Už konsultacijas mokytojams nubyra tik vargani centai?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
viskas labai paprasta , video pamokos . Kam netinka , lai moka tiek kiek prašo , o galiausiai tik ir konsultacijas rengia ir meta darbą .

Aš portretas
Kada bus teisybė Lietuvoje?tik kalba,žada,suka kažką...gražūs pažadai...o mokytojai-ne vergai...

Andrė

Andrė portretas
Niekas nenubyrėjo ir nenubyra ir mokytojams, kurie dirbo nuo pirmo karantino nuotoliniu būdu. Nebuvo kompensuojamos nei darbo priemonės, nei išlaidos, kurios patiriamos (elektra, internetas). Apie tai niekas net neužsimena. Mokytojas turi džiaugtis, kad darbą turi ir dar pasakoma "kitur dar blogiau". O šiuo metu kai kurios pradinio ugdymo mokytojos yra priverstos dirbti dviem būdais, nes dalis vaikų lieka namuose. Vėlgi mokytojo niekas neklausia ir dar kiek priekaištų tenka išklausyti kasdien iš namuose sėdinčių ir neturinčių kuo užsiimti tėvų, kurie analizuoja, kritikuoja ir reikalauja. Nesam mes vargšai mokytojai, tačiau nepabuvęs toje virtuvėje, negali daryti išvadų ir menkinti žmones, kad jie nori apmokėjimo už savo darbus.

Aleksotas

Aleksotas portretas
Na,mažiau nei minimumas moka ir mokytojams,priverstiems pagaliukų į nosį bijančių tėvų vaikus nuotoliniu būdu.

:)))

:))) portretas
Ir vėl tik konservatorių priešrinkiminis lozungas likęs ? Švietimas prioritetinė sritis ! Leiskite nusijuokti ir garsiai :))) Niekam Jūs ponai pedagogai be " valstiečių " nebuvote ir panašu nebūsite įdomūs . Išsilavinusių nebereikia . Uždarys mokyklas ir kaip jau seniai kalbėjo ponas G. Landsbergis " pedagogų yra perdaug . Turės persikvalifikuoti " Nepamenu pažodžiui , bet galima pagooglinus rasti tikslų tekstą . " Valstiečiai " bandė pakelti pedagogo profesijos prestižą , pakviesti daugiau studentų mokytis , net kažkokias stipendijas skyrė ? O dabar kam jūs reikalingi ? Kam rūpi jūsų bėdos ? Tapinodams ar jūsų profsąjungiečiui Navickui - streikų organizatoriams ir lipikams per langą ? Panašu pasinaudojo kaip pakopa papulti į seimą . Laimėjo rinkimus , ne be Jūsų balsų , o dabar ? Konservatorių ministrė aiškiai viską pasakė . Seniai galvoju , didesnių politinių veidmainių kaip konservatoriai , reikia ieškoti .

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Komentuojant šiuos klausimus reiktų pasidomėti kaip ten yra kaimyninėje Estijoje. Tad lyginant su Estija, nekalbant apie visus, mūsų mokytojų visuomenei reiktų iš gėdos lysti į krūmus . Grubiai apibendrinant mokymąsi Lietuvoje , vieni mokytojai ruošia vaikus konsultacijoms , o kiti konsultuoja už tokius pinigus , kad net narkotikų pardavėjai tiek neuždirba. Gerai besimokančių mokslo salelės- išimtis, o išimtis ,kaip žinia ,tik patvirtina taisyklę.

Zenka

Zenka portretas
gerbiamieji, supraskite, kad mokytojas teikiantis privačiai korepetitoriaus paslaugas gauna iki 20 Eur už valandą. Jeigu teikia iš karto penkiems mokiniams- paskaičiuokite kiek gauna. O jeigu po kelioms grupėms, pasakysite, kad nesąmonė......O kiek sumoka mokesčių valstybei? Iš kur ministrei imti tokius pinigus už valdiškas konsultacijas? Pirmiau reikia į Valdžios biudžetą įdėti, paskui prašyti iš jo daugiau gauti. O gal dar daugiau skolintis?

Pasakysiu atvirai

Pasakysiu atvirai portretas
Kokia ministrė, tokia ir sistema. Postringauja - negali būti, lėšų skyrėm.... Jūs atplėkit sėdmenis nuo tų savo apkerpėjusių kėdžių arba ant žemės nusileiskit ir tikrą padėtį pasiaiškinkit. Gėda skaityti apie tokius svaičiojimus. Situacija tragiška, vargsta mokytojai, kenčia vaikai, o tokie “berazumiai” klerkai postringauja - negali to būti...

klausimas

klausimas portretas
ŠMM atstovės žodžiai:" Mokytojui už viską mokama".PUPP vertintojai negavo NĖ CENTO. Dirbome taip: 27 val.NŠA mokymų, 56 val.PUPP ir PUPP bandomojo darbų taisymui (apytiksliai, priklausomai nuo mokyklos mokinių skaičiaus).Dauginti reikėtų iš 10 eurų, kaip deklaruojama.Taip išeina, kad mums nesumokėjo apie 800 eurų.VISI mokytojai Lietuvoje dirbo už DYKĄ...

:)))

:))) portretas
Ir Tapinas su konservyno pedagogais , profsąjungistu tyli ? Streikas :) Užimkite ŠMM :) Lipkite per langus :))) Valstiečiai algas pakėlė , o ši valdžia aiškiai parodė kiek Jūs verti - centų ! Ir dar 100 mokyklų ruošiasi uždaryti , galėsite kasininkais supermarkete dirbti .

Lina

Lina portretas
Ko dabar per langus nelipat?

Anonimas

Anonimas portretas
vergai turi dirbti o ne skustis

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kūma šiugždinienė padarys reformą. Globalistams nereikia raštingų..

Krabas

Krabas portretas
Bet tai kai atsilupę komentatoriai :)) kažkam atrodo, kad mokytojas turi ir pamokas pravest, ir konsultacijas, ir išmokt dar už mokinį. O svarbiausia - už viršvalandžius neprašyt pinigų.

KLAUSIMAS

KLAUSIMAS portretas
O AR JIE NEGAUNA ATLYGINIMO?O KONSULTACIJOS TAI ----KAS NEPADARYTA PAMOKŲ METU.

Ir dar jie verkia

Ir dar jie verkia portretas
Tik nereikia verkti.Virš manęs matiekos mokytoja gyvena,kol nebuvo karantino mokiniai šniūrais ėjo,o dabar tai ištisai prie kompo sėdi ir kvarksi tipo mokina UŽ PINIGUS.Val.15 €.Mokykloje nieko nemokina kad paskui pas jas eitumėte į namus mokytis už PINIGUS.

Anonimas

Anonimas portretas
Užtat kariuominei miliardai .o mokslas tsi kuo daugiau buku tuo valstybė stipresne.

visos

visos portretas
mokestis yra už rezultatą, tad kur švietimo rezultatas, tik žinių kartelės leidimas žemyn, kad geriau atrodytum , t.y. daugiau būtų išlaikiusių? ar to reikia ar todel , kad klestėtų korepetitorių versliukas? jei jau prašome didesnės algos tai parodykite ką padarėte
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių