Tėvų atstūmimas: kaip vaikai tampa žiaurios manipuliacijos aukomis?

to > visiems balvonams:

to > visiems balvonams: portretas
Na kai taip rašo tai faktas kad balvonas rašo. Mąstyk giliau, gal tada suvoksi kad ne tik "mama visada bus mama" lemia vaiko priskyrimą vienam iš tėvų. Jei mama balvonė, su diagnoze ir neadekvati - kas tada, vis tiek vaikas turi būti rizikingoje aplinkoje? Ne visi atvejai vienodi - todėl kiekvienas atvejis nagrinėjamas išimtinai, nes vaikai tai jautri tema, ypač paskutiniuosius kelerius metus. p.s. straipsnio autoriui - reikalingos korekcijos straipsniui ir gilesnis tyrimas, nes šiuo metu jūsų straipsnis paremtas tik 3 žmonių apklausa, kas akivaizdžiai kelia neigiamą diskusiją viešoje erdvėje. Trinkit lauk - arba eikit dirbt labiau!

to > to

to > to portretas
Ar nejaučiate šiuo metu asmenybes susidvejinimo? Nes jus tikriausiai ta pati žinovė tik jau po kita "kauke". Tokios asmenybės ryškiai šviečia ir giliai nepasislepia. Ir labai panašu, kad kažkas su jumis tikrai negerai. Laikykitės ten :D - nepasiduokit, kovokit su savimi, nors vieną dieną vis tiek palūšit su savo fanaberijomis skleidžiamomis viešoje erdvėje - kas turės daug gilesnes pasekmes ;)

...

... portretas
KAI teismai REALIAI ims traktuot lyčių lygybę, kai ims vaikus Tėčiams atiduot (moterys gali naujus pasigimdyt), IŠKART baigsis tas 'už durų', tai jau FE'ministinis ŠANTAŽAS.

Visiems balvonams:

Visiems balvonams: portretas
Vaidinkit jūs čia teisuolius nuskriaustuosius kiek tik norit, o faktas, kad vaikui mama yra ir bus svarbiausia, nepaneigiamas. Deja, jūs tik antrieji (dabar paverkite). Tad jeigu mama parodė jums "lauk už durų", reiškia - lauk už durų.

to > mama

to > mama portretas
jūs gal paskaitykite apie motinystės mitą svetainėje apie atstūmimo sindromą. Gal atsipeikėsi. Nors abejotina - jis jūsų galvelėj kaip reikiant įstrigęs. Asmenims, kurie galvoja, kad yra geresni, vertesni, svarbesni už kitą - dažnai įtariamas narcistinis asmenybės sutrikimas. Linkiu pasveikti

Nesuprantančioms

Nesuprantančioms portretas
jei vyras gyvena su kita moterim - dar nereiškia, kad jis savo vaikų nemyli. Jis nebemyli jūsų. Taip , kaip ir jūs - gyvendama su n....-tuoju sugulovu vis tiek savo vaikus gi tebemylite, tiesa? ( žinoma, yra ir išimčių).

to >žinovei

to >žinovei portretas
jei tamstos vyras dulkinasi su kita - ir jei tamsta turi smegenų, o ne kopūsto galvą - tai pirmiausia paklausk savęs, kodėl jūsų santykiai su vyru pasibaigė. Anksčiau, nei jis rado, ką dulkinti. Aukos sindromą turinčios visada kaltina kitus, nepažiūrėdamos, ką jos ne taip darė ir kodėl vyrui parūpo kita

Mama to "to mama"

Mama to "to mama" portretas
Neklausiame jūsų sutikimo nesakome, kad tėvas nesvarbus,,bet sakome, kad jis nėra tiek svarbus, kiek mama vaikui svarbi. Mama - nepajudinama vaiko sąmobėje, o tėvas - pajudinamas. O ir vaiko svarba tėvui visuomet priklauso tik nuo jo einamojo laikotarpio triusikų reikalų.

To mama

To mama portretas
Mama, visiskai nesutinku su tavim, vaiko gyvenime yra svarbus abu tevai. Moterys, bukit svelnios, mielos ir moteriskos. Vyrai stiprus, drasus ir protingi.

Žinovei

Žinovei portretas
Ar tavo įsitikinimu "normalus tėvas" - tai tas,, kuris paliko šeimą ir šiuo metu dulkinasi su "Žinove" ? Dėl to ir normalus :) :) :) Dėl tos pačios priežasties - vaikų mama nenormali ??? :) :) :) Tu juokinga

Nesubrendėliams palaidūnams:

Nesubrendėliams palaidūnams: portretas
Palikit motinas su jų vaikais ramybėje ir kurkitės savo laimę ten, kur jūsų keliai veda. Susimetėt su kokia šliundra, tai prisigaminkite šliundriukų ir mirkite ten savo sultyse. Atstokit nuo žmonių, kuriuos patys išniekinot ir kurie laimingi be jūsų eina savo gyvenimo keliu.

tėtis

tėtis portretas
Sako vaikas nenori, bet kai mama dingsta iš akiračio, vaikas šypsosi ir laimingas su tėvu. Vaikas bijo, bet niekaip negali paaiškinti ko bijo. Sako vaikui nuobodu, bet jis vis klausia kada kitą kartą susitiksime. Šmeižimas, melas, žodžių iškraipymas, savo gyvenimo nesėkmių prikaišiojimas, žalojantys žodžiai girdint vaikams - tai man daug kartų girdėtas manipuliacijų kokteilis. Tiesiog tėvai kovokite už savo vaikus ir nepasiduokite. Kitaip, laikas praeis ir nieko nesugrąžinsite. Vaikystė praeis ir nuostabiausios akimirtkos bus prarastos. Kai nuteikinėtojas gauna griežtą ir aiškų atkirtį, kai jam parodomos ribos, kurių neleisi peržengti, jis turi susivokti ir atsitraukti. Mano atveju buvo bandomos pačios niekšingiausios manipuliacijos, bet teismais negaliu nusiskųsti, buvo padėjusių psichologų, kuriems labai ačiū. Kovokite ir nepasiduokite !!! Nes kai ateis saulėlydis, žiūrėsite į jį ramūs.

Mama

Mama portretas
Prieš gamtą nepakovosi. Niekada tėvas nebus svarbesnis už mamą vaikui. Mama yra svarbiausias žmogus vaiko gyvenime. Tėvas - tiesiog kažkur esantis šalia. Tai yra gyvenimo tiesa. Ir jei vyras palieka motiną, tai aiškiai turi suvokti, kad motina lieka su vaikais, o jis gali blūdyt į visas keturias puses, kur jam patinka. Motina lieka namų ugnį kūrenti savo vaikams ir tik ji tikroji jų auklėtoja, tikroji jų šeima. ir tik nuo jos priklauso, kiek bus leidžiama vidurio amžiaus krizės "kamuojamam" nelaimėliui egzistuoti jos šeimos gyvenime. O jūs mėtykitės čia teorijom kokiom norit. Vistiek bus taip.

manipuliacijos

manipuliacijos portretas
Jei yra manipuliacijų būdu vaikas yra specialiai nuteikinėjamas prieš tėvą/mamą - tai tikrai reikia imtis priemonių. Tačiau VTAT visada skiria ypatingą dėmesį į visas aplinkybes. Todėl negalima vienareikšmiškai teigti, kad vaiku yra manipuliuojama VISAIS atvejais. Be to reikia atkreipti dėmesį į vaiko amžių, nes iki 5 metų amžiaus, kol vaikas yra kūdikis/mažametis vaikas - jokios manipuliacijos nėra įmanomos, nes vaikas to paprasčiausiai nesupranta. Nuo 5 metų amžiaus vaiko kalboje atsiranda naujos frazės iš kurių galima aiškiai suprasti ar vyksta manipuliavimas, nuteikinėjimas prieš tėvą/mamą. Taip pat nebūtinai visais atvejais būna tėvas kaltas - būna ir išimtinių atvejų, kaip pvz. finansinė padėtis, socialiniai ryšiai, sunki vieno iš tėvų sveikatos būklė, dėl ko bendravimas su vaiku tėvui/mamai tampa neįmanomas be specialistų priežiūros. Išimtinais atvejais VTAT išvadomis bei teismo sprendimu yra taikomos griežčiausios sankcijos, kad apsaugoti konkrečiai tik VAIKO interesus.

Kęstas

Kęstas portretas
Sveikinu mamą kuri sugebėjo susigrąžinti dukrelę,pasirodo ne tik moterys piktos,bet ir vyrai...Manyčiau ne Atstumimo reiktų ieškoti,o kreiptis į teismą dėl gyvenamosios vietos pakeitimo,arba bendravimo tvarkos nustatymo.Teismo sprendimus privaloma vykdyti.

...

... portretas
Skyrybų atveju vaikus BŪTINA paskirti tėčiams, nes tos kalės sau naujų pasigimdys, tik taip bus išlaikyta lyčių teisių ir galimybių lygybė (šiaip, tokia nuostata nors kiek skyrybų skaičių sumažins).

Copie - Paste

Copie - Paste portretas
PASG konferencijoje, vykusioje 2019 rugsėjo mėn. Filadelfijoje, Pensilvanijos valstijoje, JAV išvados: 1. TA yra smurtas prieš vaikus; sunkus TA yra viena sunkiausių smurto prieš vaikus formų!!! 2. Sunkiais TA atvejais (kai vaikas su atstumtu tėvu/motina be tarpininko jau nebebendrauja) būtina visų pirma kuo skubiau vaiką ATSKIRTI nuo nuteikinėtojo. Todėl, kad, kaip bet kokio kito sunkaus smurto atveju, būtina smurtą NUTRAUKTI. Vaiko ryšio su atstumtuoju iš tėvų atstatymas yra ANTRAS (ne pirmas!) pagalbos vaikui etapas. 3. Psichologo tarpininkavimas, mediacija ir kitos standartinės pagalbos priemonės yra KONTRAINDIKUOTINOS sunkaus TA atvejais. Deja, mūsų patirtis rodo, kad tokias neefektyvias, iš esmės NUSIKALSTAMAS, priemones mums ir mūsų vaikams tesiūlo Lietuvos psichologai, VT specialistai ir teisėjai. Vardan vaikų - ATSIKVOŠĖKIME PAGALIAU!!!"

to bet >žurnalystė rimtas tyrimas

to bet >žurnalystė rimtas tyrimas portretas
tai ką žurnalistė pateiks, jei LT tokie tyrimai niekada nepadaryti. O statistika LIETUVOS tokia: po skyrybų 96% vaikai paliekami auginti motinoms, tad, deja, jos ir turi galimybę dažniau manipuliuoti vaikais. Apie trečdalis išsiskyrusių ir skyrium gyvenančių tėvų Lietuvoje patiria tėvų atstūmimą. Ir tai - ne moterų išsigalvojimas, o realus reiškinys, kurį LT dažniau praktikuoja moterys, o dėl to kenčia vyrai ir YPATINGAI VAIKAI

Žinovė -tęsinys

Žinovė -tęsinys portretas
O tas, kuris jau su tokiu asmeniu kiek pagyveno ir supranta, su kuo turi reikalą - bando gelbėti vaiką, kreipiasi pagalbos į VTAT - o čia.... Jau VTAT darbuotojai " papirkti" narcisto ar psichopato žavesiais, o pagalbos [prašantį tėtį/mamą mato kaip problemiškus, pasimetusius, piktus ir pan. Ir atsitinka BAISUS DALYKAS: SUTRIKUSIOS ASMENYBĖS GAUNA VISĄ VTAT PAGALBĄ IR " SUPRATIMĄ" , VAIKAI PALIEKAMI TIEMS , o NORMALUS TĖVAS/MAMA LIEKA NESUPRASTI. ir vaikai su suluošinta siela

Žinovė

Žinovė portretas
pagaliau parašytas realybę atitinkantis straipsnis apie šią prieš vaikus jų vieno iš tėvų naudojamą psichologinio smurto rūšį. Manau, kad laikas TEISTI specialistus realiomis bausmėmis už bendrininkavimą su smurtautojais ir vaikų žalojimą. Jei NORS VIENAS ŽMOGUS SAKO, KAD PATIRIA TOKĮ REIŠKINĮ - tai kodėl NIEKAS nesiskubina apmokyti specialistų? Kad, pirmiausia, ATPAŽINTŲ PSICHOLOGINIŲ SUTRIKIMŲ TURINČIUS ASMENIS, KURIE IR YRA PAGRINDINIAI TA PRAKTIKUOTOJAI. Kad atpažintų narcistą, paranojiką, ribinę asmenybę, asocialią asmenybę, pasichopatą. Jie visi suinteresuoti TIK SAVO TIKSLAIS, jie NEGALI PRALAIMĖTI, NUSILEISTI, SUPRASTI AR UŽJAUSTI. Vaikas - tai tik priemonė tą tikslą vykdyti, o VTAT - irgi tik priemonė tikslo pasiekti. Jie neina į VTAT pagalbos, jie eina VTAT panaudoti savo kėslams. Beje, įie grobuonys visuomenėje atrodo gana žavingai: susitvarkę, lipšnūs, užsidėję reikalingą kaukę reikalingu momentu ir reikiamoje vietoje.

Na taip

Na taip portretas
nesu moterų priešas, bet 99 proc. manipuliuoja piktos bobos

Kokia cia nesamone parase?

Kokia cia nesamone parase? portretas
Juk vaikais 99,99% atvejais manipuliuoja butent moterys, siekdamos didesniu alimentu, papildomu dovaneliu uz galimybe pasimatyti su vaikais ir t.t.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Tėvai dirba, kada jie mato savo atžalas. Kas išlaikis visa kruva idijotu

Agnė Gredeckaitė-

Agnė Gredeckaitė- portretas
viena klastingiausiu ir atkakliausiu savo vaiko programuotoju dėl Tėvu atstumimo. 2,5 metu savo sūnui neleidžia tėvo net pamatyt.

Zorro

Zorro portretas
Puikus straipsnis, is esmes atsleidziantis esmine Tevu Atstumimo, kaip psichologinio reiskinio (teisingiau - psichologinio smurto pasekmes) anatomija. Tik susidures su TA tevas/motina gali suprasti kas tai yra is tikruju... Ramunas Kvietkauskas si reiskini pazista ne tik is moksliniu straipsniu, bet pats su tuo susidure. Deja, LT psichologams (tipo, Laurinaitis ar šakalienes) ar psichiatrams (tipo slušniai) toks reiskinys yra nezinomas, nesuprantamas arba tiesiog nepriimtinas... Gaila, kad to nesupranta ir dalys visuomenes.

bet žurnalystė rimtas tyrimas :)

bet žurnalystė rimtas tyrimas :) portretas
Kalbėjo dvi mamos ir vienas tėtis. O kur sociologinė apklausa ir statistika. Šis straipsnis eilinė bobų propaganda.

kodėl Lietuvoje daug kekšių ir patyčių

kodėl Lietuvoje daug kekšių ir patyčių portretas
Todėl kad užaugo be tėvo.

Hahaha

Hahaha portretas
Kas per nesąmonė parašyta

H

H portretas
Manau turi viena karta baigtis tos nesąmonės . Teismai PRIVALO įpareigoti , po to kontruoliuoti vienodas pareigas , bei sąlygas tėvams auginant vaikus. Piktybiški -AŠ neleisiu privalo būti baudžiami ir anaiptol ne simbolinėmis baudomis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių