Skelbimas daugiabutyje: laiptinę valys įmonė, už durų palikite po 3 litrus vandens

oho

oho portretas
O kaip gali drausti auginti geles laiptineje? Tarkim, kad laiptines gyventojams jaukiau, kai laiptineje auga augalai. Jie susitare, kad taip bus ir jiems tai tinka ir patinka. Ar gali kazkoks asmuo tai uzdrausti? Kokiame istatyme apie tai parasyta?

Šiaulietis.

Šiaulietis. portretas
Anonime skaityk straipsnį iki galo.Čia kalbama apie Šiaulius o ne apie Kauna.Išmokite skaityti žmonės.

Anonimas

Anonimas portretas
lietuvai dar toli iki svedijos danijos ir tt pagal suprantinguma

Anonimas

Anonimas portretas
Kaimiečiai,suvažiavę i Kauną,nusiperka iš alkoholikų butą mažos kvadratūros,ir nesupranta,kad reikia plauti laiptinę per visus aukštus,o ne tik savo aikštelę...Gyvena 3-me aukšte trise su šuniu,o mokestį "Švarai"moka už kvadratūrą.Tokių yra dauguma.Namo administratoriui viskas dzin,metė repliką-apsišikėliai.O čia kalbama apie L.Žemkalnio 34namą.

Anonimas

Anonimas portretas
namas tai bomziskas ...

jaučiu

jaučiu portretas
bendrijos pirmininkas-pensionierius:)))Kažkokie kliedesiai

Anonimas

Anonimas portretas
Nelegalus reketas

Vietinis

Vietinis portretas
Kvailiai skundziasi. Problema yra ta, kad valytojos negali atsivezti vandens, nes tos kur nebrangiai dirba neturi automobiliu,o name nera kur jo prisipilt. Be to 3ltr vandens kainuoja ~0.6ct. Tai kas cia per bereikalingi trydaliojimai.

Lota

Lota portretas
Nė vienas nuomininkas nevalo laiptinės, atrodo, kad ir nevaikšto, o skraido laiptais. O ir gyventojams vos ne dzin. Yra ir sergančių ir nepaeinančių, kurie net nepajėgia valyt. Gėles į laiptines nutrenkia, kai namie jau jos būna negražios. Nu, amžina problema. Jei kuris nors butas valo, tai atrodo, tik jam vienam ir priklauso visiems patarnaut. Tai jau tokie mes žmonės.

Anonimas

Anonimas portretas
Degradai negali issivalyt laiptine.nuomininkai turi moket dvigubai uz valyma.nuom sako as moku uz nuoma man neidomu ..nevalos zmones.

Amzina beda su laiptiniu valymu

Amzina beda su laiptiniu valymu portretas
Tai cia rado bent toki buda gyventi svariai. O komentarai turbut buduliu, kurie niekada neplauna laiptiniuir jiems atrodo, kad ju nereikia plauti arba geriausiu atveju "su skuduru praplauti". Mes Kaune irgi siulysime perleisti pirmo auksto plovima imonei, nes vaiksto tai visi, o plauna tik vienas butas... vienam aukstui vandens gal ir pati imone atsives. Cia tas diedas, kur piktinasi ar saiposi is skelbimo, greiciausiai i susirinkimus nevaiskto, toks is menulio iskrites savim patenkintas egoistas.

babute

babute portretas
As tai paliksiu 3 litrus arielkos

> kaimynai

> kaimynai portretas
Nuknis tą tavo "tokią su rankena", ir tiek žinių... :D :D :D

kaimynai

kaimynai portretas
nu ne snapso gi paprase?(3 ltr)-cia tokia su rankena........tegu viesina is kart su keliais straipsniais eis...

Ojojoi

Ojojoi portretas
Žmogeliai mielieji, iš kiek lažinamės, kad čia ne vagių gudrybė? Užtenka pažiūrėt į skelbimą, "pasirašytą" tiesiog "Pirmininkas", nei pavardės, nei parašo... Ir kokia čia įmonė iš stiklainių vandenį pilstysis? Jei kažko, kad ir vandens, prireikia bendram naudojimui, tokių skelbimų rimti "pirmininkai" nerašo: sunaudoja kiek reikia, o paskui paskirsto apmokėjimą visiems gyventojams. O jei tikrai pirmininkas rašo, tai seniai laikas tokį išspirt ir kito pirmininko ieškotis...

Nerijus

Nerijus portretas
Galejo ponas Kindziulis prieiti ir paaiskinti :D Gal tegul geriau ispila ta vandeni :D Valytojoms bus lengviau :D O saujales valymo priemoniu nereikia :D

Nejaugi name

Nejaugi name portretas
nėra galimybės iš kur paimti vandens ?

Amżina problema,

Amżina problema, portretas
nes daugiabučių gyventojai keistai supranta savo pareigas : nei valyti patys nori (jei valo tai tik vienas kitas ),nei mokėti nori.Atrodo,lyg bendro naudojimo patalpos yra ,,każkieno" ,mano tik butas.Aišku,skelbimas tai kurioziškas ir vertas apdovanojimo,o apie asmens duomenų apsaugą , tikriausia,nieko nėra ir girdėjęs.

Šiukšlės

Šiukšlės portretas
Laiptinę teršia bobučių padėklai su nušiurusiais gėlių vazonais.

as

as portretas
Mirk is juoko

Mužikai

Mužikai portretas
Valyt nenori, o kad KITI jiems patarnaujantys naudos "savo" vandenį - jiems vienodai rodo. Iš kaimų suvažiavusioms "ponioms" rankos nekyla kartą į mėnesį išplaut laiptinę pagal grafiką, vaizduoja "ponias" ,o kad laiptinė šiukšlina-vienodai rodo, laukia, kad kiti išplaus. O vanduo nepigus, ir įrankių reikia. Pirmininkas tegul samdo firmą, sumokės butas po 20 eur,tada kitaip užgiedos.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ir dar ta asila pirmininka galima graziai padaryti remiantis Asmens duomenu teisines apsaugos reglamentu ir Bendruoju duomenu apsaugos reglamentu.

Chi chi

Chi chi portretas
Ot ką reiškia rusiškų filmų nežiūrėt! "Gluchoriaus" nematėt, ar ką? Ten irgi buvo panašūs skelbimai išklijuoti, ir prie kurių butų stovėjo stiklainiai (tik, atrodo, be vandens, ten kažkokiam kitam tikslui stiklainių reikalavo), tuos vagišėliai ir apšvarino. Gudrybė buvo paprasta: kas namie sėdi, tas stiklainių nedėlios, lauks, kol "žekininkai" paskambins į duris ir paaiškins, kas čia do akcija, o ko namie nėr, tas dėl viso pikto paliks stiklainį už durų, galima drąsiai lįst į butą ir neštis kas patinka...

Anonimas

Anonimas portretas
samdykit firma .pas mus irgi tingi valyt gyventojai mat bobos nevalos .firma pradejo valyt tos bobos nevalos sako tai juk tu valai kam mums firma pinigus plesia .kas per uteleta tauta prasisluot tingi salia duru
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių