nevaldote situacijos ir tiek.Kazkas parekavo ir paleido vadžias.Tai,dabar visuotinis karantinas tesis iki ateinanciu kaledu,geriausiu atveju,ir su milziniskais nuostoliais.

Julija

Julija portretas
Iki šio vakaro dar buvo vilties, kad chaosas bus įveiktas, privalomas karantinavimas sumažins viruso plitimą.Bet šįvakar!!! Kairė nežino ką daro dešinė.Gal mūsų valdžios vyrai susirgo kita liga- smegenų minkštėjimo???

DDDDrRRRRR

DDDDrRRRRR portretas
Didmiesčių merai tvirtina, kad tai apsunkina kovą su COVID-19, eikvojami administraciniai ir gydytojų ištekliai, jų mažiau liks sunkiems ligoniams, o tai kainuos gyvybes.... Nežinau kitų merų, tačiau Klaipėdos Grubliauskas , tikrai niekada nieko nedirbo. Jis to daryti NEMOKA. Jis pliurpikas, Taškas

Aa

Aa portretas
Ar durni? Genocida savo tautos vykdot
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių