Tris savaites ministerijoje praleidusių mokytojų išleistuvės – su dovanomis

viršūnė

viršūnė portretas
dar dovanėlių jiems.

To: niekinantiems mokytojus

To: niekinantiems mokytojus portretas
Šiaip jau mokytojas nėra ta sąvoka, kad ja apibūdinti visus šios profesijos žmones. Bet kai susiformuoja dauguma kyšininkų, tada kenčia ir padorūs. Seniai neturiu jokio ryšio su mokyklomis, bet apie mokytojus daug girdžiu iš daugelio savo aplinkos žmonių. Todėl neigiama nuomonė apie juos daug tikslesnė - jei kalbėtum tik iš savo patirties, galėtum dar save neobjektyvumu kaltinti. Bet kai girdi iš pirmų lūpų kas darosi įvairiose Kauno mokyklose, supranti, kad jokios pagarbos mokytojui, betn jau kaip profesijos atstovui būti NEI NEGALI.

traktormadzė

traktormadzė portretas
Kokia nyki ta išperstdantė Lilija Bučkienė. Kažkokia baisiai atstumianti. Kitos irgi panašios. O šiaip Navicko kompanija pralaimėjo, nereikia čia lia lia, kad nėra nugalėtojų... Bet visa tai apibendrinant, jei streikuotojų reikalautas atlyginimo dydis būtų buvęs normalus, jie būtų sulaukę ŽYMIAI DIDESNIO tautos palaikymo. Bet gobšumas juos pražudė. Liko visš pasibjaurėjimo objektu.

Tiesa tokia

Tiesa tokia portretas
nieko jus cia neparodet, pabuvot kvailiais ir tinginiais. O kodel toliau nestreikuojat ?Taigi sedekit toiau toje misiterijoje ir sekmingai besdekit, nes jums tai geriausiai sekasi.

Tai ka

Tai ka portretas
Konservatoriam jau atsibodo sert situos dykaduonius...nepateisino metyt konservu vilciu...ha ha...

Pasigedau

Pasigedau portretas
O ku rudoji.Matyt su vyyyyrrrruuuu snekejos.

Tai jo

Tai jo portretas
Emigrantai braskiu skynejai ir panasus nevykeliai kolioja mokytojus,kad anie kovoja uz savo oru gyvenima,kad gautu bent truputi didesni atlyginima uz mokyklos valytojos. :) Kiek tenka bendrauti su zmonemis,tai mokytoju bruzdesi dazniausiai palaiko didesnes pajamas ir issilavinima turintys pilieciai.

Moma

Moma portretas
Tu mokytojų yra visokių ir gerų ir blogų ir labai blogu ir labai gerų.Kitose valstybinėse tarnybose ,kad toliau eitum savo pareigas darbuotojai laikas nuo laiko yra atestuojami Va šitą dalyką pedagogams būtina įvesti,o tai sėdi apsamanoje kerpėmis nelaimingi,pamatytume kas jo vertas

Nu jo

Nu jo portretas
Tos neapykantos kaip tik iš išsilavinusių kurie supranta jūsų tinginių darbą, kad neparuošiat mokinių reikia samdyti jus daug dirbančius po darbo už 15 ir 25 eurus už 45 minutės tai čia ne plėšikavimas????

niekinantiems mokytojus

niekinantiems mokytojus portretas
Tiek pagiežos gali būti sukaupę tik nevykėliai, gyvenime nieko nepasiekę žmonės, nes mokslas jiems buvo kančia. Tokiais pat augina ir savo vaikus.

Kauniete

Kauniete portretas
Tinginiu panciai kaip jiems negeda atleisciau tokius streikininkus is darbo

Prajuokino

Prajuokino portretas
Kažkoks proto bokštas rašė,kad streikavo dėl mokinių,kad jiems būtų geriau,nors realybėje tai dėl savo piniginės,šešias savaites mokiniai nerūpėjo, nereikia žmonių laikyti kvailiais

Kaunietė mama atsako

Kaunietė mama atsako portretas
Ką čia rašo komentare ,kad brukam dovanas jeigu neatneši kenčia vaikai iš karto pasijaučia tai vot dėl ko ir streikas baigiasi,nes negaus pakišų ir dar žiūri ką atneši būna nepatenkinti jei už mažą sumą atneši!!!!!

Gigantas

Gigantas portretas
cirku cirkas

Gedai

Gedai portretas
eik dirbti į mokyklą, užleisiu...

mamai

mamai portretas
Juk derybos dėl mokinių, mokyklos, kur Tavo vaikui būtų patogu, gera...Kodėl komentuoji, ko nežinai, nesigilini, nors kartą užėjai į mokyklą pasiteirauti, pagelbėti, pasiguosti dėl savo vaiko, toli gražu ne auksinio....

kaunietei mamai

kaunietei mamai portretas
Patys einate, šypsotės, pataikaujate, o apsisukę apkalbate, bjauru dėl tokių veidmainysčių.Kažin ar mokytojai prašo tų Jūsų dovanų? Užuominas kokias nors daro? Kodėl manote, kad esate kultūringi, mandagūs, dėkingi? Patys ateinate, brukate, stumdotės, o po to tyčiojatės,gėda....

Boksininku profsajunga

Boksininku profsajunga portretas
Kauno boksininkai rengiasi streikui boksuosis savivaldybeje mero kabinete kol prades statyti bokso ringa Partizanu g 180

Pilietis

Pilietis portretas
Prašau pateikti mokytojams sąskaitą už nakvynę Vilniuje. Tegu susimoka.

Kaunietė mama

Kaunietė mama portretas
Greičiau rinktis iš tėvų dovanų nėra kada streikuoti, o apie mokinių mokslus mažiausiai rūpi nes fizruku i su bobelėm patiko kočiotis ministerijoj sako po švenčių vėl grįžti žada.Ruoškite apsauga Tegul kočiojasi palapinėj!!!!!

KALEDOS

KALEDOS portretas
gerbiu jus mokytojus Laikau jus pirmuosius kurie parodete kad reikia KOVOTI

mama

mama portretas
Sulaukė Kalėdų, eina švęsti. Nors nieko nelaimėjo. Va, dar atostogos mokykloje prasideda. Apie mokinius šitas tipelis nė karto neužsiminė. Kas juos finansavo?

Artūras

Artūras portretas
Koordinuotoriai jau suimti, tai ir streikas baigėsi...

Pensininke

Pensininke portretas
ir man reiktu pradet streikuot. Isdirbau 40 metu ir pagal nauja pensijos skaiciuokle paskaiciavo pensija. Pradejo man ja moketi. Uz 40 metu darbo staza - gaunu 295, 8 . Va ir pragyvenk. O visa gyvenima dirbau ir mokejau mokescius

To Gedas

To Gedas portretas
Žmogau neišprusęs. Skaituk Darbo kodeksą. Niekas jiems algų nemoka. Pats esi kaltas, jei nesidomi įstatymais.

Artūras

Artūras portretas
Baigėsi jau Rusijos finansavimas?

Gedas

Gedas portretas
As taip pat noreciau gauti atlyginima ir nedirbti. Navickai , rekomenduok darbdavi.

darmaniukai

darmaniukai portretas
eis i darba???

Pridergtų tualetų ir smarvės koridoriuose

Pridergtų tualetų ir smarvės koridoriuose portretas
Kaip nebūta.

kaip kažkada iš vietnamo pasitraukė US ARMY

kaip kažkada iš vietnamo pasitraukė US ARMY portretas
iš Lietuvos- SSSR kariumenė- taip ir "mokytojai" gėdingai pasitraukia iš neteisėtai okupuotos ministerijos
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių